Špiním místo menstruace, těhotenský test je negativní

boomer
6. čer 2012

Ahoj holky. Prosím o Vaší radu. Mám pravidelné cykly po 28 dnech, HA neberu už přes dva roky. Vždycky tak 1 nebo 2 dny před MS začnu špinit a pak se dostaví MS. Tento cyklus jsme se začali snažit o mimčo. OVU jsem měla 14 den cyklu (bolel vaječník, pozitivní ovu testy). 8 den po OVU jsem začala špinit (hodně málo, tmavě hnědá barva), myslela jsem, že se jedná o nidaci. Bohužel ale špinění nepřestalo, již je to 8 dní. Včera jsem měla dostat MS a zatím nikde, pořád jen to tmavě hnědé špinění. Dneska ráno jsem zkusila TT (Mamatest citlovost 10) a byl negativní. 😒 Nevíte v čem je zakopaný pes?

pajas261
6. dub 2021

12 DPO 4 dny tmavě hnědé spinim. Snažili jsme se před, v ovu i po ovu, do menstruace 2 dny. Prsa mě bolí.. vím, že tu nikdo nemá kristalovou kouli, ale třeba jestli to měl někdo podobne. Nikdy před ms nespinim.. jinak první den to bylo po styku růžově a potom 3 dny tmavě hnědé hustě špinění, tahání u vaječníků bolesti jak na ms, ale slabší. Snažili jsme se 2. měsíc.

claudiavictoria
24. dub 2021

@pajas261 ahoj, jak jsi dopadla?? Řeším stejný problém 🙄

pajas261
25. dub 2021

@claudiavictoria spinila jsem přesně týden a přesně po týdnu přišla velmi silná ms, takhle silnou jsem ještě nikdy neměla, opravdu za 20 minut tampon komplet nasáklý, měla jsem silné bolesti.. takže nic

claudiavictoria
25. dub 2021

@pajas261 ahoj, děkuji za odpověď, mně teď po 4 dnech přišla taky a v plné síle, test samozřejmě negativni, takže taky nic. Tak přeji hodně štěstí v dalším snažení 🍀🍀✊✊

pajas261
1. kvě 2021

@claudiavictoria byla jsem na gynde a napsala mi Duphaston, zřejmě mi chybí progesteron, proto to špinění, miminko se neudrží a vyplaví se s menstruaci

claudiavictoria
1. kvě 2021

@pajas261 děkuji moc, nikdo mi o tom léku neřekl, stává se mi to po ET takto často, mám nějaký den zpoždění, pak hnědé špinění a do dvou dnů je MS tady 🙈. Jsi hodná,🤗 ještě jednou moc děkuji, zeptám se na to v Caru 🙋‍♀️

leonniicer
21. črc 2021

Ahojte. Mam podobny problem. Nikdy se mi to nestalo. Meskam uz 10 dni a treti den spinim. Jen na utreni 1x za den. Tak docela nechapu. O mimco se nesnazime. Nechavame to na nahode. Test si delat zatim nechci. Jinak prsa zvetsene bolave. Diky za odpovedi

esterka12
14. čer 2022

Dobrý den chtěla bych se zeptat dostala jsem injekci abych dostala menstruaci a nedostavila se jen od 11.6.2022 jsem začala špinit světle růžové barvě a nevím jestli bych mohla být těhotná test jsem si dělala dnes a ten bohužel byl negativní snažíme se už dlouho myslíte že by už to mohlo vyjít děkuji za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru