• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativni těhotenský testy - jen Unimark ukazuje duchy

4. ledna 2013 
Ahoj holky,před několika dny jsem postřehla bolest prsou,řekla jsem si že jsem těhotná-tak jsem to poznala u prvniho těhu,dělala jsem si unimark,duchy ukazal,pak jsem si dělala mamatest a neukazal nic, pak jsem zkusila Papino a taky nic. Za pár dní jsem začala lehounce špinit z ničeho nic,bez bolesti břicha no prostě bez náznaku. špinění je pryč (cca 3 dny trvalo) a prsou se nemužu dotknout,strašně vyrostla,natekla a trochu mleka se mi začalo dělat. Dnes jsem opět zkusila mamatest a zase nic , čím to muže byt ? Nekojim přes rok a pul a ted se mi začalo dělat trochu mleka,boli mě v podbříšku jako kdybych to měla dostat a temeř pořád spim :grinning: :grinning: těhotná tedy asi nejsem,testy prostě neukazali a navic jsem 3 měsíce po depo proveře
4. led 2013 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kolikaty jsi DC?myslim, ze jeste nic neni ztraceno...
4. led 2013 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No co já vím tak depoprovera je anovulační,já sama jsem se musela léčit a bdocházet na včeličky abych zas ovulaci měla a trvalo to dost dlouho,tak nevím,ale na druhou stranu příroda je nevyzpytatelná :wink:
4. led 2013 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Švagrové se udělalo mléko a to už asi 2 roky nekojila a těhotná nebyla. Byl to nějaký hormonální problém.
4. led 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo to slabé špinění mohlo být teprve zahnízďování... a // se objeví až po 8 dnech. mohla jsi mít posunutou ovulaci....¨zkus vydržet a pak udělat ještě znovu test.
případně to mohl být i anovulační cyklus, ale spíš mi to připadá na pozdější ovulaci a tím pádem i pozdější otěhotnění
4. led 2013 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@jituska23 netusim nic takoveho nedelam a nehlidam ....
@safea7 ja vím ja vím proto me to prijde divne,ale na druhou stranu znam 2 co treti mesic otehotnely .... tak práve panikařím :grinning:
@mersy ja prave nemam zkusenosti
4. led 2013 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
a kdy by ti měla dorazit ms?
4. led 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Unimark dělá falešné čárky. Ukáže je i chlapovi :slight_smile: bohužel :unamused:
4. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek