Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
norna
15. kvě 2018
@weerruu tak to jsme dve taky bych rada neco vedela..sledovala jsem dlouho dobu jeji pribeh ...ale taky vubec nevim...
vapka
15. kvě 2018
@weerruu Poslední co jsem četla, tak v zimě o mimi zase přišla hned ze začátku, no a pak to už asi vzdali...
esterkae
16. kvě 2018
Ahoj holky, co myslite? Ryska nebo slaba carka? Jsem teprve 6 dpo..
agneska7
16. kvě 2018
to ukáže jen čas 🙂
jaja01k
16. kvě 2018
@esterkae Ja tam nic nevidim, ale 6 dpo je na testovani hodne brzy. Drzim palce, at se za par dni carka objevi 🙂
sangina
17. kvě 2018
Dobrý den..nějaký náznak červené linky tam je..opakujte za dva ,tři dny
luciebx
17. kvě 2018
@esterkae riska.. a je opravdu moooc brzy
esterkae
17. kvě 2018
tady z dnesniho rana. Asi fakt jen ryska ☹ Ale je opravdu jeste brzy..
radus22
17. kvě 2018
Dle mně je hlavní psychika, neřešte to tak 🙂 čím víc se na to soustředíte, tím to bude trvat déle. Mluvím z vlastní zkušenosti 🙂 od září loňského roku jsem hledala pořád duchy a hlídali si ovulaci, kdy ji mám a pak v prosinci jsme se stěhovali, já na nějakou ovulaci a tak neměla čas a pak najednou si říkám, ty jo já mám týden zpoždění a teď jsem 27tt. Prostě jsem na to nemyslela a šlo to hned. Najděte si nějaký koníček nebo tak a nehledejte duchy 🙂
lachtanice86
17. kvě 2018
@esterkae 6dpo tam ani nic být nemůže
pandabox
17. kvě 2018
@ivorys jak t to dopadlo?
pandabox
17. kvě 2018
@esterkae ja tam taky trochu ducha vidím. .🙂
vapka
17. kvě 2018
@esterkae Něco tam vidím, ale bude to spíše ryska.... 6DPO by bylo hodně brzo.... dnešní test? 😃 Držím palce
esterkae
17. kvě 2018
@vapka Dnesni test je ten druhy co jsem sem davala a dnes jsem 7 dpo
esterkae
17. kvě 2018
@vapka a prave se mi zda, ze od toho vcerejsiho je ta carka vic videt..
vapka
17. kvě 2018
@esterkae Jj, už to vidím, no bylo by to pěkné, slyšela jsem, že vyšší HCG je u dvojčátek 😃 No, ještě je tu varianta zajít na krev a tam se ukáže na 100pro 😃
esterkae
Autor odpověď smazal
Zobraz
esterkae
18. kvě 2018
Tady je dnesni. Jsem 8 dpo. Nevim jestli jsem blazen, ale zda se mi, ze tmavne.
martina1317
18. kvě 2018
@esterkae jako něco tam teď vidím, ale příjde mi, že ho máš jakýsi rozmočený? 🙂
esterkae
18. kvě 2018
@martina1317 neni rozmoceny, je vyndany z plastu, tohle uz je po uschnuti
martina1317
18. kvě 2018
@esterkae tak držím palce ať sílí, uvidíš za pár dní... dej tomu čas. Stejně nic neuspěcháš 😉
vapka
18. kvě 2018
@esterkae Jj, také myslím, že tmavne 😃 no tak držím palce a chápu tu nedočkavost a i to testování takhle brzy 😃 Kdy je termín MS?
esterkae
18. kvě 2018
@vapka uf, tak nejsem blazen 😃 Zatim se vzdycky objevi az po uschnuti.. Termin ms mam az pristi ctvrtek, takze jeste je dost casu. Dnes mam 8 dpo.
vapka
21. kvě 2018
@esterkae jsem celá napnutá, co další testy?
modrypitrisek
Včera v 18:42
@esterkae Taky by mě zajímalo, jak to dopadlo. Též jsem testovala takhle brzo, jen obyčejné čínské testy a 7DPO už na mě vyskočil pěkný dušík, takže věřím, že i 6DPO by něco bylo vidět (kór na "lepším" testu). Držím pěsti 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli