Stále duchové na tt. Jít na krev?

ika94
24. únor 2021

Ahoj ženy mám problém MS mi zacala 15.2 slaba bez priznaku bolesti... a trvala kratce 1 den pak dva dny spineni a pak lehce 4 den a pak nic.. a proto jsem zacla testovat a porad na jakemkoliv testu od 3 dne MS duši vice ci mene jdou videt..pred par dny jsem je musela natacet hledat ..ted uz jdou videt lepe”...fotku pridavam první foto foceno dnes odp ..muzete mi poradit co delat? Mam jit na krev ? Jsem z toho nervozni clearblue negativni ale to taky nemusi byt jistota ...nedavame si pozor myslite ze se tesne pred MS mohlo zadarit a ja to zjistila moc brzy biochemko uz bych snad na testu nenašla ne ?
Diky za reakce...

12misulkq
24. únor 2021

@ika94 ahoj mě to vse prijde jako rysky 🤔

themuffin
24. únor 2021

@ika94 já ho tam vidím teda a sněhobílý test vypadá krapet jinak. Asi si zajdi pro jistotu na gyndu 🙂

hejluc
24. únor 2021

Pokud by to bylo prosperující těhotenství, test by sílil. Mě kdysi gynekolok řekl, že ty testy nás akorát psychicky ničí. Asi jsi otěhotněla, ale nevyvíjelo se to dál. Bohužel velmi běžná věc... Zkus si udělat test za 14 dní. K dr bych šla, pokud by se nedostavila další menstruace.

ika94
autor
24. únor 2021

Dekuju za odpovedi..kazdopadne mam v planu vyčkat jen ta nervozita..uvidime jak MS dalsi ..prikladam foto ted z odpoledne a muž taky videl jak carka je naruzovela takze ryska nejspis ne e..🙂 snazim se protestovat testuji ale porad neni ciste bilo 🙂//

pepickovapavlinka
24. únor 2021

Já nechci strašit ale nesílící test nevěstí nic dobrého.Já měla silnější než ty a taky přestala sílit a mimi odešlo
A taky jsem před tím krvácela ale tak ,,divně,, a bolela mě prsa.Ale jak jsem již psala čárka přestala sílit a odešlo.A to jsem měla pozitivní i Clear Blue.Ale potom jsem v Listopadu našla zase // a už jsem 20tt takže i když to teď nevýjde nic není ztraceno 😉

igelitka
24. únor 2021

Já ho vidím....jen tak mimochodem,neříká se ,,duchové"? :D :D :D...Já dlouho přemýšlela , co máš s duší :D:D:D:D:D

baraskaska
24. únor 2021

To uz je docela solidni dusik to posledni. Pockala bych co se bude dit za dva dny. Kamaradka kdysi taky mela takhle divny duchy a byla z toho cysta. Takze pokud by nezesilil videla bych to jako problem.

nat
24. únor 2021

@ika94 tehotenska carka vypada jinak tohle vypada bud na rysku nebo biochemicke tehu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru