Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dendule94
23. črc 2017

@jullli ja jsem myslela,ze z krevniho to jde poznat drive

jullli
23. črc 2017

@dendule94 Ne krevni je cca 8dpo v krvy hcg. Muze se stat treba 7dpo ale to jen proto ze zahnizdeni probehlo drive

dendule94
23. črc 2017

@jullli dobre dekuji. Ja mela ve ctvrtek ovulaci. Tak v patek zkusim udelat testik normalni

laura1972
23. črc 2017

@obla tak jak?? Testovala jsi??

obla
23. črc 2017

@laura1972 nedopadlo to :( dnes 3. DC
Děkuji, že na mě myslíš ♥️

maky_s
24. črc 2017

Vidite tam tak toho slabouckeho dusika?

janajens
24. črc 2017

@maky_s neco tam nekspis vidim nekuzes to vyfotit malinko zblizka?

maky_s
24. črc 2017

@janajens ono to moc neslo, zkusila jsem jeste ted, ale zase uz je to pres hodinu..ve stredu koupim jeste jiny..

maky_s
24. črc 2017
lencak80
24. črc 2017

Ano vidim ho krasne.....urcite bude silit. 🙂

janajens
24. črc 2017

@maky_s jee tam krasne videt at sili🍀

maky_s
24. črc 2017

@janajens
@lencak80 me nenapadlo pouzit blesk..😀 mam 2-3 dny pred ms, tak snad zesili a vydrzi..moc dekuji 😘

janajens
24. črc 2017

@maky_s ro urcite je krasne videt drzik palecky

gruzicka
24. črc 2017

@maky_s Super.

maky_s
24. črc 2017

Holky kdy by jste to řekli svym drahym polovickam? U prvniho ditete u toho byl, taky tam byl tenkrat duch..

laura1972
24. črc 2017

@obla tak to mě mrzi 😔 ja si právě na tebe vzpomněla. Tak snad příště už to vyjde. Držím moc palce 🙂

laura1972
24. črc 2017

@maky_s krásný 🙂 určitě zesílí, držím palce 🙂

gruzicka
24. črc 2017

@maky_s Já to řekla vždycky hned muži.

kacenka0705
24. črc 2017

Ahoj holky. Mam takovy problem. Mam 2 dny zpozdeni a od soboty me pichalo tak divne na levem vajicniku a bolelo to tak cele odpoledne. Takovy zvlastni tlak jak kdyby mi tam neco tlacilo a vcera to same ale jen kdyz jsem dlouho stala a hybala se pak to trochu polevilo. Dneska jen obcas pres den pichne i na pravem vajecniku ale jinak pohoda. Nevite o co by se mohlo jednat? Jestli nema nekdo nejakou zkusenost? Dekuji za odpoved 🙂

zlatickon
25. črc 2017

Ahojky holky gratuluji novym cekajicim maminkam.Ja mam ted 2dny pred menzou,uz ctyri dny mam hrozne citlive bradavky a asi zanet mocaku.Hrozne to pali po curani ☹ jsme na chate a k doktorovi jdu az 3.8. Piju urologicky caj a uz to zacina tomahat.Beru utrogestan a tenhle mesic jsme se snazili hooodne intenzivne.Slysela jsem ze zanet mocaku muze byt uplne v zacatku tehu,prekvapilo me to pac na mocak vubec netrpim a hlavne byli ty vedra tak nevim z ceho a kde bych nastydla.Mela jste to nektera na zacatku tehu?a neni to pro mimi takhle na zacatku nebezpecne?Odpoledne si jedu pro testy a rano to prubnu

lencak80
25. črc 2017

@zlatickon take jsem mela pocit ze budu mit zanet mocaku. Jakoby zvlastni bolest. Moc na mocak netrpim. Asi jednou za rok. Ale ne zanet spis nachlazeni. No a pak dobry. A pak jsem uz citila ze to tam je a druha carka uz me moc neprekvapila.

zlatickon
25. črc 2017

@lencak80 no podbrisek me neboli vubec jako ze pri zanetu,jen po tom curani to pali a ty bradavky citlive ze se jen lehce dotknu a muzu se zblaznit,trochu tlak do prsou je taky ale nic zvlastniho pred menzou jen ty bradavky me zarazili hodne a to ze jsem vcera na benzince sebou malem prastila ale taky nevim jestli to vsechno neni treba k tomu utrogestanu,ten beru uz 14 dni a nic jsem pred tim takoveho nemela

kacenka0705
26. črc 2017

Ahoj holky vidite neco? Uz 4 dny my meska ms. Ksem z toho dosti nervozni. Je mozne ze by se mi jeste neukazal uplne zretelne pozitivni?

vapka
26. črc 2017

@kacenka0705 Je to zlá fotka, ale slabá čárka může být i po vynechané MS, Jinak zkus test opakovat zase zítra ráno. Za mě bych koupila testy od Dr.Maxe, je tam o něco lepší barvivo.... 😀

laura1972
26. črc 2017

@maky_s tak jak dneska ? Testovala jsi? 🙂

z_kopretinka
26. črc 2017

@vapka já musím říct, že max tedy zklamal, už to není co to bývalo. A lepší je testovat ob den.

maky_s
26. črc 2017

@laura1972 vcera, dnes uz jsem se objednala na gyndu 🙂

laura1972
26. črc 2017

Tak se mi asi vzbouřily hormony 😀 😀 jen tak jsem testla ovu test. 3dpo a 6dpo. Předtím mi sílily, když jsem měla zánět moč. měchýře a ted kontrola a výsledky negativní, zánět je pryč a na ovu testech tohle 🙂 oba testy stejná značka.

gruzicka
26. črc 2017

@laura1972 Že by se zadařilo.

laura1972
26. črc 2017

@gruzicka no naposledy mi takhle ovu testy sílily loni v létě když jsem otěhotněla a taky v tuhle dobu v červenci 😀 MS tehdy měla být 5.8. a ted mám termín o 3 dny dřív 2.8. 😀 že by se zadařilo ve stejný měsíc?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru