Těhotenské příznaky, negativní test

kristynasch
23. srp 2016

Ahoj. Jsem 33DC, s přítelem pracujeme na miminku tepve první měsíc. V sobotu jsem si dělala TT a bohužel vyšel úplně sněhobílý, dnes bolest zad, v noci nespavost a ráno výtok a už 2 dny pálení. Mohly by to být příznaky těhotenství? Mám nepravidelný menstruační cyklus, minulý měsíc jsem musela jít i na vyvolávačku. Všude se píše, že se má dělat TT až po vynechání ms, jenže to já nedokážu zjistit. To čekání na ms mě asi zničí, byla bych tak šťastná kdyby to vyšlo, jen mě zaráží ten těhotenský sněhobíly test. (mamatest) ☹

bajuliss
23. srp 2016

Ahoj 🙂 ja mamatest nikdy nezkousela, ale hodne holek si na nej stezuje....ja vzdy koupila testy od vice znacek a pak zkousela...nevim, to paleni se mi nezda...spis jestli se nejedna o nejakou infekci. Urcite bych zasla k doktorce, kamaradka mela skoro rok infekci a nijak ji to nevadilo, nebo spis, palilo to jen obcas, tak to neresila.... a po roce sla na kontrolu a doktorka ji na to dala nejakou masticku a myslim ze i cipky....taky ji rekla, ze diky te infekci se i snizuje pravdepodobnost otehotneni....hned, co vylecila infekci, byla do trech mesicu tehotna 🙂 kazdopadne drzim palecky, aby se brzy zadarilo 🍀 😉

broskvicka01
23. srp 2016

Doporučuji testy od Dr.Maxe, ty jediné byly pozitivní, mezitím co mamatesty byly ještě dloouho negativní 🙂.

kristynasch
autor
23. srp 2016

Moc děkuji za odpovědi. Zkusím tedy ještě za pár dní jiný TT, kdyby ms nedorazila 🙂 a kdyby pálení pokračovalo tak naklušu hned k doktorce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru