Stále slabší čárky, ale vše v pořádku?

kobzolla
18. říj 2017

Holky, prosím o zkušenosti, už jsem z toho docela na nervy...
Minulý cyklus jsme se začali snažit, sexíky byly dobře "načasované", MS jsem měla dostat před 7-8dny. První test jsem dělala den před očekávanou MS, byl tam duch, od té doby testuji ob den, čárka postupně sílila, ale od víkendu (čili už 5 dní) se na intenzitě sekla, vyskočí hned, do minuty, dvou, ale oproti kontrolní je její intenzita tak 50-60%... Na gyndu samozřejmě půjdu, ale až za pár dní, je tam plno...:(

beruda
18. říj 2017

Co jsem tady tak četla, když čárka začne slábnout, může to značit zamlklé těhotenství. Taky může záležet na značce testu, jestli máte jiný, může být jiná i intenzita čárky.

kobzolla
autor
18. říj 2017

Mám pořád stejné testy a čárka neslábne, to ne. Ale ani nesílí právě...
A je to fakt čárka, žádný duch, ale ta intenzita, no fakt rozdíl...

beruda
18. říj 2017

@kobzolla teď jsem si všimla, jak špatně čtu. Kontrolní je jen od toho, aby se zjistilo, že test funguje, ale nesrovnávejte odstín čárek. Je jen důležité, jestli tam je, ne o kolik je silnější, než kontrolní.

kobzolla
autor
18. říj 2017

@beruda Díky, taky si to pořád říkám. Srovnávám podle prvního těhu (před dvěma lety), i když vím, že bych neměla. To se taky zadařilo napoprvé a stačily mi 3 tesy během pěti dní - první duch, druhá slušná čárka (asi jako teď) a pak už úplně tmavá jako kontrolní...

beruda
18. říj 2017

@kobzolla to se máš, nám první dítě trvalo dva a čtvrt roku a druhé rok a půl a s dopomocí IVF, tak ať je vše OK

cartney
18. říj 2017

já jsem čárku nikdy neměla stejnou jako kontrolní....a dokonce dlouho po tom co jsem měla povrzené těhu od gyndařky už jsem měla čárku o dost slabší....chce to zajít na gyndu na hcg z krve

katty77
18. říj 2017

dej fotku testíků, jestli máš možnost... prý některé testy mají míň barviva, tak bych spíš zkusila jiný test, jen tak pro porovnání...

kobzolla
autor
19. říj 2017

Vyfocené mám, ale v mobilu, který mi prcek předevčírem roztřískal, takže čekám na nový přístroj :( Dneska už to slábne... :( Zkoušela jsem i Digi, který sice ukazoval +, ale jen 1-2týdny, což nemůže být, jelikož poslední možný oplo sex byl přesně před třemi týdny... Zítra na gyndu. Strašně se bojím mimoděložního, když je celý týden čárka stejná. Pozítří mám narozeniny, super dárek, co? :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru