Svědí mě prsa, jsem těhotná? Nebo co to může být?

andrevo
18. říj 2014

Ahoj holky, mám na Vás prosbičku, brala jsem clostilbegyt, měla dvě vajíčka, dle ovulačních testů proběhli obě ovulky, ale teď mám už zhruba dva dny pocit svědění bradavek, jsou i citlivější. Měla jste to některá nebo to může být něco jiného? Velice děkuji za jakoukoliv radu. Na těhotenský test je brzy.

ally8
19. říj 2014

Mě teda dost svěděla prsa celé těhotenství. Jednou ráno jsem se vzbudila a bolely mě prsa, to jsem ještě nevěděla že jsem těhotná. Ještě jsem vyčkala asi 4 dny a pak už jsem nevydržela a udělala test a byly tam 🙂 To nevědění jestli ano nebo ne je hrozné, tak přeji, at se zdaří.

klaaaara
19. říj 2014

Ahoj já podle svědění bradavek poznala, že jsem těhotná. Ale bohužel to nedopadlo a já v 9tt musela na revizi. Přeji hodně štěstí aby to klaplo. 😉

travnule
19. říj 2014

Ahoj, tak mě svědily bradavky minulý cyklus (asi od ovulace) a MS přišla přesně na den. Tento cyklus opět a myslím, že je to známka ovu...Ale držím pěsti, aby to bylo něco jiného, taky jsem tu hodně četla, že je to známka těhu...

radkafeil
19. říj 2014

Ahojky, já jsem dnes 34 den cyklu od poslední MS. Týden trvá střídavá bolest v podbříšku, od včerejška jsem nafouklá , včera začali bolet bradavky. Dnes jsem nafouklá, prsa bolí celé, jedna bradavka bolí druhá svědí a pořád jim a piju. HA jsem vysadila v březnu od té doby jsme měla většinou cyklus 34 dní. Tak jsem zvědavá zda to zítra nebo přes týden příjde a dostanu MS. 😎

andrevo
autor
19. říj 2014

@travnule já ovu už měla, ta mi skončila a dva až tři dny po ní mě začali svědit prsa. Chvílemi mám i pocit, jako by mi byla zima na prsa a ztvrdnou mi, takže nevím co to je, ale na test je doopravdy brzy ☹

andrevo
autor
19. říj 2014

@ally8
@klaaaara
@radkafeil moc děkuji za odpovědi, tak uvidíme co z toho bude. Na test je zatím brzy, ale ta nejistota je fakt hrozná ☹

crazy_girl3
20. říj 2014

@andrevo dva dny po ovulaci je hodně brzo na všechno. Vajíčko se ještě ani nezahnízdilo, takže tělo o něm vůbec neví, zda je oplodněné nebo ne

andrevo
autor
20. říj 2014

@crazy_girl3 děkuji za odpověď - mě spíše šlo o to jestli to nemůže být i nějaký zdravotní problém proto jsem se ptala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru