• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

21. července 2017 
@milujicimamina držím moc palečky :slight_smile:
8. říj 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia tak já jsem 24 dc a dpo asi 12 ,
8. říj 2015 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia mě prostě mate že na dr max není nic
8. říj 2015 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marycz no na čípek nespoléhám vůbec, začala jsem se o jeho polohu zajímat teprve včera, takže žádné předchozí sledování. Moc v ty // nedoufám, nálada pod psa a to počasí na náladě taky nepřidá :confounded:
8. říj 2015 v 08:35  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsi mela ráno teplotu přes 37 tak dnes určite nedorazí menstruace
8. říj 2015 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia Teplota také může klesnout jen pár hodin před MS :frowning2:
8. říj 2015 v 08:39  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Podobnej duch se mně objevoval po limitu na mamatestu, když jsem těhotná nebyla. Dle mě musí být čárka trošku narůžovělá. Já když si dělala test 4 dny před očekávanou MS a byla málo viditelná, ale narůžovělá, tak jsem začala doufat a čárka pak hezky sílila. Ale ráda bych se mýlila. Já jen mám takovou zkušenost s mamatesty. Je ale fakt že fotka může zkreslovat, takže přeji ti,a by čárka sílila! :slight_smile:
8. říj 2015 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia Tento duch už vypadá nadějně! Držím pěsti, ať to vyjde :slight_smile:
8. říj 2015 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliotka1 ona je ružová
8. říj 2015 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliotka1 a vlastně byl uplně mokrý ještě přesně nevím kolik ale do 5minut to bylo určitě
8. říj 2015 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina Však píšu, že fotka může zkreslovat, takže se můžu mýlit a ráda bych se mýlila. A Dr Max test ti nic neukázal? Zkoušela jsi proužky, nebo ten "čůrací"?
8. říj 2015 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2015 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Tak to by ti něco už měl ukázat, protože s ním mám zkušenost, že čárky byly viditelnější, než na mamatestu, ale každopádně zkus testnout ještě zítra, nebo si kup digitální, ten se většinou nemýlí :slight_smile:
8. říj 2015 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliotka1 tak je to jasné že nic děkuji :slight_smile:
8. říj 2015 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Nehaž flintu do žita, jestli jsi před očekávanou MS, tak čárka může hezky sílit a moc držím pěsti, ať ti to vyjde! :slight_smile: Jak já se načekala na pozitivní test. Až po 2 letech snažení a po IVF.
8. říj 2015 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina mne tak napada jak dlouho si ponořila test dr max a mamatest oni maji totiz ruznou dobu "nasavani" dr max staci 5 vterin a u mamatestu je to 15 tak snad to nebude tim ze to bylo na kratkou dobu ponořeno nebo naopak ze dr max si naředila az moc a proto tam nic neni....
8. říj 2015 v 09:12  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás všechny. :wink: @cocochanel85 můžu se zeptat, kolikátý jsi DC? Já dnes 36 DC (poprvé v životě mi MS vynechala) a sněhobílo.. Včera jsem volala doktorovi a sestra mě ujistila, že hodnota HCG může být nízká i několik dní po vynechání, ať se nestresuju a vydržím do příštího týdne a případně přijdu..
8. říj 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina myslím, že máš krásnou čárku, mě se na Dr.Maxovi začíná také rýsovat, tak uvidím zítra, jestli zesílí... jsem zatím 10-11 DPO tak testuju, protože jsem fakt hrozně zvědavá, ale je asi brzo :wink:
8. říj 2015 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut Ahoj, včera jsem měla 28DC, takže dnes by měl být 1DC, mám pravidelnou MS :confounded: Vím, že je na testování brzy, ale jsem nedočkavá :grinning:
8. říj 2015 v 09:29  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 a testují už tak dva dny před MS a když jsem těhotná byla, tak to slabě ukázalo a když jsem nebyla, tak bylo bílo... Zkus to nic za to nedáš a nebudeš se nervovat. Víš že to neprospívá
8. říj 2015 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@88martina88 ahoj no u obou 10 sek :fearful:
8. říj 2015 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 Já testovala už 3x za poslední týden, takže já tě úplně chápu, to mi věř. :wink: Držím ti moc palečky (samozřejmě i ostatním) a opravdu se nenervuj a nemysli na to- i když sama vím, že to moc dobře nejde. :dizzy_face:
8. říj 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina a kolik dni jsi po ovu ?
8. říj 2015 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsme nakoupit chvilku pochodila a opět bolesti břicho kříže zítra je termín tak trnu
8. říj 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina no ono teda se ti dr max mohol moooc naredit a proto čarka neni videt. a u toho mamatestu zas muže byt falesak prave na zaklade te kratke doby kdyztak zkus ten dr max na 5 vterin
8. říj 2015 v 09:50  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut já mám hlavně pocit, že akorát zbytečně utrácím dost peněz za různý testy :grinning: snažíme se už od poloviny dubna - a to že máme sex několikrát do týdne, žádný pauzy.... :angry: doktor mi při poslední návštěvě už začal nabízet nějaký hormony na podporu ovulace (a to sem měla folikul v den prohlídky 22mm - tudíž cca den před ovulací). Odmítla jsem, nechala jsem si (příteli) vypsat doporučení na spermiogram :grinning: :grinning: Necháváme to snažení bez zásahů doktorů a na osudu..zatím
8. říj 2015 v 10:05  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut a kolikátý den vynecháváš?
8. říj 2015 v 10:06  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 To jsme na tom podobně - s tím sexem. :slight_smile: A fandím ti - taky bych chtěla nechat vše "přírodě", pokud to jde a není vyloženě problém. Já tomu nechávám volný průběh, v červenci jsem byla na kontrole a doktor mi sdělil, že je všechno v pořádku, nikde žádné cysty a že se můžeme snažit (už téměř rok jsem bez HA, ale dávali jsme si pozor). Jenže jsme ovu prošvihli, srpen byl pro mě děsně stresový, zhubla jsem i pět kilo tím, takže se nezadařilo, ale MS byla vždycky na den, téměř na hodinu. Dnes jsem 36 DC, tedy vynechávám už 8 den... Zkoušela jsem už 3x test za poslední týden a pokaždé sněhobílo, včera mě teda reakce sestřičky trochu uklidnila, že HCG může být prostě nízké, ať se nenervuju a případně přijdu za týden.. MS zatím taky nikde, ani náznak.. Navíc (může to být teda i sugesce), ale za poslední týden víc jím, piju, jsem unavená, i přítel si všiml, že mám jakoby nateklá prsa. Ale zase si nic nenalhávám a nechci denně testovat něco a být v nejistotě ještě víc. Myslím, že pokud se to má podařit, podaří se to. A když nedorazí, tak příští týden zaběhnu na krevní test a na Ultraz. a uvidím, no..
8. říj 2015 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nemám deti a je me přes 40 a od února jsme to s pritelem zkoušeli první mesice jsem chytla nějaký virus nebo prostyda a brala antibiotika na zánět asi do dubna me to trápilo. v Červenci jsme se zase vůbec neviděli. ted jsem se druhý měsíc měřila a použila testy a ted se menstruace nedostavila a já nemohu uvěřit.
8. říj 2015 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia Přeji hodně štěstí, ať testy sílí a miminko se zadaří! :slight_smile:
8. říj 2015 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek