Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tynulkaxix
13. srp 2015

) @radomila1982 Krásná druha čárka, gratuluju🙂

tynulkaxix
13. srp 2015

@anyt9178 bojim se jestli ta druha čárka není moc slaba. Ted někdy bych mela mit ms, dneska jsem 31DC

anyt9178
13. srp 2015

@tynulkaxix hlavně je to podle toho kdy byla ovu a kdy jsi otěhotněla 🙂 jestli to bylo později tak slabší být můze hlavní je, že je silnější 😉

pekkaa
13. srp 2015

Zkousela jsem ted i ten DR. Max, ktery tady vychvalujete a na to, ze to neni ranni moc

pekkaa
13. srp 2015

.. Na to ze to neni ranni moc, myslim, ze to vypada fakt nadejne... Doufam..

verusky
13. srp 2015

@pekkaa tak to je jasne 🙂 mela jsem to take tak, odpoledne uz se zpozdenim pri nepravidlelne menstruaci po porodu 🙂 gratulka 🙂 🙂 🙂

tynulkaxix
13. srp 2015

@anyt9178 kdy byla ovu nevim😀 tenhle měsíc jsem si říkala že to nebudu zkoumat kdy mám ovulku😀 při prvním tehu jsem taky otěhotněla později

anyt9178
13. srp 2015

@tynulkaxix jj teď si myslim že taky proto je slabší 🙂

radomila1982
13. srp 2015

@tynulkaxix no jsem vcelku v šoku...necekala jsem to...dva týdny sice spozdeni, ale v den kdy jsem šla na gyndu jsem měla test negativni a dnes - tyden po vyvolavacce...udelala jsem pro jistotu druhy a je taky pozitivni, ale stejna znacka, tak snad nejsou vadny...carka naskoci téměř ihned...těhu jsem planovala az za měsic a bala se, že to nepujde...ovu jsem vubec nepozorovala....a dekuju ti 🙂

radomila1982
13. srp 2015

@anyt9178 :- D

tynulkaxix
13. srp 2015

Holky nevíte kolik tak muže stát odběr krve na to hcg?

bajunka
13. srp 2015

@tynulkaxix kolem 200Kč

misimisi
13. srp 2015

Mě stál přes 300 kč v Brně loni v srpnu.

tynulkaxix
13. srp 2015

Já vůbec nevím jak to tam chodi 😀 jestli to mam jít nejdřív zaplatit nebo jak, to bude zase trapas 😀

bajunka
13. srp 2015

ony se dají koupit i v lékarně krevní testy,ale nechceš počkat až na krev od doktora a ráno si spíš udělat normální test?

tynulkaxix
13. srp 2015

@bajunka muj doktor je ti právě az za 2 tydny 😒

bajunka
13. srp 2015

no on by tě stejně asi neobjednal dřív, protože teď by tam ještě nic neviděl,max zvětšenou sliznice a při obr štěstí gestační váček, teď se to dá poznat jen z té krve a moči...

tynulkaxix
13. srp 2015

@bajunka to vím 🙂 ja bych jen chtěla mit z krve potvrzeny, jestli jsem tehu

dvamy
14. srp 2015

@bajunka me sestra řekla, ze mam dojit někdy pristi týden, tak myslíš, ze nic neuvidí, jo? 😐

tynulkaxix
14. srp 2015

Ahoj holky, tak jsem si ted dělala test a přijde mi že nesili ☹

bajunka
14. srp 2015

@dvamy já dlouho jsi přibližně od oplodnění?
@tynulkaxix tak dnes už jdeš na krev a uvidíš a víš, že se má testovat jednou za dva dny 🙂, já si taky sedím na prstech :D

sobtik1986
14. srp 2015

@tynulkaxix hcg se zdvojnásobuje ob den takže nejlépe porovnávat ob 2 dny pokud se dělá každý den tak ten rozdíl nemusí být patrný a vypadá to že nesílí. drží palečky aby to bylo ok

nofreenames
14. srp 2015

@pekkaa Gratuluji 🙂 😉

nofreenames
14. srp 2015

@tynulkaxix Taky jsem měla pocit, že dva/tři dny nesílil, dnes už trochu jo. Doporučuji si fotit testy a zrovnávat třeba co tři dny. Rozdíl za 24 hodin může být malinký a zbytečně to to pak stresuje. Vím, o čem mluvím .

Držím palce, ať to vyjde!

misimisi
14. srp 2015

Kolem termínu MS bývá čárka slaboulinká úplně běžně, tak ŽÁDNÉ STRACHY, holky 😉

almamicka
14. srp 2015

Ahojte ... mám menší problém a potrebujem poradiť..včera som si robila tehu test. bolo to 6 dní pred MS... test citlivosti 25mlU/ml.. boli tam // -samozrejme ta jedna bola jemná (slabšia) ale po 15 minutách čiarka zmizla...stretli ste sa s tým niekto??? ďakujem za odpovede...🙂

bajule
14. srp 2015

@radomila1982 Jestli si dostala Agolutin, tak ten ti to mohl krááásně těhu podpořit 🙂 Gratuluji!!!!

bajule
14. srp 2015

@pekkaa Gratuluji!!! 😉

pekkaa
14. srp 2015

@bajule dekuji!! Snad to vydrzi.

misimisi
14. srp 2015

@almamicka Mohla to být jen rýha nebo málo citlivý test, kup si ten s citlivostí 10 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru