Negativni těhotenský testy - jen Unimark ukazuje duchy

radova23
4. led 2013

Ahoj holky,před několika dny jsem postřehla bolest prsou,řekla jsem si že jsem těhotná-tak jsem to poznala u prvniho těhu,dělala jsem si unimark,duchy ukazal,pak jsem si dělala mamatest a neukazal nic, pak jsem zkusila Papino a taky nic. Za pár dní jsem začala lehounce špinit z ničeho nic,bez bolesti břicha no prostě bez náznaku. špinění je pryč (cca 3 dny trvalo) a prsou se nemužu dotknout,strašně vyrostla,natekla a trochu mleka se mi začalo dělat. Dnes jsem opět zkusila mamatest a zase nic , čím to muže byt ? Nekojim přes rok a pul a ted se mi začalo dělat trochu mleka,boli mě v podbříšku jako kdybych to měla dostat a temeř pořád spim 😀 😀 těhotná tedy asi nejsem,testy prostě neukazali a navic jsem 3 měsíce po depo proveře

jituska23
4. led 2013

kolikaty jsi DC?myslim, ze jeste nic neni ztraceno...

safea7
4. led 2013

No co já vím tak depoprovera je anovulační,já sama jsem se musela léčit a bdocházet na včeličky abych zas ovulaci měla a trvalo to dost dlouho,tak nevím,ale na druhou stranu příroda je nevyzpytatelná 😉

zuzimme
4. led 2013

Švagrové se udělalo mléko a to už asi 2 roky nekojila a těhotná nebyla. Byl to nějaký hormonální problém.

mersy
4. led 2013

nebo to slabé špinění mohlo být teprve zahnízďování... a // se objeví až po 8 dnech. mohla jsi mít posunutou ovulaci....¨zkus vydržet a pak udělat ještě znovu test.
případně to mohl být i anovulační cyklus, ale spíš mi to připadá na pozdější ovulaci a tím pádem i pozdější otěhotnění

radova23
autor
4. led 2013

@jituska23 netusim nic takoveho nedelam a nehlidam ....
@safea7 ja vím ja vím proto me to prijde divne,ale na druhou stranu znam 2 co treti mesic otehotnely .... tak práve panikařím 😀
@mersy ja prave nemam zkusenosti

petapete
4. led 2013

a kdy by ti měla dorazit ms?

kathuska
4. led 2013

Unimark dělá falešné čárky. Ukáže je i chlapovi 🙂 bohužel 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru