Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
padly_andel
10. říj 2015
Tak jsem vyfotila ještě oba zaschlý, včerejší a dnešní. Jen mi to nejde vyfotit líp
majaaa82
10. říj 2015
@padly_andel Na tom spodním se něco rýsuje 🙂
padly_andel
10. říj 2015
@majaaa82 On je tam asi bles, vypadá to, že je růžovej jen nahoře a dole, ale je tam celá pidičárka 😃 Uvidíme zítra.
@vapka Ty si dneska netestovala?
vapka
10. říj 2015
@padly_andel testovala a je tam krásná čárka, jen mi odešel noťas a teď píšu z tabletu, tak uvidíme jestli mi to půjde vyfotit, jinak Tobě krásně sílí, jen tak dál
vapka
10. říj 2015
lépe to vyfotit nejde
berut
10. říj 2015
@vapka krasna carka!!! 👍🏻
vapka
10. říj 2015
@berut děkuji 😉
nikpn
10. říj 2015
Tak jsem byla včera na odběru a výsledek je pouze 1,9 Hcg 😃 tak nevím čím to bude že mi ukázalo několik testů druhou čárku 😞
monikavitezslav
10. říj 2015
@nikpn z toho si vubec nic nedelej, me vyslo u druheho syna hcg 2 a testy silyly az po vynechani ms, a syn je zdravej. takze se nestresuj, nekterym z nas roste hcg proste pomaleji.
nikpn
10. říj 2015
@monikavitezslav no počky a myslis, ze by to mohlo neco znamenat?:-o
monikavitezslav
10. říj 2015
@nikpn no u me to znamenalo ze sem za 6 mesicu porodila druheho syna,ikdyz predcasne ale v brisku byl🙂 takze samozrejme sance je tam velika, ikdyz sem uz tady kolikrat slysela ze hcg 2 je proste prece jakoby nula,tak u me ted ty hcg behaji na zahradce a uz mu budou dva roky takze hooooodne stesticka
nikpn
10. říj 2015
@monikavitezslav páni tak to je super 🙂 já jsem si myslela že to prostě nic neznamená :-o jako kdyybch byla v tom, tak teoreticky teprav ve 2. Tydnu ...
monikavitezslav
10. říj 2015
@nikpn no tak sem to presne mela a kdyz se podivas na hcg tabulky tak 0-5 hcg je 1-3 tt:_) drzim pesti
nikpn
10. říj 2015
@monikavitezslav jeee tak to moc děkuji 🙂
monikavitezslav
10. říj 2015
@nikpn pro tvou jistotu stále testuj nebo počkej zda dojde ms.
bluekobylka
10. říj 2015
@nikpn já měla hCG 5.3 bylo to 4 dny před MS na testu duchy,ale pekny a teď měříme 8 cm 🙂
nikpn
10. říj 2015
@bluekobylka jů, tak to gratuluji 🙂 a v kolikatem jsi byla kdyz si mela tech 5,3 ?
romelia
10. říj 2015
Když máte pozitivní test a týden vynechanou menstruaci jdete k doktorovi? a on vam dela krevní testy? nebo je lepší tam jít az pozdeji?
pekkaa
10. říj 2015
@romelia vetsinou objednavaji pozdeji. Proste zavolej tam, rekni kdy byla posledni ms a ze mas pozitivni teh.test a oni si te objednaji.
Me objednali na 7tt.
romelia
10. říj 2015
@pekkaa Děkuji 🙂 snad bude tedy vse v pořádku a nějake prvni testy se dělají kdy?
pekkaa
10. říj 2015
@romelia poprve jsem byla u dr. v tom 7tt a asi o tyden pozdeji me objednali na odber krve, to testovali cukrovku, pohlavni choroby, krevni skupinu a rh faktor. A zaroven rekli at se rovnou objednam na 1.screening (tam jsem byla minuky tyden v 12tt).
A dalsi ultrazvuk jsem mela v 10tt. Dalsi kontrolu mam v 14tt. U kazde kontroly taky kontrolujou moc a krevni tlak. To je za me vsechno co mi zatim delali🙂
padly_andel
10. říj 2015
@vapka Super čárka x-) Potichu gratuluju!
dubnacek
10. říj 2015
@milujicimamina ja nevim kolikatka to je a popravde jsem to ani nestudovala,jen je pravda ze pokud budes ukaze ti to i rozmezi stari a je to na 99,9procent jistoty,takze ja byt tebou uz davno ho mam udelany,usetrila bys i za klasicky test a i za stres😉
romelia
10. říj 2015
@pekkaa děkuji moc 🙂 tak tim, že mám 15. DPO tak mam hodně času 🙂
pekkaa
10. říj 2015
@romelia urcite🙂. Ale klidne tam uz zavolej🙂
romelia
10. říj 2015
zajímalo by me vy co už máte zpoždění MS zda mate nějake příznaky, špinění nebo něco 🙂 Já kromě zvetsenych prsou a bolelo me asi 3dny v krizi a pichalo vpravo nic 🙂
bluekobylka
10. říj 2015
@nikpn děkuji byla jsem 11dpo a za 5 dni bylo hCG už skoro 3000 krásné poskocilo, nezapomen že hodnota roste od 0 🙂 přejí hodně štěstí
milujicimamina
10. říj 2015
@dubnacek mám ještě mamatest,rano.udělám prsa boli ms není,v pondělí pokud ms nedojde jdu pro Digital a díky
nikpn
10. říj 2015
@bluekobylka jo?? Já jsem někde četla že hodnotu hcg nejake minimum ma kazda zena i kdyz neni tehu :-o uvidim zkusim testik zase treba za tyden a kdyz bude porad pozitivni tak pujdu treba za 14 znovu na krev 🙂
nikpn
10. říj 2015
@bluekobylka a děkuji 🙂)