Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

baba93
20. zář 2018

@nikynikol25 takového ducha jsem taky měla a jsem 36 tt. Tyhle testy jsou hodně citlivé

nikynikol25
21. zář 2018

@kristousenecek no mám doma i mamatest a dneska ráno ani náznak ani duch.Tak zkusím zase zítra ráno.Nedela třeba ten wondfo falešné?

nikynikol25
21. zář 2018

@vapka no mám jich více projistotu,ale dnes ráno udělala jsem mamatest a na něm nic nebylo.Tak uvidím do ms 4 dny.Tak uvidim

nikynikol25
21. zář 2018

@laura7279 ahoj snad už ale mamatest dneska negativní po ránu,tak nevím

nikynikol25
21. zář 2018

@baba93 no je to divné v cara ten wondfo 10ka duší a dnes mamatest nic.Pritom také mamatest 10ka citlivost

kristousenecek
21. zář 2018

@nikynikol25 tak to netuším ,ale počkej ;)*,já bych počkala ještě tak do neděle a udělala znova ;)*,..

kristousenecek
21. zář 2018

@nikynikol25 jo a dej vědět ;)

nikynikol25
21. zář 2018

@kristousenecek počkám do pondělí radši.Kdyby přišla ms at nejsem zase zklamaná

nikynikol25
21. zář 2018

@kristousenecek měřil í bazalni teplotu a ta dneska spadla z 37 na 36,9 tak myslím že s toho nic nebude,vždy před ms pomalu klesá

nikynikol25
23. zář 2018

@kristousenecek tak 12dpo a na testu nic 😞 2dny do ms tak už zkoušet nebudu a počkám jestli dorazí ms.

nikynikol25
23. zář 2018

@kristousenecek ještě jsem zkusila ovulac i a ty čárky nejsou úplně slabí.Takovy po ovu nemám.Vzdycky jsou sotva vidět.Tak už to nechápu.

pandabox
23. zář 2018

@nikynikol25 tak jeste pockej ty dva dny🙂) ja cekam dvojcata (dvojvajecny) a carku pred ms jsem nemela..

nikynikol25
23. zář 2018

@pandabox počkám taky až jestli nedorazi.Szejnak už tt nemám.Aspon me to nebude lákat je dělat.

kristousenecek
23. zář 2018

@nikynikol25 ahoj promiň, jaksi zas nestíhám ;)!Já měla ovu testy pořád takové ;D a nebo nic a ovulku sem měla ,a teplotu sem si nikdy neměřila ;),ale když máš tohle na ovu tak prý odhalí dřív tehu než nermalni test ;), takže bych počkala , třeba si měla ovu až na konci každá ji má jinak ;),a nebo prostě se to zahniznuje tak to test ještě nepozná ;), určitě to vyjde 😆 pak dej vědět ;)

pandabox
23. zář 2018

@nikynikol25 ziju v zahranici a nejlevnejsi test stoji asi 6 eur..takze ja vzdycky cekala a moc neplytvala - ma to vyhody, ze proste se nestresujes🙂) drzim pesti a dej vedet🙂

nikynikol25
23. zář 2018

@kristousenecek nevadí no uvidíme co bude.Uz tedy nemám.Tak pro mě lépe.Sice me to bude dloumat.Ty ovu testy se ještě víc vybarvily.Jsou ještě o něco tmavší.Ja uz budu čekat jestli přijde.Kdyz ne na papírový kaslu a koupím rovnou digi.Tu ovu jsem měla urco 23dc pak teplota stoupala a 22dc jsem měla pozitivní ovu test.Uvidim buď mrška dorazí nebo ne

nikynikol25
23. zář 2018

@pandabox jo jo to znám mám babičku v německu a přesně test tam stojí v Rosmanu od 6er

nikynikol25
24. zář 2018

@laura7279
@vapka
Tak holky ms dorazila od 2dny dřív tak dnes 1dc.Tak zase další měsíc snažení

vapka
24. zář 2018

@nikynikol25 Tak to mě mrzí, my teď po pauze jedem první měsíc bez hlídání.... Řekla jsem si, že nebudu řešit ovu testy a nechám to být, vrtá mi to v hlavě, ale mám ovu příznaky docela dobré, tedy poznám na sobě plodné dny 😀 (občas si připadám jak slimák a bolest mám větší než při MS) tak uvidíme za 14 dní.... Jinak my sexujeme několikrát týdně, takže spíš asi víc, než je potřeba, ale máme to tak normálně..... Ale držím palce a užívej si tu výrobu, jak dlouho se snažíte?

ktl
25. zář 2018

Je tam nieco?

hasara33
25. zář 2018

@ktl není tam nic, bohužel ....máš zpožděnou MS?

ktl
25. zář 2018

@hasara33 nieje moj ale kamoskyn snazia sa uz dlho a nedari sa im ja tam vidim slabeho ducha

ktl
25. zář 2018

Ale tu uz nevidim nic

akina34
25. zář 2018

@ktl negativní

hasara33
25. zář 2018

@ktl já bohužel též ne ... buď testuje moc brzo nebo to opět nevyšlo

elisija
25. zář 2018

@ktl já u toho prvního obrázku také něco vidím ,ale je to hoooooodně slabé. A nebo mám mžitky před očima 🙂

ktl
25. zář 2018
ktl
25. zář 2018

Ja mam tiez asi vidiny lebo ja tam vidim slabych duchov

agneska7
25. zář 2018

@ktl ja vidim

dudlik226
25. zář 2018

Ahoj vidíte tam něco?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru