• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stalo se, že jste zjistily těhotenství až při UTZ?

10. srpna 2013 
Stalo se Vám, že jste zjistily těhotenství až na gynekologii při ultrazvuku? A test předtím jste měli negativní? Stalo se to někomu?
13. říj 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to tedy nestalo, ale vím, že to rozhodně možné je.
13. říj 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka si dělala test několikrát a stále nic. Tak zašla k doktorovi a byla v 8TT. Když přišla domů, tak znova udělala test a zase nic :sweat_smile: Že by měla tolik vadných testů se mi nechce věřit. Sice je divné, že by i v 8TT měla tak nízké Hcg, ale prostě se to stalo :confused:
13. črc 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to stalo. Dělala jsem si testů několik a všechny byly negativní, pak jsem začla krvácet, tak jsem myslela, že dorazila nepravidelná MS. Po týdnu a něco jsem na dovolené ale zcela odpadla a zase krvácela, tak jsme hned po příjezdu jeli k doktorce a na ultrazvuku jsem byla už v nějakém 9.-10. týdnu. Hned hormony... a negativní těhotenský test mi vycházel ještě začátkem 4. měsíce těhu. Měli jsme s malou docela problémy :frowning2: Ale všechno nakonec hezky zvládla :slight_smile:
13. črc 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky...a když pominu krev ze které se to dá určit zřejmě hnedle, jak dlouho (po sexu, oplodnění) může doktorka poznat že je ženaa těhotná... Když jdu na preventivku a je to cca 14 dní po dá se to již zjistit? To je asi nesmysl co? Chvíli trvá než se vajíčko uhnízdí nebo ne?
9. srp 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zjistila druhé těhotenství až 14tt jelikož se mi nedostavila ms a pán doktor řekl a na kontrole 14 tt tak jsem měla normálně ms až najednou mi nedošla :wink: a to jsem koukala vše je možné i nemožné :wink:
a má sestra zas neměla žádnou ms jelikož brala depo proveru 8 měsíců jí nešlo otěhotnět a neměla vůbec ms a jen jí bylo špatně boleli jí prsa dala si test a dvě čárky ale silné zašla na gynekologii a tam jí potvrdil 8tt tehu tak že také se divil že neměla vubec ms že otěhotněla zázrak to byl :wink:
10. srp 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 14 dní po otěhotnění - tj. zhruba v den očekáváné menstruace, uvidí doktorka možná tak zvýšenou sliznici.
Kamarádka nemohla osm let otěhotnět, měla děsný binec v cyklech, pak přešla k jiné doktorce, ta ji konečně začala léčit. Když to nedostala, zkoušela test, ale nic. Tak šla na gyndu, že dostane vyvolávačku, doktorka jí udělala ultrazvuk a bylo tam tak 7. týdnů staré těhotenství. :slight_smile:
10. srp 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek