Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kacenka0705
23. kvě 2017

Ahoj dneska jsem cca 9dpo. A mela jsem vcera a dnes jen takove male spineni spise jen takove svetloulince hnede az pruhledne a vcera rano bolest jako na ms ale ta nikde. Ms mam dostat az cca za 4-5 dni vidite neco?

elenadavis
23. kvě 2017

Holky může pozitivní ovulační test tesně před menstuací značit i těhotenství??

tornadolu
23. kvě 2017

Holky nějak to tu chátrá ?

luciebx
23. kvě 2017

@kacenka0705 jj duch tam je

katkahermanova
23. kvě 2017

Ahoj co myslite ? Neni to treba jen obrys carky ? Lepsi foto neudelam ale je to dobre videt a v limitu ..

radulka57
23. kvě 2017

@katkahermanova nevidím, ale kolik jsi DPO ?

janajens
23. kvě 2017

@katkahermanova spatna fotka moc rozmazane zkus udelat novou

katkahermanova
23. kvě 2017

Mivam hodne nizkou hladinu hcg na zacatku ... Je to stejne jako u predchoziho tehu ..jsem 29 den po ovulaci ... Hlavne my nerikejte ze by to bylo videt uz davno ... Z neceho podobneho uz mam rocni mimi :D

janajens
23. kvě 2017

@katkahermanova jako kdyz se zadivam tak vidim ha Mela to same vecer minuly mesic a rano jsem to dostala tak preji at sili a neni to jako I me 🍀

petapal
24. kvě 2017

@zlatickon tak pokud mas ducha vyolpada to na tehu i ty bradavky drzim pesti

petapal
24. kvě 2017

@tornadolu holky odesli di nejale skupiny uzavrene jestli jsem to dobre pochopila.

janajens
24. kvě 2017

Koukam ze je tu mrtvo

pajuska17
24. kvě 2017

@janajens Od tý doby, co ste šli jinam je tu šílený mrtvo

martinie88
24. kvě 2017

@janajens
@petapal
Zajímalo by mě, jestli jsou ty rejpalky teď spokojené... Nikdo tu skoro není, takže žádat o radu je skoro zbytečné :( Mě to zkoumání duchů chybí 😉

janajens
24. kvě 2017

@pajuska17 ja v te skupince jsem a taky je Tam mrtvo takze nic se neboj

janajens
24. kvě 2017

@martinie88 ja pridam kdyz bude Co tak za tyden🙂

andy266
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajuska17
24. kvě 2017

@janajens Ahaa .. a jak to s tebou vypadá? Kdy se chystáš testovat? Já mám ještě týden do ms

simi1510
24. kvě 2017

@martinie88 tak já tu jsem a radila bych klidně, ale aby tu vůbec byl zájem. Po tom, co tu určité dámy startovaly.... Vyletěj tu jak čerti z krabičky 🙂 Tak člověk nemá chuť už ani nikomu cokoliv radit nebo tak

A neboj, tobě ráda poradím vždy 🙂

janajens
24. kvě 2017

@pajuska17 ja mam 8-11dni tak uvidime zda se zadarilo

monikadeny
24. kvě 2017

ahoj holky, hlásím se po dvatební cestě - co tady nového, at nemusím čít 200 příspěvků ?

janajens
24. kvě 2017

@monikadeny ahojky u me nic Co u tebe uz jsme se s Laurou O tebe bali😍

laura1972
24. kvě 2017

@monikadeny doufáme, že sis něco sebou domů přivezla 🙂 kolik jsi ted DPO?

pajuska17
24. kvě 2017

@janajens já přesně 8. Takže sme na tom podobně. Předevčírem mě chytlo břicho, šílený píchání na levý straně celý den. Včera sem chtěla jít k doktorovi, ale ráno po probuzení byl klid takže sem nešla tak vůbec nevím, co by to mohlo být. Ty si taky měla minule na testu ducha a pak přišla ms viď?

tornadolu
24. kvě 2017

Aha to nevadí vystačíme si sami 😉
@petapal

janajens
24. kvě 2017

@pajuska17 ja Mela clearblue krasne videt plus vecer a rano mrcha dorazila

janajens
24. kvě 2017

@pajuska17 to same mam dneska ja a podbrisek k tomu mozna myslim u me dozvuky ovulky

pajuska17
24. kvě 2017

@janajens Aha, já měla před 2 měsícema slabou čárku na testu a na clear blue 1-2 týden a ms pak taky dorazila. Doktor potvrdil biochem. těhu. Já teda ovulku netestuju, ale řekla bych, že už dávno byla takže sem spíš přemýšlela jestli to nemohlo být uhnízdění. No uvidíme za týden. Budeme testovat spolu 😍

janajens
24. kvě 2017

@pajuska17 jasny budeme hledam duchy 😂 ja prave nevim Co to bylo u me ale Asik taky bio

pajuska17
24. kvě 2017

@janajens Od prvního těhotenství je to moje častá činnost 😂 ...poprvé revize, podruhý biochem. A naposledy nic. Ale jednou tam ty 2 čárky být musí 🙂. Myslím si,že si taky prodělala biochem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru