Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nov.tere
19. srp 2015

@dvamy tak pak v září už bude i srdíčko

bajule
19. srp 2015

@viovka Gratuluji 🙂

lucias135
19. srp 2015

Tak holky v pondělí jsem byla u sveho gynekologabstim ze mam spozdeni 5dni a ze mi vysel slabe poz.test tak mi vzal krev a dneska jsem tam volala a mam hladinu hcg 16 a zitra jdu na dalsi odber zda hladina stoupa mela jste to nektera zaky ze jste zjistila teh.hned na zacatku???9.8 jsem byla na krev hcg a byla negativni .... :-/ posl.menstruaci jsem mela 15.7 delka yklu cca 29-34dni ... mam se obavat ze se neuchyti??? :'(

bluekobylka
19. srp 2015

@lucias135 to ti nikdo nepovi bohužel, musis počkat jak se to bude růst nebo nerust dal...buď to je úplný začátek nebo je to málo a odejde to...každopádně hodně štěstí a děj vědět a ať to krásné roste

lucias135
19. srp 2015

Dam vedet 🙂 zitra jdu na krev a vysledky pak budu mit v patek tak hned napisu 🙂 doufam ze to poroste s pritelem se snazime o druhe miminko 🙂

viovka
19. srp 2015

Drzim palce, aby vysledky dobre dopadly 🙂 dneska jsem taky byla na odberu krve, zitra uz budu vedet na cem jsem. Snad to bude Ok, nesnasim dlouhe cekani 🙂

tynulkaxix
19. srp 2015

@lucias135 držím palce. Já mela hcg 18 a neudrzelo se to ☹, ale verim ze ty to budeš mít ok. Hodně štěstí

mercedesse
19. srp 2015

@tynulkaxix a jsi si jistá, někdy holky fakt hodně krvácí a je to třeba jen nějaký hematom a těhu drží. Já mám za sebou teda spontální potrat v 8 tt a byl to děs, ale kamarádka krvácela jak když podřízneš prase a mimi donosila do konce. I když ze začátku ji ani dr šanci už moc nedávali. Zkus ještě testnout, kdyby čárka zesílila

michaelalala
20. srp 2015

Ahoj holky uz treti den delam rano test a me prijde pozitivni, ale nechci se radovat zbytecne.. Co si o tom myslite? 🙂

boruvka22
20. srp 2015

@michaelalala ja to vidim dobre 🙂 a kolikaty jsi DPO?

michaelalala
20. srp 2015

No prave, ze jsem 16DC.. Mela jsem neobvykle slabou MS, spis pak zvlastni vytok a od te doby je mi zvlastne,.tak jsem zkusila test a od te doby carka pomalu sili, je to zvlastni vid.. 😲

lucousek144
20. srp 2015

Holky mam otazku.. jsem na zacatku tehotenství, vcera mi namerili HCG 539, kazdopadne predvcerejsky, jsem byla na gynde a jeste nic neslo videt.. vcera me teda prvni brnel asi vajecnik, pak trosku bolel a dneska uz v pohode... co myslite, ze to bylo?

boruvka22
20. srp 2015

@michaelalala treba to nebyla ms, ale ovulacni krvaceni ;)

tynulkaxix
20. srp 2015

Ahoj holky tak jsem ted byla na krvy a budu hodinu a půl čekat na výsledky a pak na gyndu. Pořád tajne doufám ☹
@mercedesse kéž by si mela pravdu. Ted jsem byla na krvy tak az něco budu vědět tak písnu

lucousek144
20. srp 2015

@tynulkaxix Drzím pesti🙂

pekkaa
20. srp 2015

@lucousek144 ahoj. zatim se zbytecne nestresuj.. to brneni pry muze byt z toho jak to tam ted pracuje, roztahuje sa a zavrtava.. mne obcas taky brni.. vetsinou vecer.. nejdriv mi to delalo na prave strane, ted na leve.. k dr. mam jit po prve az 4.9.

mercedesse
20. srp 2015

@lucousek144 takhle brzo nic vidět nebude. Musíš počkat tak 2-3 týdny. utz je nejlepší az tak 6+0 a víc.

lzii
20. srp 2015

myslíte ze ovulace nastala dnes , nebo vcera vecer ?

mercedesse
20. srp 2015

@tynulkaxix držím palecky.

lucousek144
20. srp 2015

@pekkaa Mně to taky brní večer.. a dneska uz uplne v pohode....🙂

lucousek144
20. srp 2015

@mercedesse čekám, čekám.. doktor mě objednal na utery 25.8., tak jsem zvědava...

pekkaa
20. srp 2015

@lucousek144 presne... ted taky uplne v pohode.. a vcera vecer me to brnelo 🙂.. tak doufam, ze to nic neni a je to fakt jenom tim roztahovanim a zvetsovanim.. a mas to na jedne strane?

bajule
20. srp 2015

@lzii Včera...

michaelalala
20. srp 2015

@boruvka22 no vidis,to me ani nenapadlo, ze by to mohlo byt ovulacni.. 🙂
Ja jsem z toho tak zmatena.. Nevim, jestli to rict muzovi, nebo zatim ne.. 😕

boruvka22
20. srp 2015

@michaelalala tak to zalezi 🙂 my se snazili dlouho a byli jsme po inseminaci, takze u nas na nejaky to romanticky oznamovani nedoslo, ale poskytla jsem "vzorek" a manzel mi pak rekl vysledek :D takze taky dobry, meli jsme prekvapko oba 🙂 ale nedokazu si prestavit, ze bych mela cekat treba do prvniho utz a pak mu to oznamit uz s fotkou, to bych nevydrzela :D

lucousek144
20. srp 2015

@pekkaa jj, jenom na leve strane... a ty?

pekkaa
20. srp 2015

@lucousek144 ja jenom na prave.. i kdyz vcera me to brnelo uz i na leve trochu..
krome tohto mi nic neni. Jenom me boli zada a mam citlive bradavky.

lucousek144
20. srp 2015

@pekkaa taky mam citlive bradavky, cervene a bolestive.. jinak taky uplne v pohode... ty jdes v zari na UTZ?

michaelalala
20. srp 2015

@boruvka22 To jste teda meli krasne 😀 🙂.. no muzik mi rika uz mamko, ani nevim, co ho k tomu vede, kdyz nema tuseni, ze testuju, tak jestli neco tusi, nebo nahoda 😀.. porad si rikam, ze dokud nebude 100 % pozitivni nic nereknu, ale neni to vubec jednoduchy 😀

pekkaa
20. srp 2015

@lucousek144 jj. volala jsem tam hned jak jsem nasla //, ale rekla mi, ze driv nez 4.9. to nema moc smysl.. ze pry abych bylo neco videt poradne a zbytecne jsme se nestresovali..

jak rikam, jinak mi nic neni, takze se prubezne stale testuju, abych tomu vubec verila 🙂..

dej pak vedet jak si dopadla ty na utz.. podle mne jsme na tom hodne podobne - i s priznaky i terminem oplodneni.. takze si muzeme predavat informace 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru