Tak co myslite? Je možný duch 3 dny před ms? 😂

renchees
25. bře 2020

Je možný duch 3 dny před ms? Nebo prostě už jsem tak zoufala, že ho vidim? 😢

lenickamimi
25. bře 2020

@renchees ja ho taky vidím haha přeji hodně štěstí 🍀😘

i_vet2
25. bře 2020

@renchees 4 dny před MS jsem měla stejného a zkoumala ho u okna a manžel mi říkal, že vidí prd 😂 ale na druhý den už ho viděl taky, takže doufám, že ti bude jen sílit!! ❤

renchees
autor
25. bře 2020

@i_vet2 mě by ani nenapadlo testovat snažime se už dlouho a mame za sebou i ivf před rokem a par dni z5 mi začla hrozna zimnice a špatně od žaludku a unava snad už v 7 večer tak si řikam co to je? Tak sem zkusila test a koukala jsem jak blazen, že tam něco je 😱 přitel taky vidí 🙂 mám testovat i zitra? Nebo až třeba v patek? Jestli silí? 🤔

saarunka
Autor odpověď smazal
Zobraz
saarunka
25. bře 2020

@renchees takovou jsem mela ja v 5 vecer a druhy den rano jsem delala dalsi a byla videt lip💞
Dnes 15tt.
Gratuluji ti🍀

loylii
25. bře 2020

@renchees typické příznaky tehu..

ebak
25. bře 2020

Držím pěsti, čárka tam je🙂

dat
25. bře 2020

Je tam 🍀

alilali
25. bře 2020

Testuj po vynechání MS. Na testu vidím ducha. 🙂

anetkal1994
25. bře 2020

Ahoj holky. ☺️ Mám dotaz. Už v únoru jsem se testovala před MS kterou jsem teď 2x po sobě ( únor, březen ) dostala pravidelně v termínu ( 5 dni, silné krvácení dva dny a bolesti a poté slabší až spineni) proste klasická ms. V únoru sem si den před MS dělala test a měla jsem tam úplně slabé viditelnou carku a dostala sem MS. Říkala sem si ze to teda asi nic nebylo pak sem si dělala test znova a byl zase duch a poté nic. Tenhle měsíc sem opět dostala MS v očekávaném termínu a trvala zase jako obvykle pet dni plus tedy nesnesitelna bolest beder a břicha a strašně jsem krvacela. V pondělí mi skončila ale pro jistotu sem si udělala dnes test a zase mám blednou malou carku. Jsem těhotná nebo ne ? Už z toho bláznim.. prosím mate někdo stejne zkušenosti ? Děkuji za odpověď. ☺️

poopcaaseznamcz
25. bře 2020

@renchees taky vidím .. držím palce, zkusila bych zítra i v pátek znovu 😛🌹

amazonkajanik
25. bře 2020

@anetkal1994 došla bych raději na gyndu,aby to nebylo mimodelozni

amazonkajanik
25. bře 2020

@renchees 3dny před ms jsem měla silnější,ale taky mám brzy ovulaci. Testovala jsem pro jistotu 3x po sobě a dnes je synovi skoro 10.měsíců

poopcaaseznamcz
25. bře 2020

@anetkal1994 pokud jsi měla pravidelnou a silnou MS tak tehu asi nebudeš😕 .. i když nekdo MS měl 😛.. asi bych zkusila jestliže nebude sílit 🤔 zkusila bych tedy ještě zítra ci v pátek další a uvidíš .. občas se stává ze se ukazou duchove😌

Popřípadě GYN to jistí 👍

anetkal1994
25. bře 2020

@poopcaaseznamcz ahoj kocicko ☺️ Moc díky za feedback už fakt nevím jsem z toho strašně ve stresu. Prvne slabá čárka MS a nic, teď strašně silná MS a dva dny po MS zase slabá čárka. Zkusím si v pátek udělat další test a uvidim. Je to hrozne stresující..☺️ Tento test me teda pozlobil čekala sem pet až deset minut žádná čárka tam nebyla, nevenovala sem tomu pak dal pozornost a teď se podívám po par hodinach a je tam tahle slabá potvora. Hrozne se bojím abych neměla mimodelozni těhotenství to už se mi stalo v roce 2015 a nebylo to nic příjemného.. nevím jestli si to teď způsobuji psychikou sama nebo ne, ale je to k zblázneni. Predtim jsem aspoň měla příznaky tehu, teď nemám vůbec nic kromě příšerně bolavych beder. Uvidime do pátku, kdyžtak zavolam a objednam se na gyndu. V pátek vyzkousim clearblue ten by mi měl snad přesně ukázat co a jak.. 🌸

boobulee
25. bře 2020

@anetkal1994 asi bych zašla k doktoru, když máte stále menstruaci, aby se na vás podíval 🙂

poopcaaseznamcz
25. bře 2020

@anetkal1994 věřím ze je to stresují kord kdyz mas zasebou to co mas😔 .. je dobre vyzkoušet i jiny typ testu, zkus jiny👌 .. a na GYN bych se objednala tak ci tak a rekla co se ti deje a ze jen nevis a ze jsi raději přišla uz kvůli minulosti 😌

eicul16
26. bře 2020

U nás minulý rok v březnu, 2 dny před MS, teď máme 3mesicni holčičku, u Vas ducha také vidím, takže držím palečky, pak dejte vědět <3

anetkal1994
26. bře 2020

@eicul16 gratuluji 🌸 doufám ze je malá zdrava ! 🐼

anetkal1994
26. bře 2020

@boobulee určitě, zítra udělám clearblue test a jestli ten mi dá nějaký pochybný výsledek tak se objednam ☺️

anetkal1994
26. bře 2020

@poopcaaseznamcz určitě 🙂 zítra zkusím ten clearblue a pak vám dam vedet, a objednam se

dede37
Autor odpověď smazal
Zobraz
poopcaaseznamcz
26. bře 2020

@dede37 bohužel nic nevidím 😕

renchees
autor
26. bře 2020

@eicul16 četla jsem, že testy pepino nejsou nic extra tak jsem zkusila klasiku mama test dnes odpo 😱
@eicul16

eicul16
26. bře 2020

@renchees to jsou z dr. Maxe 🙂 a používala jsem je celou dobu a nemůžu si stěžovat 🙂 čárka sílila pořád 🙂

eicul16
26. bře 2020

@renchees no krásně Vám to sílí <3 to už není jen duch, to už je krásná druhá čárka <3

renchees
autor
26. bře 2020

@eicul16 jj 🙂 ja doted mela pepino tady z večerky nešla jsem do lekarny řikala jsem si , že určo těhu nebudu 😬 no ale nějaka čarka tam je a zitra nebo v sobotu bych to mela dostat 😬 tak snad ne

zvladarova
27. bře 2020

@anetkal1994 ahoj, jsem na tom uplne stejne.. unor den v ocekavane ms test s duchem, vecer prisla ms, kterou jsem mela jen den a pul.. pak za 10 dni jsem si delala zase test, protoze mi bylo docela nevolno a bolelo me v krizi a zase duch.. ted 3 dny zpatky jsem si delala zase test a pořád duch, jen vcera prisla ms 🤦 uz jsem z toho na prasky.. k doktorce se ted bohuzel nedostanu, neordinuje a jina me v tehle situaci nevezme 🤷 jak jste dopadla s dnesnim testem?

eicul16
27. bře 2020

@renchees pak dejte vědět! 🙂

renchees
autor
28. bře 2020

@eicul16 no nevim test nesili 🤷🏻‍♀️ Myslim, že z toho nic nebude :/
@eicul16

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru