Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikavitezslav
26. kvě 2017

Dobré ráno Holky ukazuju se po hodně dlouhý době. A s pocitama divnyma. Nikdy sem nesnidala teď musím jinak bych se poblila. Včera jsme vyšli Říp a celou cestu se mi motala Šiška večer mě chytli prsa a do toho zuby. Je to divný ale tohle sem nikdy neměla.

monikadeny
26. kvě 2017

@dddkkk
ahojky, tak hezky hajej, at jste v pořžádku....zatím 11 DPO a test bílý jak sníh :(
@tornadolu
ahoj, já měla včera a předevčírem9 a 10 DPO to samé, lehce jasně červená krev....

monikavitezslav
26. kvě 2017

Tak už vím proč ty pocity takže jestli mě nesali zrak

tornadolu
26. kvě 2017

@monikadeny ja jsem volala na gindu tak jsem objednaná na pondělí na 3h

leymea
26. kvě 2017

@monikavitezslav parada 🙂 mam radost, potichu gratuluji 🙂 ted uz to vyjde 😉

janajens
26. kvě 2017

@monikavitezslav potichu gratuluji:_leaf_clover:

monikavitezslav
26. kvě 2017

@leymea děkuju MS má dorazit až za dva dny ale asi neprijde 🙂)))

monikavitezslav
26. kvě 2017

@janajens Dekuju snad už teď bude vše v pořádku

peta73
26. kvě 2017

Ahoj všem, já už jsem taky přišla na to proč nepřišla MS a je mi trošku špatně stále. Podle UZ jsem 6+3 (podle PM by to mělo být 7+3), ale ovulaci jsem nehlídala. A máme srdíčko. Jsem tak šťastná. Připadám si, jako bych vyhrála jackpot. Ale na druhou stranu je to neuchopitelné štěstí smíchané s obavami - moc dobře vím, že v mém věku, se může pos**** snad úplně všechno. Držte palce prosím!
A přeju hodně štěstí všem snažilkám!!!

monikavitezslav
26. kvě 2017

@peta73 držíme palce a gratulujeme

terka228
26. kvě 2017

@monikavitezslav No to je krásné...moc gatuluji😍😍😍👏❤

monikavitezslav
26. kvě 2017

@terka228 děkuju moc ještě nic není jisté ale měla sem tucha když přišly ty pocity. Jen teď nevím dokdy čekat na mudr aby to nebylo zase v ty jizve ☹((

monikavitezslav
26. kvě 2017

@terka228 tery můžu se na něco zeptat v sz?

leymea
26. kvě 2017

@peta73 super 🙂 gratuluji a drzim palce aby to dopadlo skvele 😉

monikavitezslav
26. kvě 2017

Tohle bude jiné stále se mi motá hlava a je blivno a do tohoto ještě noční směny 12h nevím zda to dám

kastanek87
26. kvě 2017

@tornadolu hele pokud to není jasně červená krev, tak bych se toho nebála a při nejhorším se pak půjdete umýt no 😂 dneska to vypadá jak?

tornadolu
26. kvě 2017

@kastanek87 prave je to krev 😢😢 ale už ústava si myslím.uvidim co mi řekne doktor v pondělí snad nic špatného...co to teda bylo 14.5.taky MS divny toto...

tornadolu
26. kvě 2017

@kastanek87 a teď už jen malinko spinim minimum.boli me pod briskem na levé straně mam strach aby nebilo neco špatně vis jak a nebo jsem těhotná to bych byla rada ale mam strach

jarmarca
26. kvě 2017

Holky jakej mam zitra zkusit test, ktery je nejlepsi na to nedockavy testovani kolem 11 dpo?? Mam tu cemio, mamatest a maxe 😘

nat
26. kvě 2017

@jarmarca rozhodne maxe ten je nej 😉

simi1510
26. kvě 2017

@jarmarca nejdri mi ukázal cemio, mamatest, na Maxovi pred ms slabsi carky... ten je lepsi az pak po terminu ms

jarmarca
26. kvě 2017

@simi1510 Mne prijde ze ten cemio mi udelal rysku, achjo, to necham snad az na nedeli a namocim tam vsechny tri najednou😂

simi1510
26. kvě 2017

@jarmarca ja mela takhle od 9 dpo odpo do 11 dpo

jarmarca
26. kvě 2017

@simi1510 Diiik, tyjo ja se bojim ze tam nic nebude;( mela jsi nejaky priznaky uz takhle od zacatku? Mne nic neni, jen me boli od ovulky prsa strasne, ale to k tehu nebude...
A jinak moc gratuluju k dnesnimu ❤ 😉

simi1510
26. kvě 2017

@jarmarca dvakrat jsem mela zavrat, pak citlivejsi prsa, ale jinak nic moc, ono ani ted ne, obcas zvýšena teplota, obcas tak nejak jako divne, ale prsa uz nic, bricho taky ne, zada nic.... ale hrozna unava jinak. Tak snad to nejak vydrzi 🙂

Dekuji 🙂 báli jsme se oba s doktorem 😃

jarmarca
26. kvě 2017

@simi1510 jojo, ja vim, hlavne, ze to dnes dobre dopadlo;) tak uzivej!!
Tak ja dam zitra vedet, nejradsi bych sla uz spat,aby bylo uz rano😀

laura1972
26. kvě 2017

Tak jsem dnes nevydržela a zkusila 🙂

laura1972
26. kvě 2017

@peta73 jé, až ted jsem se všimla 🙂moc gratuluji a přeji moc štěstí, ať to tentokrát vyjde a dojdete až do konce 🙂 🍀

terka228
26. kvě 2017

@monikavitezslav Jasně, že můžeš 🙂

peta73
26. kvě 2017

@laura1972 něco vidím - držím palce!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru