Tak jsem nebo nejsem těhotná?

karasica
14. únor 2017

Tak ted z toho nevim nic prouzek je sice viditelny ale malo... Tak nevjm jestli se nam radovat ci nedo ne... pls poradte ...

bigbig
14. únor 2017

Jsi těhotná. Gratuluju!

monikaa_p
14. únor 2017

Mas tam krásnou čárku 🙂 je to stopro pozitivní 😉 tohle žádný duch urcite neni. Gratuluju

alisonaileen
14. únor 2017

👍

x_kaatja
14. únor 2017

Zlato, to si pis, ze jsi 🙂 hezkeho Valentyna 🙂

risu
15. únor 2017

Malo viditelny? Prdlajs. Krasna carka zretelne viditelna i na mobilu ;) Gratuluju

karasica
autor
15. únor 2017

Tak to sem moc rada😉😉😉 dekuju
..☺☺☺

pickyjoke
15. únor 2017

Dobré ráno 😊
Prosím holky potřebuji radu. Mám zpoždění 5 dní. Kdy je ta doba si udělat test...? Nechci si dělat plané naděje, a tak se ptám Vás zkušených.
Strašně mě bolí celé prsa, dokonce když si obleču podprsenku, mám pocit jako bych tam pro ně snad neměla místo. Když si ji sundám , jeto ještě větší nesnesitelná bolest. Chuť na jídlo, tak v rámci možností, ale spíš poslední dobou sahám po slaných věcech.
Moc děkuji za odpovědi , příjemný pekny den.

malickata
15. únor 2017

@pickyjoke Ahoj já měla spoždění dva dny. Udělala jsem si test ten druhý den a teď jsem v 8tt. Je to buď a nebo 😊 Přeji ať tam jsou dvě čárky 😉

monikaa_p
15. únor 2017

@pickyjoke Dneska už určitě udelej. Kup si test s citlivostí 10 a ten ti ukáže urcite pokud jsi těhotná.

verusch
15. únor 2017

@pickyjoke ja zkusila asi tyden pred ocekavanpu ms byli jsme u rodicu a od pritele babicka furt ze jsem urcite v tom atd vecer mi to nedalo a udelala jsem si test a fakt // byli tam .. sice jak rychle to zacalo tak i skončilo snad se priste zadari tak doufam ze tobe to vyjde ;)

leniiid
15. únor 2017

Holky ten spodní je z neděle a ten horní z dneska ... nevim jestli se radovat,myslela jsem ze čárka bude viditelnejsi.. myslíte ze to je v pohode a nebo se muze jednat treba o mimodelozni ☹

chipsicek
15. únor 2017

@leniiid Podle mě ano 🙂

lucinka58
15. únor 2017

čárka bude sílit každé 2-3 dny. Hlavní je aby sílila, což vypadá, že se tak děje. Úplně plná bude až cca za týden nebo týden a půl, takže se nestresuj 🙂

katgatoo
15. únor 2017

@leniiid Takhle jsem je měla na začátku taky. A teď mi někdo uvnitř kope do močáku 😀

leniiid
15. únor 2017

@katgatoo děkujuuuu člověk se porad jenom boji nez raduje 🙂

absintka19
15. únor 2017

@leniiid kdyz se podivas i do navodu na test tak nikde nic o sile carky neni 🙂 nevysiluj 🙂 pozitivni je, tak at to vse dobre dopadne. To dopredu nikdo nevi a nevyvesti ;)

absintka19
15. únor 2017

@leniiid a bat se budes od vysetreni do vysetreni, i po narozeni, uz cely zivot🤰 🙂

freddyq
15. únor 2017
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Jasně 🙂 doktorka už ti to potvrdí 🙂

absintka19
15. únor 2017

@leniiid podle carky se mimodel.neda poznat. Nemaluj hned certa na zed.

pickyjoke
15. únor 2017

@malickata a není to třeba taky tím, že jsem nemocná? Už cca 14 dní se snažím dostat ze škrábání v krku, a kašle. A bohužel nedošlo mi to, a používám všelijaké léky, stoptusin, a plno jiných. Než mi došlo že mám 5 dní zpoždění. ☹

malickata
15. únor 2017

@pickyjoke já než jsem si udělala test tak jsem brala dythiaden a to není zrovna lék v těhotenství. Ten test bych si udělala. 😉

pickyjoke
15. únor 2017

@malickata Určitě udělám 😊 už to sama nevydržím. Navíc moje práce není k těhotenství prospěšná. Nejlepší je to ráno, že?

pickyjoke
15. únor 2017

Tak holky , nedalo mi to a udělala jsem si test. A nic. Ale zkusím ještě hned první raní 😐 tak uvidíme. Ale prsa mě bolí ( bradavky ) a začíná mě "bolet " ani ne ale nějak víc cítím vaječníky, při určitých pohybech. Tak buď přijde MS nebo to ta dlouhodobá nemoc ( angína a chřipka hned po sobě) a pak už vážně nevím 😃 kdo se v tom má vyznat. 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru