Styk 1-2 dny po menstruaci, je riziko otěhotnění?

eddinka
24. srp 2016

Ahojky...mela jsem nechraneny styk s vyvrcholenim 1-2 dny po menstruaci...antikoncepci neberu...jake je riziko otěhotnění?

1velrybka
24. srp 2016

Záleží, kdy máš plodné dny (ovulaci).Já je mám právě cca dva dny po menstruaci. Otěhotněla jsem 8. nebo 10. den cyklu (dny počítané od prvního dne menstruce).Spíš tedy ten 8.

andysek2512
24. srp 2016

@eddinka já jsem měla nechráněný styk druhý den po MS a otěhotněla jsem..... 🙂

andysek2512
24. srp 2016

@eddinka myslela jsem že je tam minimum šance a ono prd no😀

eddinka
autor
24. srp 2016

Ovulaci? Fakt netuším jen potřebuju vedet zda spis jo nebo spis ne. Jednalo se o začátek mesice

irca86
24. srp 2016

Je možné ze otěhotnět. ...

ajka198
24. srp 2016

@eddinka to ti nikdo neřekne. Já když měla sex se vším všudy těsně po ms, tak jsem neotěhotněla nikdy. Ale sama vidíš, že ti tady holky píšou, že některé otěhotněly. Prostě je důležité, kdy máš ovulaci 😉

chicina
24. srp 2016

Je jedno,zda zacatek mesice... jde o ti, kdy pribiha ovulace,dle toho je pak mozne otehotnet....

andysek2512
24. srp 2016

@eddinka já třeba taky netuism kdy mám ovulaci. Navíc jsem měla MS rozhazenou(třeba po 2 měsících apod.) nizkou sliznici a stejně jsem otěhotněla po jednom sexu když jsme si nrdsli pozor. Takže šance tam je....

1velrybka
24. srp 2016

@eddinka Jak jsem psala,já tak otěhotněla (plánovaně,ale po delší době snažení).Když chceš slyšet buď "spíš jo" nebo "spíš ne",tak spíš ne.Ale pokud rozhodně nechceš mimi,upalovala bych pro Postinor. Já teda na sobě ovulaci poznám,ale vím,že to tam nemá každý,někdo to prostě nepozná.

lusy626
25. srp 2016

@andysek2512 nápodobně 😀

g_m
25. srp 2016

@eddinka Hele, dítě, jestli se divíš, co je ovulace a že u těhotenství záleží na ní, tak doporučím zpět tak do 7.třídy a projít opět sexuální výchovou...

1velrybka
25. srp 2016

@g_m Já jsem to spíš pochopila tak,že jen neví,kdy ji má.A co si budem povídat,já než jsme se začali snažit o mimi,tak jsem taky nevěděla,kdy ji mám.Nepotřebovala jsem to,tak jsem se na to nijak nesoustředila a nevnímala to.Navíc většina žen ji má v půlce cyklu.

eddinka
autor
25. srp 2016

@g_m nejde o to, že bych nevěděla co to je, jde o to, že toto nesleduji
@1velrybka asi tak nějak tomu je....

lamia
25. srp 2016

@eddinka Já asi otěhotněla hned po ms,tak druhy den.

kaja2016
27. srp 2016

@eddinka na koniku jsem cetla hodne prispevku, ze zeny otehotnely hned po ci pred MS. Me to prijde fakt vyjmecny, normalni je ovulace 14.den cyklu a spermie ma zivotnost max. 5dni. Ja bych se nebala, ale mozny to je. Mozny je totiz uplne vsechno🙂

odula
27. srp 2016

@kaja2016 ja mam normalne ovulaci 12-13DC.jednou jsem byla objednaná k doktorovi těsně po MS (7DC) a dr. povídá ze mam určitě ovulaci vzhledem k vysoké sliznici... Normálně bych počítala s neplodnymi dny a zvýšenou teplotu pricetla nachlazení, a ono ejhle. Takže... Jo, možný je všechno. PS - není životnost spermií max 72 hodin?

kedlubca
27. srp 2016

Ja jsem mela styk den po MS a zapadla jsem ted hned 😀

lukza
27. srp 2016

ano je mě mc končila 1.1 a 2.1 byl sexik a vůbec nevíme kde se vloudila asi kapička a v bříšku mám miminko 🙂

kaja2016
27. srp 2016

@odula aha, no je to zajimavy s tim, co vsechno ovlivni ovulaci a asi je to i zene, nektera je snadneji "ovlivnitelna", jina jede jak hodinky, no treba prave ja. Ja jsem nekde cetla, ze max tech 5 dni, ale mozna jsem to popletla.

odula
27. srp 2016

@kaja2016 koukala jsem ze průměr je 48h ale jsou i případy oplodnění snad az týden po styku 😲

kaja2016
27. srp 2016

@odula nejaky maratonec nejspis🙂 Haha, no urcite prijde doba, ze budou domaci testy i na to a pak si ty nase borce doma proklepnem🙂

eddinka
autor
29. srp 2016

holky neděste mě bože můj :D

andysek2512
29. srp 2016

@eddinka a kdy to mas dostat ms? Nj vše je možný, mám dve kamarádky které otěhotněli přes antikoncepci, někdo otěhotní aní neví jak a někdo hned krátce po ms no😀

terinda
29. srp 2016

Ano, šance je celkem velká. Třeba já to tak mám 😉

helen_h
29. srp 2016

@eddinka A kolikáty den cyklu to tedy byl??
Já mám ms krátkou, jen 3 dny, takže opravdu u mě třeba šance nulová, že bych otěhotněla 4. den cyklu. Ale chápu, že od 7.,8. dne (počítánio s tím, že ty spermie tam ještě nějakou dobu běhají 🙂, už se šance zvyšují...
Ale snad spíš ne ;)

monishkam
29. srp 2016

@eddinka presne, kdy byla posledni ms? Jako datum a kdy sex. Ja mam ms cca 5 dni, 10-11 den ovulaci, takze u me by byla vysoka sance. Zalezi proste, jak to mas ty...

svetlus_pepca
29. srp 2016

Já jsem taky otěhotněla hned 1. nebo 2. den po MS, a rozhodně nejsem výjimka. A pokud tě představa těhotenství děsí, pak nechápu, proč se při styku nechráníš!

astyna
29. srp 2016

Já takhle prvně otěhotněla. 1.4. poslední menzes, sex 2.4. a bylo to tam...

messias
29. srp 2016

Ja otehotnela i pri menzes, ale neudrzelo se to a samovolne jsem potratila. Takze mozne je opravdu vsechno 😉

neuspech
27. pro 2020

@1velrybka a co mate holcicku nebo chlapečka 🙂?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru