Těhotenské příznaky a test negativní

misko5
20. led 2017

Ahoj holky, nejsem z těch, co se takhle radí po netu, ale už mi to nedalo, připadám si jak blázen, tak prosím sem s názorama...
Prosinec-styk 26, 29, 2, 8,, ovulka 1.12., dostavila se menz.14.1, slabější, předtím bolesti 3 dny v podbřišku, během ní taky a po ní teď taky..ještě i teď mne pobolívaj prsa a táhnou mne, únava a nálada pod psa..plačtivo...
Ale těh. tes 17.1. negat, 19.1. negat., pře menz, taky negat.
Vyzná se ve mně někdo? Stalo se vám to taky?
Jinak jsem optimistka a stojím nohama na zemi, beru eutyrox 112 na šž, po operaci šž v březnu, hormony podle krve dostačující.
Kolegyně v práci mne štvou, prý si to tak moc přeji, až jsem si to přivolala..no to mi fakt pomůže, za to bych škrtila..fakt..Ano, plánujeme, ale tak nějak v klidu..Mám jít k dr? Má to cenu?
Zdravím a za názory děkuji..❤

lassii
20. led 2017

@misko5 Řekla bych že jsi prostě neotěhotněla, přišla ms, tak neřeš a snažte se dál. Těhotná evidentně nejsi. Spíš nechápu co řešíš. U ms někdy bolesti jsou, dokonce i přetrvávají. Hormony jsou všemocné. Chápu jak se cítíš, taky se nějakou dobu už snažíma, ale pokud špiníš nebo přijde klasika ms, pokračuj dál a nezabývej se coby kdyby.Těhu testy jsou v dnešní době velmi spolehlivé 🙂

kulistice
20. led 2017

@misko5 Jak říká lassii, podle mě si měla normální MS i když slabou a pokud jsou těhu testy negativní, tak bych se snažila dál a neřešila to....taky mi přišlo, že mám před MS příznaky těhu a vždy přišla a testy negativní...pak už nepřišla a hned krásné //....takže se snažte dál a určitě se zadaří 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru