• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

4. prosince 2016 
@dvamy tak pak v září už bude i srdíčko
19. srp 2015 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@viovka Gratuluji :slight_smile:
19. srp 2015 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak holky v pondělí jsem byla u sveho gynekologabstim ze mam spozdeni 5dni a ze mi vysel slabe poz.test tak mi vzal krev a dneska jsem tam volala a mam hladinu hcg 16 a zitra jdu na dalsi odber zda hladina stoupa mela jste to nektera zaky ze jste zjistila teh.hned na zacatku???9.8 jsem byla na krev hcg a byla negativni .... :-/ posl.menstruaci jsem mela 15.7 delka yklu cca 29-34dni ... mam se obavat ze se neuchyti??? :'(
19. srp 2015 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucias135 to ti nikdo nepovi bohužel, musis počkat jak se to bude růst nebo nerust dal...buď to je úplný začátek nebo je to málo a odejde to...každopádně hodně štěstí a děj vědět a ať to krásné roste
19. srp 2015 v 19:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Dam vedet :slight_smile: zitra jdu na krev a vysledky pak budu mit v patek tak hned napisu :slight_smile: doufam ze to poroste s pritelem se snazime o druhe miminko :slight_smile:
19. srp 2015 ve 20:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Drzim palce, aby vysledky dobre dopadly :slight_smile: dneska jsem taky byla na odberu krve, zitra uz budu vedet na cem jsem. Snad to bude Ok, nesnasim dlouhe cekani :slight_smile:
19. srp 2015 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucias135 držím palce. Já mela hcg 18 a neudrzelo se to :frowning2:, ale verim ze ty to budeš mít ok. Hodně štěstí
19. srp 2015 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix a jsi si jistá, někdy holky fakt hodně krvácí a je to třeba jen nějaký hematom a těhu drží. Já mám za sebou teda spontální potrat v 8 tt a byl to děs, ale kamarádka krvácela jak když podřízneš prase a mimi donosila do konce. I když ze začátku ji ani dr šanci už moc nedávali. Zkus ještě testnout, kdyby čárka zesílila
19. srp 2015 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky uz treti den delam rano test a me prijde pozitivni, ale nechci se radovat zbytecne.. Co si o tom myslite? :slight_smile:
20. srp 2015 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelalala ja to vidim dobre :slight_smile: a kolikaty jsi DPO?
20. srp 2015 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No prave, ze jsem 16DC.. Mela jsem neobvykle slabou MS, spis pak zvlastni vytok a od te doby je mi zvlastne,.tak jsem zkusila test a od te doby carka pomalu sili, je to zvlastni vid.. :astonished:
20. srp 2015 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mam otazku.. jsem na zacatku tehotenství, vcera mi namerili HCG 539, kazdopadne predvcerejsky, jsem byla na gynde a jeste nic neslo videt.. vcera me teda prvni brnel asi vajecnik, pak trosku bolel a dneska uz v pohode... co myslite, ze to bylo?
20. srp 2015 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelalala treba to nebyla ms, ale ovulacni krvaceni ;)
20. srp 2015 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem ted byla na krvy a budu hodinu a půl čekat na výsledky a pak na gyndu. Pořád tajne doufám :frowning2:
@mercedesse kéž by si mela pravdu. Ted jsem byla na krvy tak az něco budu vědět tak písnu
20. srp 2015 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix Drzím pesti:slight_smile:
20. srp 2015 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucousek144 ahoj. zatim se zbytecne nestresuj.. to brneni pry muze byt z toho jak to tam ted pracuje, roztahuje sa a zavrtava.. mne obcas taky brni.. vetsinou vecer.. nejdriv mi to delalo na prave strane, ted na leve.. k dr. mam jit po prve az 4.9.
20. srp 2015 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucousek144 takhle brzo nic vidět nebude. Musíš počkat tak 2-3 týdny. utz je nejlepší az tak 6+0 a víc.
20. srp 2015 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
myslíte ze ovulace nastala dnes , nebo vcera vecer ?
20. srp 2015 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynulkaxix držím palecky.
20. srp 2015 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pekkaa Mně to taky brní večer.. a dneska uz uplne v pohode....:slight_smile:
20. srp 2015 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse čekám, čekám.. doktor mě objednal na utery 25.8., tak jsem zvědava...
20. srp 2015 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucousek144 presne... ted taky uplne v pohode.. a vcera vecer me to brnelo :slight_smile:.. tak doufam, ze to nic neni a je to fakt jenom tim roztahovanim a zvetsovanim.. a mas to na jedne strane?
20. srp 2015 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lzii Včera...
20. srp 2015 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@boruvka22 no vidis,to me ani nenapadlo, ze by to mohlo byt ovulacni.. :slight_smile:
Ja jsem z toho tak zmatena.. Nevim, jestli to rict muzovi, nebo zatim ne.. :confused:
20. srp 2015 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelalala tak to zalezi :slight_smile: my se snazili dlouho a byli jsme po inseminaci, takze u nas na nejaky to romanticky oznamovani nedoslo, ale poskytla jsem "vzorek" a manzel mi pak rekl vysledek :D takze taky dobry, meli jsme prekvapko oba :slight_smile: ale nedokazu si prestavit, ze bych mela cekat treba do prvniho utz a pak mu to oznamit uz s fotkou, to bych nevydrzela :D
20. srp 2015 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pekkaa jj, jenom na leve strane... a ty?
20. srp 2015 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucousek144 ja jenom na prave.. i kdyz vcera me to brnelo uz i na leve trochu..
krome tohto mi nic neni. Jenom me boli zada a mam citlive bradavky.
20. srp 2015 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pekkaa taky mam citlive bradavky, cervene a bolestive.. jinak taky uplne v pohode... ty jdes v zari na UTZ?
20. srp 2015 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@boruvka22 To jste teda meli krasne :grinning: :slight_smile:.. no muzik mi rika uz mamko, ani nevim, co ho k tomu vede, kdyz nema tuseni, ze testuju, tak jestli neco tusi, nebo nahoda :grinning:.. porad si rikam, ze dokud nebude 100 % pozitivni nic nereknu, ale neni to vubec jednoduchy :grinning:
20. srp 2015 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucousek144 jj. volala jsem tam hned jak jsem nasla //, ale rekla mi, ze driv nez 4.9. to nema moc smysl.. ze pry abych bylo neco videt poradne a zbytecne jsme se nestresovali..

jak rikam, jinak mi nic neni, takze se prubezne stale testuju, abych tomu vubec verila :slight_smile:..

dej pak vedet jak si dopadla ty na utz.. podle mne jsme na tom hodne podobne - i s priznaky i terminem oplodneni.. takze si muzeme predavat informace :wink:
20. srp 2015 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek