Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

belleelle
4. čer 2015

@misimisi tady jsem našla ceník na odběr hcg u svaté anny http://www.fnusa.cz/files/ceniky/pracoviste/Gyn...
za 125 kč, tebe musel někdo mooooc natáhnout za 300...

svlocka
4. čer 2015

@verunatom jak sis je delala ob den?

svlocka
4. čer 2015

@misimisi myslis?🙂je to jeste slabe snad bude silit nebo ne :(

verunatom
4. čer 2015

Jojo ob den

misimisi
5. čer 2015

@svlocka Musí 😉

@belleelle Pro samoplátce? To je pěkná cena, jestli ještě platí. Já na ni byla před rokem a nic, teď už to bylo úplně jasné z obyč testů. Není na to, vybrat si to nejdražší místo 😀

belleelle
5. čer 2015

@misimisi Jojo, v ceníku je napsáno na zadost ženy, takze ano. To sis asi tenkrát fakt vybrala drahé, tezko rict, kolik to tam ted stoji.

svlocka
5. čer 2015

No skusim zitra rano a uvidim co bude 🙂furt me poboliva v podbrisku na pravo mam trosku natekle prsa ale jestli to neni pred ms :(

verunatom
5. čer 2015

Bude ok carka bude silit .

svlocka
5. čer 2015

Myslis nevim nechci se radovat predcasne vim ze ty mama testy delaji nekdy falesnaky nejradeji bych testla ale je to k nicemu

verunatom
5. čer 2015

Tak zase zkus a porovnej

bizonka1
5. čer 2015

@svlocka něco tam vidím, asi jako u sebe🙂zítra testuju znovu, tak to zkus taky, pokud zesílí, tak to bude těhu....

misimisi
5. čer 2015

Tak falešňák snad nebude na více, jak na jednom, pokud to není nějaká cysta, nebo ne? Já si udělala asi 3testy -ráno, večer, ráno, než jsem to řekla manželovi 😀 Stejně jsem pak kontrolně ještě testila, dokud testiky nedošly 😀

svlocka
5. čer 2015

Zkousela ale zda se mi ze stoho nic nebude foto nize

svlocka
5. čer 2015

Zda se mi moc slaba

svlocka
5. čer 2015

@misimisi cystu nemam u mudr jsem byla a vse oka

svlocka
5. čer 2015

Nezbyde mi nez pockat do ppndeli :(

bizonka1
5. čer 2015

@svlocka něco tam vidím, je to slabé, ale dušík tam je...vydrž a třeba zítra ráno testni znovu.

misimisi
5. čer 2015

Mně ty první testy ani foťák nevzal, neboj, zatím je málo HCG, tak to i málo barví.

svlocka
5. čer 2015

@misimisi vcera odpo byl silnejsi bud je malo a nebo to jsou falesni

svlocka
5. čer 2015

@bizonka1 rada bych testla ale uz nemam a do lekarny to nestihnu musim pockat do pondeli ale poboliva jako pri ms :(

bizonka1
5. čer 2015

@svlocka držím moc palce, určitě to dopadne🙂 já osobně mám spíš strach, mám už dvě děti doma, tak by to bylo náročné.....zítra zkusím test.

misimisi
5. čer 2015

No, holky, je to tam, tak je to tam. To HCG kolísá podle naředění moči.

svlocka
5. čer 2015

@bizonka1 taky drzim palce pokud to stihnu zajdu si ty dej urco vedet jak se udelas 🙂

svlocka
5. čer 2015

@misimisi ses hodna ze tak veris ale nevim no prsa boli ale to bude pred ms asi jsem ted 10 DPO uz jsem mela par krat od mama testu falesnaky tak proto se k tomu stavim takhle

misimisi
5. čer 2015

Posílám pro naději svoje fotečky, jedna z prvních testů, druhá zřetelnější cca za týden. Již jsem v 18. týdnu, takže tofalešňáci nebyly 😉

piroska623
5. čer 2015

@kosalucy vís bude to holka nevím dál pomoci.

bizonka1
5. čer 2015

@piroska623 ahoj rozalie11

camillaq
6. čer 2015

Ahoj holky, koukněte mi prosím na testy, první mamatest 29 Dc 12.00 (celé dopoledne jsem nepila), druhý mamatest dnes 31Dc 5.00 hod (včera jsem hodně pila, myslím tak 3 litry, nevím jestli to má vliv na moč druhý den ráno). S té samé moči jsem zkusila třetí test Dr. Max , dr. maxe jsem zkoušela i 25 Dc a nebylo tam nic, při moc moc dlouhém hledání a natáčení možná dušík 😀 Připadne mi, že mamatest moc nezesílil. Díky za názory

kacka82
6. čer 2015

@camillaq já měla jeden den na testu silnější čárku nežli den poté. Dle HCG v krvi jsem měla mít na testu dálnice, takže koncentrace moči má určitě vliv...i proto se má dělat těhotenský test ráno. Také jsem zkoušela dělat testy brzo (19 -25 DC) a při zkoumání byl vidět duch. Myslela jsem že z toho nic nebude, ptž. s dcerkou jsem měla tento den cyklu už dávno krásně viditelné čárky. A je z toho Adámek. Přeji hodně štěstí!!!!

svlocka
6. čer 2015

@bizonka1 ahoj tak delala sis ten test?boli me bricho jako pri ms tak cekam prsa boli :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru