• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

17. ledna 2017 
Babenky ahojte :slight_smile: som tu nová...a chcem sa spýtať na Váš názor... pokúšame sa o bábenko zatial len prvý mesiac , a by som ani nečakala že by sa mohlo hneď zadariť..., dnes som si robila test - pooobede a neviem či sa to zdá iba mne ale vidím tam aj druhú čiarku aj ked slabu...som 11DPO... poradte :P
18. zář 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edinka126 je tam! Gratuluji a držím pěsti, ať čárka sílí. :slight_smile:
18. zář 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dubnacek ted jde o to, aby se to udrželo. Furt me poboliva břicho jako na ms, ale myslím že jsem to mela i při prvním tehu, mela jsi to taky?
18. zář 2015 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka126 na obou testech ji vidim:slight_smile: gratuluju, ať sili:slight_smile:
18. zář 2015 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lencza85@ naozaj?? :O ako keby sa to nepodarilo na prvý krát nič sa nedeje ideme dalej.a myslím že stresy tomu nepomáhajú... si ma uplne potešila..myslela som si že iba ja tam vidím :D ..inak príznaky mám ako keby mala prisť mrcha..bolia ma prsia, bruško, a nemôžem ani zakašlať pichne ma hneď v bruchu.. :/
18. zář 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@edinka126 Po 11 dnech snad ani nemůže být ta čárka silnější :wink:
18. zář 2015 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix@ ďakujem ty si tiež tehu?? :slight_smile:
18. zář 2015 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misimisi@ ahoj, ďakujem za názor :slight_smile: tak do mrchy ešte 3dni má prisť v pondelok tak uvidíme..a ty si ako natom?,zatiaľ to tu nejako nestiham sledovať, kto je tehu..a tak ... :slight_smile: nestihám čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2015 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem 33 týden :wink: :grinning:
18. zář 2015 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno holky. Přijde mi, že čárka opet přestala sílit:frowning2: všechny čárky mi přijdou stejný:frowning2: to je proste v pr***
19. zář 2015 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix ještě nepanikař někde jsem četla, že čárka kolem 15 DPO přestane sílit a pak zas začne až někdy od 18,je to tady někde v diskuzích :wink: já dnes ani netestovala ani zítra nebudu, možná v pondělí :sweat_smile:
19. zář 2015 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka v prvním tehu jsem to vůbec neresila. Udělala jsem test a dal už jsem to neresila. Když ty mas krásnou čárku, ja mam porad hodně slabi
19. zář 2015 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Máš ty testy přesně jako jsem měla já :grinning: 33DC jsem měla slabší čárku než 32DC :slight_smile: a vše je zatím v relativním pořádku. Opravdu neměj takový strach.
19. zář 2015 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix ale každému roste hladina HCG jinak rychle a mohla jsem mít OVu dřív než ty, taky mám jiné testy než ty a ty můžou obsahovat více barviva... Dobré jsou lady max a pak holky doporučují z globusu http://diagnosticke-testy.heureka.cz/comfort-tehotensky-test-prouzek-10-2-v-1-krb-2-ks/ a já mám tyhle
19. zář 2015 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka126 taky je tam vidim tak snad ti budou silit:wink:)
19. zář 2015 v 10:29  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix ja dostala na udrzeni leky a ty jsem uzivala az do 14tt ato ve vysokych davkach pokud by ti mudr nic nepredepsala tak se ji zeptej na utrogestan a ja jeste mela jedny a to si ted nemuzu vzpomenout jak se to jmenovalo.To ze poboliva je uplne v poradku nekdo to pocituje vic nekdo zase vubec tim se nestresuj a uz bych se ani netestovala je jasny ze carky tam jsou a pockej si na to utery a zustan v klidu uvidis ze miminko bude dobry:wink:)
19. zář 2015 v 10:33  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix ty děláš testy každý den? To nemá smysl HCG se tak rychle nezvyšuje. Jinak i koncentrace moči je pokaždé jiná.
19. zář 2015 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix ahoj,precetla jsem si par prispevku zpet a chci te povzbudit. Nekdy v cervenci jsem do teto diskuze taky davala fotku se slabou carkou a stresovala se. Carky mi silily po 3 dnech a stejne tluste jsem je mela az nekdy 24 dpo. A bolesti jako pred ms mam od uplneho zacatku az do ted,skoro kazdy den a to zitra zacinam 16tt :slight_smile: takze se nestresuj a netesti kazdy den,nema to cenu. :wink: prikladam svuj testik asi 16dpo, taky zadna tlustice :slight_smile:
19. zář 2015 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takovyhle test jsem mela az za dalsi tyden . A uplne dalnice az za dalsich par dni,takze klid :slight_smile:
19. zář 2015 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Dekuju všem za uklidnění:slight_smile: testovat už asi nebudu. Nejvíc me právě znervoznuje, že dneska nebo zítra by mela byt ms tak se bojim aby neprisla. Vím že to ale nemůžu ovlivnit:frowning2: Já ani nevím kdy ovu byla, tak nevím kolik jsem dpo
19. zář 2015 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix@ ahoj neboj sa určíte bude všetko ok, verím tomu....ved toľlko testov Ti ukázalo druhu čiiarku, aj ked niekedy slabšiu, že podľa mňa to inak ani byť nemôže..držím palcce a daj vedieť ako si dopadla :slight_smile:
19. zář 2015 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix testuješ mamatesty? Ty už nejsou co bývaly, mně ani stejně silnou čárku neukázaly nikdy, přitom na testech od dr. Maxe byly dálnice. Teď končím 20tt. Buď v klidu, všechno bude v pohodě ;)
19. zář 2015 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lencza85 mam mamatest a gravitest. U nás dr max není, takže kupují to co tu je:slight_smile:
19. zář 2015 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencza85
@tynulkaxix musím souhlasit, když jsem testovala mamatestem, tak byla podstatně slabší čárka než od dr. Maxe. :slight_smile:
19. zář 2015 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumixii Já jsem mela poslední test od Dr Maxe ve středu a byla na me slabší čárka než na mamatestu:grinning:
19. zář 2015 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky koukala kjsem a ovu jsem aasi mela někdy mezi 3.-6.9.
19. zář 2015 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vím že už me musíte mit dost, ale mam bezdětný kamarádky a ty tomu nerozumi, a ty co dětí mají, tak toho mají moc. Nedalo mi to a zkusila jsem ještě test a vyšel silnější. Nevíte proc ta ten vyšel slabší?
19. zář 2015 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Taky jsem to takhle mela... Pres den jsem to mivala silnejsi nez rano :wink:
Zlato, fakt neboj. Bude to dobry!
A fakt nemas k dispozici nejake jine testy nez tyto fialove?
Ale je tam ted uz fakt krasna carka!
19. zář 2015 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2015 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa snad jo. Boli mě záda a kycle, Takhle Jsem to mela I pri prvim tehu. Vidíš to mě nenapadlo si to objednat. Ale jak už jsem nekde na psala tak jako první jsem si dělala dr Maxe a pak mamatest a dr max mel slabší čárku než mamatest
19. zář 2015 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek