Těhotenské příznaky pár dní po ovulaci?

mrs_cuddy
13. bře 2017

Ahoj holky,

už mám doma dva raubíře (9 a 7 let) a naprosto jsem zapomněla co to je být těhotná nebo si to aspoň myslet :D 🙂 nikdy jsem si ani neměřila BT a nehlídala ovulaci,oba kluci přišli téměř bez snažení. Jediné co jsem si zaznamenávala tak MS.

Už přes týden je mi poměrně zle od žaludku, bolí mě hlava, podbřišek pobolívá, čípek - jako kdyby mě do něj občas někdo štípl.. Prsa nateklá,krapet žilnatá, zvětšená, můžu se uchodit na malou ale žadné nastydnutí nepociťuji. Podle kalendáře jsme se při milování trefili přímo do plodných dnů (Ale v tu dobu jsem byla po nemoci,ještě trošku nakřáplá) Tohle vše začalo asi 4-5dní po ovulaci. Další MS by měla přijít kolem 25/3. Je možné takhle brzy pociťovat příznaky? Jak říkám, je to jako kdybych byla těhotná poprvé 🙂
Díky moc

misula29
13. bře 2017

Možné je vše😉 ale... Přijde me to hrozné brzo ,5 dnu po ovulaci tělo nemá sajnu ze je tehotny ,leda,te by ovu byla dřív nez si myslis

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@misula29 no já si taky myslím,že je to brzo. Asi už jsem si to vsugerovala. Nebo se mi zbláznily hormony.

pajuska252
13. bře 2017

já čekám druhé a u obou dětí přesně vím, kdy se to stalo, cítila jsem něco v podbříšku (horko, prokrvení) těžko to popsat a pak bezprostředně po tom možná 2/3 dny mě začalo pobolívat v podbříšku a většinou jsem krátce na to začala i lítat na wc často. všude se píše, že nic z toho nemůžeš cítit, ale já to pokaždé cítila a vnitřně "věděla" že jsem těhotná a pak mi to testy fakt potvrdily, nicméně hladina mi asi stoupá rychle, pořádně čárky byly vidět vždy až při vynechání ms...

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@pajuska252 já co si pamatuji tak u prvního syna jsem to zjistila někdy v 7.tt a u druhého syna taky tak +-. Já se také cítím jinak, hlavně mě bolí hlava a ta prsa mravenčí a tak mě v nich ,,tahá". Na záchodě už mohu bydlet 🙂 a ten podbřišek také pobolívá ale ne jako u ms prostě jinak 🙂 no necháme se překvapit co bude.

bigbig
13. bře 2017

Možné to je. V některých případech může dojít k uhnízdění už 5 dní po ovulaci a to už pak tělo ví že těhotný je. U mě to bylo taky tak. 5 dní po ovulaci mě začaly opravdu hodně bolet prsa (nikdy mě prsa jinak nebolí). 6.den jsem měla změněné chutě (vše mi přišlo hořké) a od 7.dne bolesti a tahání v podbřišku, hlavně když jsem zvedala něco težšího. Přišlo mi to taky hrozně brzo a tak jsem se bála že je to cysta. No nebyla to cysta😉

pajuska252
13. bře 2017

@mrs_cuddy tak preju at to dopadne jak si prejes. Jinak jsem chtela napsat ze mi to hcg asi roste pomalu ne rychle... ono stejne nikdy clovek nevi jiste co jsou priznaky a kdy si to telo namlouva...

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@pajuska252 děkuji 🙂 a Tobě gratuluji ať je vše jak má být 🙂
Právě: jak jsem se v tom začala ,,hrabat a pátrat" tak možná čekám už trojčata :D jdu 16.3. k dr. na prohlídku. Sice mi nic neřekne ale mohu se zeptat zda je to reálné

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@bigbig mě taky prsa nikdy nebolí, před ms ani nikdy. Já miluji sladké a poslední dobou ho nemůžu ani vidět. Zase mám velkou chuť na slané. Celý den mě ten podbřišek pobolívá a tahá..no uvidíme,uvidíme, ve čtvrtek jdu na prohlídku k dr tak se zeptám co je reálné a co ne

absintka19
13. bře 2017

často je to psychickeho razu, protoze si clovek mimi preje....

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@absintka19 Já vím, sice jsem antikoncepci vysadila už v létě ale mimčo jsme neplánovali (ale samozřejmě bych byla ráda) takže jsem se nijak od té doby nesledovala. Jen mi přišlo,že je mi teď posledních pár dní prostě jinak 🙂 ale samozřejmě vím prd 🙂 tělo se bude chovat jinak po dvou dětěch a 7letech od porodu 🙂

msimankova
13. bře 2017

@mrs_cuddy je to mozne 🙂. Byla jsem tehotna dvakrat a vedela jsem to hned, ted u dcerky jsem si udelala test moc brzo a byl negativni, vrtalo mi to hlavou, protoze jsem to proste vedela 🙂 Po vynechani ms uz byly carky videt vyborne.

kimh
13. bře 2017

Ahoj mám uplně to samé, mám tedy 10 den po sexu a nejspíš i po ovoluci, už 4 dny mě bolí prsa, pobolívá podbříšek , od včera mám divnou chut v puse a je mi jak kdybych měla kocovinu, bolí mě hlava, je mi špatně od žaludku, jak kdybych ho měla furt prázdný, knedlík v krku, MS ma přijit v patek, tak se zitra chystam na test jestli už bude něco vidět 🙂

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@msimankova 🙂 že by... 🙂 každopádně opravdu mi je blbě a prsa bolí, žáha pálí, tak teď už jen vyčkat a ms 🙂

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@kimh přesně, taková kocovina ! 🙂 tak přeji ať dopadne dobře testík. Pak dej vědět když si vzpomeneš jak jsi dopadla 🙂

msimankova
13. bře 2017

@mrs_cuddy no jasne, paleni zahy! To je muj korunni priznak, kolikrat se mi chtelo skocit z okna a Rennie byl nejlepsi kamos 😂 Tak drzim palce, to vypada opravdu nadejne 🙂

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@msimankova počkej, to já jich mám víc 😀 takže buď to je tak,že teda joo nebo mi hráblo. Ještě,že není víc možností 🙂

kimh
13. bře 2017

@mrs_cuddy díky, dám. Taky si říkám že buď jsem fakt tehotna a nebo mám falešnou brezost 😀

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@kimh tak já už bych se u sebe nedivila ničemu 😀 vlastně by mě to ani nepřekvapilo 😅 ale falešná březost je dobrá 😀

kimh
13. bře 2017

@mrs_cuddy tak uvidime jestli jsme opravdu těhotné nebo mozek je tak mocný a my jen blaznime 😀

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@kimh tak tak 🙂 a to já jdu ještě ve čtvrtek k dr. ten si bude klepat na čelo 😀

kimh
13. bře 2017

@mrs_cuddy jo už takhle rychle jo? 🙂 já zkusím test zítra a pak uvidím jestli v pátek přijde MS nebo ne, kdyztak budeme příští měsíc pokračovat v dělání ségry 🙂

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@kimh naprostá náhoda,že tam jdu. Objednávám se tam už pár měsíců ale kvůli práci jsem se tam ne a ne dostat až nyní. Ale nemyslím,že by něco viděl...holčička by mi taky nevadila 🙂. Teoreticky ClearBlue digital by ukázat měl tam je to tuším 4dny před MS. Kdysi jsem ho zkoušela.

kimh
13. bře 2017

@mrs_cuddy jo tak, ale z krve by už třeba něco zjistil 🙂 máme taky právě kluka, tak třeba nám ty holky vyjdou 😀 přesně tenhle test mám, no i když nevyjde tak ještě budu doufat 🙂

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@kimh já mám dva kluky a ženskou bych potřebovala jako sůl 😀 takýe budeme na sebe myslet a přát si, víc asi není možné 😀 . Já právě nevím jestli by ještě i na krev nebylo moc brzy. Samozřejmě,že když budu chtít určitě ji vezme...ale pak je člověk zklamaný, byť si od toho moc neslibuje...

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@kimh takhle si v tom můžu ještě nějakou dobu ,,rochnit" ,že možná 😀

kimh
13. bře 2017

@mrs_cuddy to asi jo, taky doufám i když si říkám že když nic, zklamaná nebudu. Dobře tak snad to vyjde 🙂 zítra dam vědět jak jsem dopadla. Při prvním jsem byla u dr 4 dny po očekává ms a ještě nic neviděl, jen test udělal a to mi řekl, že má stejné testy jako koupím v lékárně.

kimh
13. bře 2017

@mrs_cuddy rochnit 😀 😀 no já už jsem Teda nedockava jak blazen 😀

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@kimh budu držet palce!!! a budu čekat na výsledky...takže tfuf tfuj pro štěstí 🙂

pajuska252
13. bře 2017

@mrs_cuddy děkuji, ještě mě zaujal příspěvek pode mnou, že nemáš chuť na sladké. tak já milovnice sladkého jsem na začátku obou těhotenství plus minus první trimestr sladké skoro nejedla a čekám druhého chlapečka... jinak mě před prvním těhu prsa bolívaly a v prvním těhu mě první trimestr necelý bolely tak, že téměř každý dotyk manžela mi byl nepříjemný, teď u druhého těhu už prsa nebolely, jen rostou... 🙂
@msimankova tak to já teď nevydržela u druhého, protože jsme si udělali hezký večer a já myslela, že už to nejde, po nechráněném sexu jsem se pak před spaním podívala a trefili jsme se podle aplikace přesně do ovulace, no polilo mě horko, ještě tu noc nebo ráno jsem zase cítila něco v podbříšku, tak mi to bylo jasné. ale test jsem dělala snad 13dpo a bylo bílo, tak mi to bylo divné, pak jsem dělala nějak těsně před vynecháním odpolko a byl slabý duch a po vynechání už nevím asi 33dc už byla dálnice... tak budeme mít prcky 23m od sebe, no chtěla jsem minimálně dva a půl roku, tak snad to nějakk zvládnu.. 🙂

pajuska252
13. bře 2017

@kimh @mrs_cuddy holky můžu Vám říct, že ač čekáme druhé dítko neplánovaně a "náhodou" stačil jeden fajn večer a po zjištění, že se nám to "asi povedlo" jsem myslela že mě trefí, během dní jsem se s tím nějak smířila a jak jsem testovala moc brzo a bylo bílo, byla jsem mírně zklamaná... a jinak Vám ty holky přeju, taky mám kloučka raráška a přála jsem si holčičku, ale už 3x mi řekli kluka, takže třeba v příštím životě 🙂 a určitě dejte vědět jak jste dopadly 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru