Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bajunka
17. čer 2015

@bajule fakt raději naklusej na gyndu, ať ti potvrdí že to není mimoděložní těhu takyjsem to tak měla a není to sranda já to zanedbala, a dodnes mi to doktor předhazuje, že se na to umírá častěji než na slepák... takže teď raději všechny varuji.

alkuska
17. čer 2015

@bajule Jestli máš ducha, mohlo by to být těhotenství. Já osobně jsem nikdy ducha neměla, pokud jsem opravdu nebyla těhotná. Používala jsem po různu testy LadyMax, Pepino a teď ty dva co jsem psala nahoře (cemio a lifelight). Vždycky sněhobílo dokud se se nezadařilo. Zkus otestovat za pár dní nebo si raději zajdi na gyndu nebo na krev na hcg.

petuliss
17. čer 2015

@bajule no me se ukázal pozitivní v 7tt,ja si ho pátek udělala a v sobotu jsem jela na pohotovost s bolestma a rovnou na sal.Ale před tím jsem si ho dělala tak 5tydnů a byl negativní.A to sem měla stesti ze me donutil přítel ten test si udělat.Jinak bych to měla za minutu dvanáct.Hlavně se nenech odbýt.

cocochanel85
17. čer 2015

Ahoj všem, potřebovala bych poradit. Začala jsem lehce špinit, ale nedalo mi to a udělala si test. Co myslíte? Může to něco znamenat? Nebo je to prostě MS? Díky 🙂

alkuska
17. čer 2015

@cocochanel85 Ahoj, tohle jen duch, testovala bych znova za pár dní.

bbvcelka
17. čer 2015

@cocochanel85 kolikátý den jsi od ovulace?

cocochanel85
17. čer 2015

@bbvcelka no cca 9 dni..

cocochanel85
17. čer 2015

@alkuska Myslím, že budu testovat každý den 😀 včera byl test úplně bílý..tak nevím

alkuska
17. čer 2015

@cocochanel85 Každopádně se tam něco rýsuje, já jsem taky začínala s duchem. Uvidíš, co to bude dělat dál. Hodně zdaru 🙂

cocochanel85
17. čer 2015

@alkuska No mě hodně mate to krvácení, sice slabé, ale je tam ☹

zdeni.r
17. čer 2015

@cocochanel85 zkus jeste jinej test...on mamatest dělá hodně slabé duchy po limitu.

dubnacek
17. čer 2015

@cocochanel85 ahoj ja tam carecku vidim,ale opravdu zkousej.Ja jak pako taky zkousela.S krvacenim opravdu zkusenost nemam,ale s falesnyma duchama hromady.Kolik dni mas do mesicku?? Taky by to mohlo byt uhnizdovani,ale ted si to rychle nedokazu prepocitat.Ja delala testy taky tak nejak brzy a prvni asi dva negativni a pak to zacalo silit,pak jsemkoupila dr.maxe a vubec nic tak mi to nedalo a dva dny pred mesickama jsem si jela koupit digi clearblue a byl krasne pozitivni a ted jsem 9+5tt a doufam,ze je vse v poradku.Budu drzet palce a davej sem svoje testy😉)

cocochanel85
17. čer 2015

@dubnacek Ahoj mam tri dny do MS, zítra rano bezim k doktorovi na krev, neda mi to 😀

dubnacek
17. čer 2015

no nevim jestli zitra jeste neni brzy to bych fakt pockalado pondelka,nevim kolik jednotek by jsi ted mela pred MS.Jako ta carecka je tam videt,vim,ze tady to tak moc videt neni jako ve skutecnosti.Pokud si najdes moje starsi prispevky,uvidis jake ja tam mam duchy tady na MK naprosto neviditelny😉)

bajule
17. čer 2015

@cocochanel85 To znám 😀 Dělají to téměř všechny testy této značky a u mě pokaždé duch a těhu jsem nebyla...

bajule
17. čer 2015

@bajunka
@alkuska
@petuliss Já ty bolesti nemám pořád, třeba dnes je to v pohodě... Budu testovat a uvidíme... Holky, moc děkuju :-*

bajunka
18. čer 2015

já měla minulej měsíc taky ducha,ale odešel společně s MS, takže já půjdu k Dr až tam budou dálnice🙂

bajule
18. čer 2015

@bajunka Já na těhlech testíkách mám duchy pořád a to i v limitu. Jsou na prd, kupte si pro jistotu jiný...

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1lenuska1
18. čer 2015

To mě mrzí...☹ takhle je to už definitivní...?

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mercedesse
18. čer 2015

@pospis no já nevím, ale zažila jsem samovolný potrat, teda u vyvíjejícího se plodu a být s tím někde na dovolené, tak zešílím. Taková bolest to snad nebyla pak ani u porodu. Přítel si myslel, že to nepřežiju. Lítaly ze mě kusy všeho možnýho, no děs. Ale pokud máš jen dutinku, tak by to mohla být jen silnější ms, ale nevím, jestli bych riskla nějakou dalekou cestu. Jinak hlavu vzhůru holky. Já myslela, že se mi zbořil svět, po dvou měsících jsem znovu otěhotněla a mám dvě zdravý děti. Nepovedeným testem a nevydařeným těhu to nekončí. I když tenkrát by mi někdo něco takovýho taky těžko vysvětlil. Držím všem palečky, aby se to u vás všech brzo povedlo

bajule
18. čer 2015

@pospis To je mi líto.... A nechce to třeba ještě čas? Není 8tt ještě brzy?

pospis
18. čer 2015

8tt u zdravého prosperujícího těhotenství musí byt už srdicko
Nezkazí ostatním dovolenou a pojedeme. Nějak to hold dopadne.....
Všem přeji srdicka a zdrave těhotenství

bajunka
18. čer 2015

@bajule ale to není mamatest...
ale jak píše pospis ono ani ty dvě čárky jsou neznamená že máme vyhráno :(...

alkuska
18. čer 2015

@pospis Taky mě to moc mrzí. Taky jsem potratila, vím jaký je to pocit. Opravdu špatně fyzicky mi bylo sice jen 1 den, ale psychicky to bylo taky hodně náročné a na dovolené bych to nechtěla prožívat. Bohužel ale nevím co ti poradit. Drž se !

cocochanel85
18. čer 2015

Takze dle krve hcg 0, na duchy neverim 😀

petuliss
18. čer 2015

@bajule Drzim palecky at vše dopadne co nejlépe.😊 Hned jak budeš vedet,tak dej vědět.😊 Budu na tebe myslet.😉

alkuska
18. čer 2015

@cocochanel85 Tak snad příště 🙂

kempka
18. čer 2015

@monyna83
Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, jak jsi to mela u prvního mimi s nevolnosti a prsamá a pod......už jsme si psavali.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru