Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luciebx
15. pro 2017

@vladimira_b_l jako možná se ti tam druhá čárka risuje. Muže být málo barviva. No uvidíš za par dni

vladimira_b_l
15. pro 2017

@luciebx díky, je možný, že to je málo barviva... 🙂 jen mě zaujalo, jak je jakoby jak středová čára na silnici 😀

vapka
15. pro 2017

@vladimira_b_l To neznamená nic, jen max se blbě rozlilo to barvivo, držím palce v dalším testu ať je tam dálnice 😀

vapka
15. pro 2017

@laura7279 To mě mrzí, já vám tak držela palce, jsi statečná.....❤

baba93
15. pro 2017

@vladimira_b_l tenhle test mi ted delal falesny carky 😉 na kazdym tetu skoro kazda jinde 😀 je to peknej shit

ivorys
15. pro 2017

Co myslite? 🙂

vapka
15. pro 2017

@ivorys to je už tutovka 😀

dendule94
16. pro 2017

@ivorys gratululuju tohle je jasne pozitivni test. Takovy malinky darecek k vanocum urcite kazdeho potesi 😊

snahnah
16. pro 2017

Zesílila 😉

gramli
16. pro 2017

Neni veciho zklamani nez negativni tt😡

kolibricek36
16. pro 2017

@gramli s tim tak moc nesouhlasim

peta73
16. pro 2017

@kolibricek36 tak tomu moc nerozumím. Myslíš tím, že eventuální pozitivum přinese stres/komplikace? 😉

kolibricek36
16. pro 2017

@peta73 ne tak jsem to nemyslela - zklamani z neg. tt neni az tak strasne.... Nez pak pripadny potrat

peta73
16. pro 2017

@kolibricek36 a tak tomu bohužel rozumím moc dobře 😢. Ní snad se na nás štěstí brzy usměje 😉🍀

foukmi
17. pro 2017

HoLky v klidu úplně chápu když se nekdo těší na to aby tam byla ta čárka na víc😉😉já jsem teda tu šanci neměla ani jednou.Pokaždé mi vyšel negativní.Byla jsem pokaždé úplně v depce a smutná.No a teď máme 14.dnu do termínu kdy budu rodit.Chci tím jen říct nezoufejte je to jen test který není přesný a já jsem si to zažila jak u prvního tak druhého😉nevím jak ale i když mi dr.potvrdil že mám fazolku tak test ani ťuk.

sankix
17. pro 2017

To je těhotenství - dle mne. Měla jsem to podobné

kacenka0705
18. pro 2017

Ahoj holky vidite neco nebo uz blouznim?. Jen si tu fotku prosim rozkliknete nevim proc je to tady takove mazle.

rianka001
18. pro 2017

@kacenka0705 Já tam vidím ducha!

deli_lah
18. pro 2017

@kacenka0705 já bohužel nevidím nic, ale já jsem slepoň :-/ mešká už ms?

digisek
18. pro 2017

@kacenka0705 bohuzel nevidim nic

ettie
18. pro 2017

@gramli lepsie negativny test, nez silnejuce testy a nakoniec koniec.... a myslim, ze je jedno v ktorom tt.... nic v zlom, hlavu hore, aspon sa mozte hned na dalsi cyklus nanovo snazit 🙂

ivorys
18. pro 2017

Tak jsem nevydrzela a zkusila jeste par testu..no a posledni je z dnesniho rana 🙂

ivorys
20. pro 2017

Tak se opět hlásím...ale! Včera večer mírné špinění, hrozně jsem se toho lekla a hned ráno naklusala k Mudr. Udělal mi UTZ ale nic tam neviděl, vypadá to cca na 5tt. Dostala jsem Utrogestan s tím, že se mám ihned ukázat v lednu na další UTZ a na krev. Docela se děsím mimoděložního...myslíte, že je v 5tt ještě brzo? Pročítala jsem různé diskuze a je to individuální, takže budu celé svátky jak na trní ☹

vendelinka08
20. pro 2017

Me doktor rekl..ze je zcela prirozene lehce spinit na zacatku tehotenstvi..ze je vse prekrvene atd. Na utz je opravdu hodne brzy..nevim co tam doktor chtel videt. Je zcela zbytecne se stresovat necim..co neovlivnite. Takze se radujte z tehotenstvi...uzivejte svatky a budte v klidu. Co ma byt tak proste bude.

alexkisss
20. pro 2017

Ahoj tak se snazime o miminko a dnes delan testik a mame tam ducha vidite ho take?

alexkisss
20. pro 2017
kacasa
20. pro 2017

@alexkisss kolik je to dpo? neco tam vidim 🙂

alexkisss
20. pro 2017

Je to 17dpo

kacasa
20. pro 2017

@alexkisss no to je ale zase dosti slabe na 17dpo..nemohla byt ovu pozdeji? zkuste i jinouznacku testu ;) nebo digi

alexkisss
20. pro 2017

@kacasa mela sem ted k tomu ms ale ta byla hodne slaboucka a trvala tri dny tak sem testik udelala dnes a hned tam vyskocila slaba carka tak udelam dalsi zitra

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru