Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 🙂 děkuji,no právě že máme vše ...už jen ten koblížek chybí a budem maximálně spokojený všichni 🙂 Náročný to někdy je ale jsou to zlatíčka.No právě že ještě své vlastní nemá no ☹ on mě děti miluje ,snesl by jim Modré z nebe ,mají hezky vztahy ale vlastní je vlastní no ...bála jsem se aby mě neopustil kvůli tomu že to nejde ale přesvědčil mě ó tom že se nemusím bát že má když tak tyhle lumpiky a že jsou jak by jeho.To mi taky asi pomohlo a hodně uklidnilo že to tak je pac ten strach že ó něho přijdu byl hrozný a teď když jsem v tomhle směru klidná tak snad už. 🙂

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 a ty jsi odkud?

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci tak to je hezky. Urcite se zadari. A vek na dalsi dite jeste mas. Horsi by bylo kdyby ti bylo pres 40. Ale 33 je idealni vek na dalsi dite. Verim vlastni jee vlastni. A pokud ty stim nemas problem si jeste dalsi poridit tak pro ne 😊 ja ted bydlim 14 dni v Pardubicich. Apsolutne tu nikoho neznam ani tady to neznam. Takze jsem zavrena doma. Jsem na neschopence a pritel je od rana do vecera v praci. Takze to je na palici

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 a před tím jste bydleli kde ? No to já jsem taky na neschopen se ale se zlomenou nohou 😉 tak vím jak ti je...ja mám vycházky od 9 do tří kvůli úřadům a teď jak bylo hezky tak jsem litovala že jsem nemohla ven odpoledne ☹ no a jestli se mini povede tak pojedu neschopenku asi dál 😉

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci ja jsem bydlela ve Dvore Kralove a pritel v Chrudimi. A jelikoz jsem mela smlouvu v praci do zari a otehotnela jsem tak mi ji neprodlouzili,tak jsem se musela obetovat kvuli pritelovy praci a jit bydlet do Pardubic. Jezdi kazdy den den z Prelouce do Ostravy a zpet domu kamionem. Tak ty v Koline aspon nekoho znas a znas to tam a mas deti. Ale ja jsem fakt zalezla doma neznam tu vubec nikoho a ani tady to neznam. Je to hrozny si nemit skym povidat a sverit se

dendule94
16. říj 2017

@bebesacci nevim proc tehotny museji mit vychazky. Proc nemaji vychazky na 24h denne. Nejsou prece nemocny aby museli byt doma zalezli

bebesacci
16. říj 2017

@dendule94 to teda...já tady mám jednu kamarádku,bydlíme tu dva roky a taky tu nikoho neznám.joo děti mě zabaví ale až ve čtyři když přijdou ze školky 🙂 uvařeno a uklizeno mám za dvě hodiny a zbytek času sedím a čumím na telku mohla bych ven s hafankama ale zase na to nemám nervy,berle a dva hafani to nejde moc dohromady 🙂 taky nechápu proč musejí mít tehulky vycházky,je to postavený na hlavu,venku na čerstvém vzduchu je regule líp než když je zavřena doma....Jinak jsme to teď večer pro jistotu pojistili tak teď budu netrpělivě čekat 10 dní a začnu testit 😉 se někdy přijeď podívat do Kolína 🙂 můžem dát kávičku dortika nebo chlebíček a poklabosit 🙂

norna
17. říj 2017

@dendule94 tak ženy a ostatní co mi drželi palečky. Dělala jsem teď ten digitální. 🤗🤗můžu tedy říci :Jsem těhotná 😍?

snezenka123
17. říj 2017

@norna gratuluji

dendule94
17. říj 2017

@bebesacci a ty mas tu nohu na jaj dlouho? Ja jsem bez auta tedka. Rekli jsme si ze nam jedno staci kdyz jsem stejne doma. A v koline se vubec nevyznam tak by jsme se museli pak nejak domluvit ja mam zas vychazky od 13:00 do 19:00

dendule94
17. říj 2017

@norna no vidis to ja ti to rikala. Tak gratuluji a opatrujte se 😊

vero_nika17
17. říj 2017

@norna gratuluju 🙏 🙂

bebesacci
17. říj 2017

@dendule94 Ahojky no já jdu na kontrolu 24.10. a nemocenskou mám do konce mesice...Já auto mám ale zase mám ty vycházky tak blbě ☹ od 9 do 15:00 a taky se v Pardubicích nevyznám 😉 jestli budu marodit ještě déle tak si ty vycházky musím změnit jestli to jde.

bebesacci
17. říj 2017

@norna JUPÍÍÍ velká gratulace 😍

janajens
17. říj 2017

@norna nadhera gratuluji

bebesacci
17. říj 2017

Tak teda nevím jak to s tou ovulaci je....teplota stoupla 15.10. to byl test ještě negativní a teplota se drží nad 37 a dnes je to treti den výších teplot ...přidávám foto a prosím o názory kdy proběhla ovulka 🙂 včera večer hrozně křeče až do konečníku (vzala jsem si i Ibalgin ) sexík proběhl v půl deváté večer,nohy nahoře asi hodinu až se mi odkrvivali nohy 😉

hankasnazilka
17. říj 2017

ahoj holky 🙂 co myslíte ? vyšlo to podle BT nebo ne a jen to signalizuje příchod ms :(

bebesacci
17. říj 2017

@hankasnazilka já se v těch teplotách moc nevyznám ale myslím že tohle by mohl být implantaci pokles 6 den 😉

hankasnazilka
17. říj 2017

@bebesacci no já právě taky ne :D ...na test je ještě brzo tak jsem myslela že BT aspo n něco napoví

bebesacci
17. říj 2017

@hankasnazilka jestli je to implantaci pokles tak by měla zítra teplota zase stoupnout a v pozítří bych prubla testík 😉

hankasnazilka
17. říj 2017

@bebesacci tak jo děkuju za info 🙂)

dendule94
17. říj 2017

@bebesacci urcite jdou zmenit vychazky. Ja jsem menila zase bydliste. Kdyz tak koukam na ty tvoje ovu testy tak mi snad prijde,ze ovu jeste neprobehla. Ja se v tom teda taky moc nevyznam,ale myslela jsem si,ze maji byt carky stejne pekne videt jako u pozitivniho testu aby ovu byl pozitivni. Ale pockej az co ti napisou holky ktery stim maji vetsi zkusenosti nez my dve. Treba se pletu. Nemas facebook, ze by jsme si mohli treba psat tam

bebesacci
17. říj 2017

@dendule94 tak to by bylo super když by šli změnit vycházky.no já právě teď prohmatavat čípek a je vzadu otevřený měkký a je tam lepkavy hlen podbrisek boli ohodne míň než včera tak jestli včera prasknul folik a teď je ovulace nevím no placam se v tom ale jdu volat na gyndu jestli se tam můžu stavit na vyšetření a vezmu i ty ovu testy ať mi poradí.Bohuzel fb nemám bylo to jen pro zlost tak jsem ho zrušila.

dendule94
17. říj 2017

@bebesacci to je dobry napad. Ja jsem byla na gynde v pondeli a podle kalendare jsem mela mit tu ovu ve ctvrtek. Tak jsem se rovnou doktora zeptala. Jestli ovulace uz probehla a nebo probehne a on mi rekl vidim to tak ve ctvrtek a mel vazne pravdu. Kdyby mel cas te prohlidnout bylo by to fajn a zeptej se ho zda ovu probehla nebo kdy probehne. To mas tu nejvrtsi jistotu,ze to tak fakt bude. A je lepsi mit sex den pred ovu a v ten den kdy ovu je. Nez den po ovu to uz je pozde. Kazdopadne dej vedet jak jsi dopadla.

bebesacci
17. říj 2017

@dendule94 jojo už jsem v čekárně 😉 vzala jsem i ty testy tak jsem zvědavá co mi řekne ale je tu zrovna docent kterému je 70 😉 tak zase má zkušenosti a dělá ultrazvuku přes břicho tak jsem zvedava 🙂 ale lepší něco než nic

nc30
17. říj 2017

@hankasnazilka podle grafu to spis vypadá na ovulaci 11.10.(to je posledni den nizkych teplot pred vzestupem)ale vzhledem k tomu,ze to nemas vyplnene predtim,tak tezko soudit...jinak me se testy a BT taky rozbihaly o nekolik dni...ale ty testy ve chvili kdy jsou pozitivni,tak ovulace teprve bude do 12-48 hodin...ale at je to jak chce,drzim pesti,at se zadari🤰

nc30
17. říj 2017

@hankasnazilka Jinak me začala BT klesat asi 22 DC-z 37,2 na 36,9...aby me to nestresovalo,tak jsem prestala merit😂a udelala sem dobre,v den ocekavane MS jsem si pocurala test a bylo to tam❤😍 takze za me pokud nejses zvykla sledovat BT dlouhodobe vyjde lip pohonit jen kdy je ovulace (coz je posledni den nizkych teplot pred vzestupem-hodnotis to ale az 3 dny zpetne)a pak uz bych se tim rozhodne nestresovala😎

dendule94
17. říj 2017

@bebesacci uvidis. Ale urcite se dozvis vic. A hlavne je zkusenej ne jak my dve. Ktery na ty testy koukame jak n obrazek a stejne prd vime 😀 jsem napnuta za tebe. Jestli ovu byla nebo ne

bebesacci
17. říj 2017

@dendule94 no tak v první řadě jsem dostala vynadají že vůbec testuju a měřím Bt.Pak mi tvrdil že ovulace bude až 20 den cyklu a když jsem mu řekla že mám cykly 25-26 dní tak se zarazil kouknul na testy a rek ze ten test že včera je pozitivní a udělal ultrazvuk s tím že sliznice je připravena a ovulace je dnes...já k tomuhle doktorovi tak nerada chodím...

dendule94
17. říj 2017

@bebesacci jezisi to je blb. Takze ovu je dneska. No tak vcera vecer jste to pojistili. Tak to pojistete radci jeste i dnes. Za to nic nedate. A uvidime zda se podarilo nebo ne. Ale to by bylo aby se nepodarilo 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru