Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
nov.tere
19. srp 2015
@dvamy tak pak v září už bude i srdíčko
bajule
19. srp 2015
@viovka Gratuluji 🙂
lucias135
19. srp 2015
Tak holky v pondělí jsem byla u sveho gynekologabstim ze mam spozdeni 5dni a ze mi vysel slabe poz.test tak mi vzal krev a dneska jsem tam volala a mam hladinu hcg 16 a zitra jdu na dalsi odber zda hladina stoupa mela jste to nektera zaky ze jste zjistila teh.hned na zacatku???9.8 jsem byla na krev hcg a byla negativni .... 😕 posl.menstruaci jsem mela 15.7 delka yklu cca 29-34dni ... mam se obavat ze se neuchyti??? 😢
bluekobylka
19. srp 2015
@lucias135 to ti nikdo nepovi bohužel, musis počkat jak se to bude růst nebo nerust dal...buď to je úplný začátek nebo je to málo a odejde to...každopádně hodně štěstí a děj vědět a ať to krásné roste
lucias135
19. srp 2015
Dam vedet 🙂 zitra jdu na krev a vysledky pak budu mit v patek tak hned napisu 🙂 doufam ze to poroste s pritelem se snazime o druhe miminko 🙂
viovka
19. srp 2015
Drzim palce, aby vysledky dobre dopadly 🙂 dneska jsem taky byla na odberu krve, zitra uz budu vedet na cem jsem. Snad to bude Ok, nesnasim dlouhe cekani 🙂
tynulkaxix
19. srp 2015
@lucias135 držím palce. Já mela hcg 18 a neudrzelo se to 😞, ale verim ze ty to budeš mít ok. Hodně štěstí
mercedesse
19. srp 2015
@tynulkaxix a jsi si jistá, někdy holky fakt hodně krvácí a je to třeba jen nějaký hematom a těhu drží. Já mám za sebou teda spontální potrat v 8 tt a byl to děs, ale kamarádka krvácela jak když podřízneš prase a mimi donosila do konce. I když ze začátku ji ani dr šanci už moc nedávali. Zkus ještě testnout, kdyby čárka zesílila
michaelalala
20. srp 2015
Ahoj holky uz treti den delam rano test a me prijde pozitivni, ale nechci se radovat zbytecne.. Co si o tom myslite? 🙂
boruvka22
20. srp 2015
@michaelalala ja to vidim dobre 🙂 a kolikaty jsi DPO?
michaelalala
20. srp 2015
No prave, ze jsem 16DC.. Mela jsem neobvykle slabou MS, spis pak zvlastni vytok a od te doby je mi zvlastne,.tak jsem zkusila test a od te doby carka pomalu sili, je to zvlastni vid.. :-o
lucousek144
20. srp 2015
Holky mam otazku.. jsem na zacatku tehotenství, vcera mi namerili HCG 539, kazdopadne predvcerejsky, jsem byla na gynde a jeste nic neslo videt.. vcera me teda prvni brnel asi vajecnik, pak trosku bolel a dneska uz v pohode... co myslite, ze to bylo?
boruvka22
20. srp 2015
@michaelalala treba to nebyla ms, ale ovulacni krvaceni 😉
tynulkaxix
20. srp 2015
Ahoj holky tak jsem ted byla na krvy a budu hodinu a půl čekat na výsledky a pak na gyndu. Pořád tajne doufám 😞
@mercedesse kéž by si mela pravdu. Ted jsem byla na krvy tak az něco budu vědět tak písnu
lucousek144
20. srp 2015
@tynulkaxix Drzím pesti🙂
pekkaa
20. srp 2015
@lucousek144 ahoj. zatim se zbytecne nestresuj.. to brneni pry muze byt z toho jak to tam ted pracuje, roztahuje sa a zavrtava.. mne obcas taky brni.. vetsinou vecer.. nejdriv mi to delalo na prave strane, ted na leve.. k dr. mam jit po prve az 4.9.
mercedesse
20. srp 2015
@lucousek144 takhle brzo nic vidět nebude. Musíš počkat tak 2-3 týdny. utz je nejlepší az tak 6+0 a víc.
lzii
20. srp 2015
myslíte ze ovulace nastala dnes , nebo vcera vecer ?
mercedesse
20. srp 2015
@tynulkaxix držím palecky.
lucousek144
20. srp 2015
@pekkaa Mně to taky brní večer.. a dneska uz uplne v pohode....🙂
lucousek144
20. srp 2015
@mercedesse čekám, čekám.. doktor mě objednal na utery 25.8., tak jsem zvědava...
pekkaa
20. srp 2015
@lucousek144 presne... ted taky uplne v pohode.. a vcera vecer me to brnelo 🙂.. tak doufam, ze to nic neni a je to fakt jenom tim roztahovanim a zvetsovanim.. a mas to na jedne strane?
bajule
20. srp 2015
@lzii Včera...
michaelalala
20. srp 2015
@boruvka22 no vidis,to me ani nenapadlo, ze by to mohlo byt ovulacni.. 🙂
Ja jsem z toho tak zmatena.. Nevim, jestli to rict muzovi, nebo zatim ne.. =-)
boruvka22
20. srp 2015
@michaelalala tak to zalezi 🙂 my se snazili dlouho a byli jsme po inseminaci, takze u nas na nejaky to romanticky oznamovani nedoslo, ale poskytla jsem "vzorek" a manzel mi pak rekl vysledek 😃 takze taky dobry, meli jsme prekvapko oba 🙂 ale nedokazu si prestavit, ze bych mela cekat treba do prvniho utz a pak mu to oznamit uz s fotkou, to bych nevydrzela 😃
lucousek144
20. srp 2015
@pekkaa jj, jenom na leve strane... a ty?
pekkaa
20. srp 2015
@lucousek144 ja jenom na prave.. i kdyz vcera me to brnelo uz i na leve trochu..
krome tohto mi nic neni. Jenom me boli zada a mam citlive bradavky.
lucousek144
20. srp 2015
@pekkaa taky mam citlive bradavky, cervene a bolestive.. jinak taky uplne v pohode... ty jdes v zari na UTZ?
michaelalala
20. srp 2015
@boruvka22 To jste teda meli krasne 😃 🙂.. no muzik mi rika uz mamko, ani nevim, co ho k tomu vede, kdyz nema tuseni, ze testuju, tak jestli neco tusi, nebo nahoda 😃.. porad si rikam, ze dokud nebude 100 % pozitivni nic nereknu, ale neni to vubec jednoduchy 😃
pekkaa
20. srp 2015
@lucousek144 jj. volala jsem tam hned jak jsem nasla //, ale rekla mi, ze driv nez 4.9. to nema moc smysl.. ze pry abych bylo neco videt poradne a zbytecne jsme se nestresovali..

jak rikam, jinak mi nic neni, takze se prubezne stale testuju, abych tomu vubec verila 🙂..

dej pak vedet jak si dopadla ty na utz.. podle mne jsme na tom hodne podobne - i s priznaky i terminem oplodneni.. takze si muzeme predavat informace 😉

Začni psát odpověď...

Odešli