Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
edinka126
18. zář 2015
Babenky ahojte 🙂 som tu nová...a chcem sa spýtať na Váš názor... pokúšame sa o bábenko zatial len prvý mesiac , a by som ani nečakala že by sa mohlo hneď zadariť..., dnes som si robila test - pooobede a neviem či sa to zdá iba mne ale vidím tam aj druhú čiarku aj ked slabu...som 11DPO... poradte 😛
lencza85
18. zář 2015
@edinka126 je tam! Gratuluji a držím pěsti, ať čárka sílí. 🙂
tynulkaxix
18. zář 2015
@dubnacek ted jde o to, aby se to udrželo. Furt me poboliva břicho jako na ms, ale myslím že jsem to mela i při prvním tehu, mela jsi to taky?
tynulkaxix
18. zář 2015
@edinka126 na obou testech ji vidim🙂 gratuluju, ať sili🙂
edinka126
18. zář 2015
@lencza85@ naozaj?? 😮 ako keby sa to nepodarilo na prvý krát nič sa nedeje ideme dalej.a myslím že stresy tomu nepomáhajú... si ma uplne potešila..myslela som si že iba ja tam vidím 😃 ..inak príznaky mám ako keby mala prisť mrcha..bolia ma prsia, bruško, a nemôžem ani zakašlať pichne ma hneď v bruchu.. :/
misimisi
18. zář 2015
@edinka126 Po 11 dnech snad ani nemůže být ta čárka silnější 😉
edinka126
18. zář 2015
@tynulkaxix@ ďakujem ty si tiež tehu?? 🙂
edinka126
18. zář 2015
@misimisi@ ahoj, ďakujem za názor 🙂 tak do mrchy ešte 3dni má prisť v pondelok tak uvidíme..a ty si ako natom?,zatiaľ to tu nejako nestiham sledovať, kto je tehu..a tak ... 🙂 nestihám čítať :-p :-p :-p :-p
misimisi
18. zář 2015
Já už jsem 33 týden 😉 😃
tynulkaxix
19. zář 2015
Dobre ráno holky. Přijde mi, že čárka opet přestala sílit😞 všechny čárky mi přijdou stejný😞 to je proste v pr***
bajunka
19. zář 2015
@tynulkaxix ještě nepanikař někde jsem četla, že čárka kolem 15 DPO přestane sílit a pak zas začne až někdy od 18,je to tady někde v diskuzích 😉 já dnes ani netestovala ani zítra nebudu, možná v pondělí :-N
tynulkaxix
19. zář 2015
@bajunka v prvním tehu jsem to vůbec neresila. Udělala jsem test a dal už jsem to neresila. Když ty mas krásnou čárku, ja mam porad hodně slabi
lumixii
19. zář 2015
@tynulkaxix Máš ty testy přesně jako jsem měla já 😃 33DC jsem měla slabší čárku než 32DC 🙂 a vše je zatím v relativním pořádku. Opravdu neměj takový strach.
bajunka
19. zář 2015
@tynulkaxix ale každému roste hladina HCG jinak rychle a mohla jsem mít OVu dřív než ty, taky mám jiné testy než ty a ty můžou obsahovat více barviva... Dobré jsou lady max a pak holky doporučují z globusu http://diagnosticke-testy.heureka.cz/comfort-te... a já mám tyhle
dubnacek
19. zář 2015
@edinka126 taky je tam vidim tak snad ti budou silit😉)
dubnacek
19. zář 2015
@tynulkaxix ja dostala na udrzeni leky a ty jsem uzivala az do 14tt ato ve vysokych davkach pokud by ti mudr nic nepredepsala tak se ji zeptej na utrogestan a ja jeste mela jedny a to si ted nemuzu vzpomenout jak se to jmenovalo.To ze poboliva je uplne v poradku nekdo to pocituje vic nekdo zase vubec tim se nestresuj a uz bych se ani netestovala je jasny ze carky tam jsou a pockej si na to utery a zustan v klidu uvidis ze miminko bude dobry😉)
lucykal
19. zář 2015
@tynulkaxix ty děláš testy každý den? To nemá smysl HCG se tak rychle nezvyšuje. Jinak i koncentrace moči je pokaždé jiná.
quentinek
19. zář 2015
@tynulkaxix ahoj,precetla jsem si par prispevku zpet a chci te povzbudit. Nekdy v cervenci jsem do teto diskuze taky davala fotku se slabou carkou a stresovala se. Carky mi silily po 3 dnech a stejne tluste jsem je mela az nekdy 24 dpo. A bolesti jako pred ms mam od uplneho zacatku az do ted,skoro kazdy den a to zitra zacinam 16tt 🙂 takze se nestresuj a netesti kazdy den,nema to cenu. 😉 prikladam svuj testik asi 16dpo, taky zadna tlustice 🙂
quentinek
19. zář 2015
Takovyhle test jsem mela az za dalsi tyden . A uplne dalnice az za dalsich par dni,takze klid 🙂
tynulkaxix
19. zář 2015
Holky Dekuju všem za uklidnění🙂 testovat už asi nebudu. Nejvíc me právě znervoznuje, že dneska nebo zítra by mela byt ms tak se bojim aby neprisla. Vím že to ale nemůžu ovlivnit😞 Já ani nevím kdy ovu byla, tak nevím kolik jsem dpo
edinka126
19. zář 2015
@tynulkaxix@ ahoj neboj sa určíte bude všetko ok, verím tomu....ved toľlko testov Ti ukázalo druhu čiiarku, aj ked niekedy slabšiu, že podľa mňa to inak ani byť nemôže..držím palcce a daj vedieť ako si dopadla 🙂
lencza85
19. zář 2015
@tynulkaxix testuješ mamatesty? Ty už nejsou co bývaly, mně ani stejně silnou čárku neukázaly nikdy, přitom na testech od dr. Maxe byly dálnice. Teď končím 20tt. Buď v klidu, všechno bude v pohodě 😉
tynulkaxix
19. zář 2015
@lencza85 mam mamatest a gravitest. U nás dr max není, takže kupují to co tu je🙂
lumixii
19. zář 2015
@lencza85
@tynulkaxix musím souhlasit, když jsem testovala mamatestem, tak byla podstatně slabší čárka než od dr. Maxe. 🙂
tynulkaxix
19. zář 2015
@lumixii Já jsem mela poslední test od Dr Maxe ve středu a byla na me slabší čárka než na mamatestu😃
tynulkaxix
19. zář 2015
Jo holky koukala kjsem a ovu jsem aasi mela někdy mezi 3.-6.9.
tynulkaxix
19. zář 2015
Holky vím že už me musíte mit dost, ale mam bezdětný kamarádky a ty tomu nerozumi, a ty co dětí mají, tak toho mají moc. Nedalo mi to a zkusila jsem ještě test a vyšel silnější. Nevíte proc ta ten vyšel slabší?
pekkaa
19. zář 2015
@tynulkaxix Taky jsem to takhle mela... Pres den jsem to mivala silnejsi nez rano 😉
Zlato, fakt neboj. Bude to dobry!
A fakt nemas k dispozici nejake jine testy nez tyto fialove?
Ale je tam ted uz fakt krasna carka!
pekkaa
19. zář 2015
tynulkaxix
19. zář 2015
@pekkaa snad jo. Boli mě záda a kycle, Takhle Jsem to mela I pri prvim tehu. Vidíš to mě nenapadlo si to objednat. Ale jak už jsem nekde na psala tak jako první jsem si dělala dr Maxe a pak mamatest a dr max mel slabší čárku než mamatest

Začni psát odpověď...

Odešli