• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

25. května 2017 
@vapka krásný... Kolikaty den od MS? Nebo od OVU ?
Jsi jasně těhotná, gratuluji moc...
18. říj 2015 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dubnacek byla jsem v pátek 5+2 a byla jen tečka v děloze, ale miminko nepotvrdila, koukala i po okolí, ale naštěstí tam nic nenašla, já měla ovulaci ale později 29.9. tak asi proto.... no v pátek jdu zase, tak snad tam bude.....
18. říj 2015 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vapka to bude dobrý uvidíš:slight_smile: Já když byla na gynde tak jsem byla tak nějak jako ty a taky byla vidět jen tečka, o pár dni později už krásný bazének a o pár dalších dní plod:slight_smile: držím palečky
18. říj 2015 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vapka já jdu k mudr ve středu, tudíž asi tak 5+2, tak jsem zvědavá, co bude vidět...
18. říj 2015 ve 13:18  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut ahojky tak jak jsi na tom?? me taky zavolali od doktora ze krevní testy pozitivní ale hladinu HCG me ani neřekli. Jinak se cítím fajn. Včera me zmizeli i ty male příznaky tak se cítím jak když me nic není :slight_smile:
18. říj 2015 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav ne ne 5dc je od začátku ms, 1dc je, když ti začne ms
18. říj 2015 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_13 tak podle toho kdy byla OVU, víš to? ale říkala, že na 5+2 by bylo něco už vidět, já tam měla jen tečku, ani ten gest.váček to nebyl.... tak uvidíme:slight_smile: ale já jsem vždy takový extrém, takže u Tebe to bude bublinka jak vyšitá :grinning:
18. říj 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 PM byla 9.9., ovu 28.-29.9. a ten test je dnes, ale tady je můj vývoj testů. Ten poslední je OVUtest, jsem byla zvědavá, jestli to fakt v těhotenství funguje :grinning:
18. říj 2015 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tynulkaxix jéé bazének, to jsem ještě neslyšela :grinning: Jj, jen jsem trošku nervózní, ale děkuji :grinning:
18. říj 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka takže mám ještě šanci.... Když jsem dnes cca 12 DPO
No jak vidím fakt ty ovu testy v těhotenství jsou pozitivní jak sviňa... Škoda, že jsi ho nezkousela dřív. Jestli by zesílil, dřív, než TT. Jestli by se to na Ovu nedalo poznat dřív...

No každopádně super. Gratuluji..
18. říj 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tmp11 zkoušela jsem ho, když jsem měla duchy na těhu testech, tak jsem prubla i ovu test, ale nebyl tak silný, byl tak normálně před ovulací, každá to může mít jinak..... ještě neházej flintu do žita, držím palce....
18. říj 2015 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vapka takhle tomu říkala Mudra:grinning: a mě se to libi:grinning:
18. říj 2015 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix to mě právě také :grinning:
18. říj 2015 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka jsi hodná, ale nemam žádné příznaky, ani duchy.... Myslim ty pravý duchy, co nedělá mametest i z vody. (Většinou kanálky se zvýrazní).
Dnes už 12/DPO a úplně bílo
Myslim si, že už nic nebude... Kdybych neměla nidační krvácení, tak bych asi tolik ani nedoufala... Ale to mně trosicku nadchlo, že se fakt něco deje a mimi se zavrtává. Bohužel asi se neudrželo...
Uvidime v úterý jak přijde MS.
18. říj 2015 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 tak jestli to nevyšlo, tak příští měsíc, jak dlouho se snažíte?
18. říj 2015 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka první šlo hned a teď druhý měsíc.. Takže v pohodě.... Ale znáš to člověk by to chtěl hned...
18. říj 2015 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 To ano, první nám šlo také na první dobrou a teď to bylo na druhý pokus.... Držím palce
18. říj 2015 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav ahoj mrcha došla?:frowning2:
18. říj 2015 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka Já měla ovu 27-28.9, tak nějak. Naposledy jsem testovala 26.9 odpol a čárka byla docela silná, pak večer jsem cítila takový píchnutí a pak nic, takže asi pak nějak... No uvidím, alespoň tečku v děloze ať mám:slight_smile:
18. říj 2015 v 15:36  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vapka Moc gratuluju :dizzy_face:
18. říj 2015 v 16:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vapka ja si to nějak nevybavuji. Ale myslim si, že jsem snad neměla ani žádné jiné příznaky. Těhotenství jsem na sobě u prvního vůbec nepoznala...
Pnutí v prsach mám každý cyklus. Někdy víc někdy míň... Bolest břicha na nějaké straně to taky občas.. Takže se necitim těhotná...
Uvidime... Diky
18. říj 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia Ahoj. No u doktora jsem byla 42 DC (po trech pozitivnich testech a dle mych vypoctu 7tt) a nic na utz nevidel, jen zvetsenou sliznici. :unamused: Vzal mi krev (strda vecer) a vysledek je pozitivni (pocatek tehotenstvi), hodnota 332. Rekl mi, ze mam prijit na kontrolu zase ve stredu. Nevydrzela sem to a v patek rano (44 DC) si zasla na krev (jako samoplatce). Vysledek opet pozitivni s hodnotou 754,5! Nechci si nic namlouvat, ale doufam, ze k ovu tedy doslo pozdeji (nepoznam to a ovu testy jsem nedelala), ze to je zacatek prosperujiciho tehu, ze hodnota bude porad stoupat a ve stredu uz neco bude videt na utz. :sweat_smile: Jinak se citim dobre, resp porad stejne jako predtim a jsem den ode dne nervoznejsi, aby mi prosperujici tehu potvrdil..
18. říj 2015 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. říj 2015 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina ahoj jho slečna mrcha došla. Buď clostik od příštího cyklu zabere nebo ne?, ale u mladšího si pamatuji ze sem to brala až po ms. Tak uvidime co řekne zitra doktor
18. říj 2015 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak snad se nám to povedlo :slight_smile:
18. říj 2015 v 18:32  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Holky,měly jste některá od ovu až do očekávané ms výtok? který byl k těhotenství a ne k MS? Od ovulace mě trápí výtoky, nepálí,nesvědí ani nic podobného, a občas už je to dost obtěžujíci, do MS mám cca ještě 1-3 dny, BT stále 37,2 přidávám graf
18. říj 2015 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinka2323 Gratulace :slight_smile:)
18. říj 2015 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka20 nic moc ještě na sobě nepocituji
18. říj 2015 v 18:38  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzinka2323 TO příjde,uvidíš :slight_smile: kolikátý den po vynechání jsi testovala?:slight_smile:
18. říj 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka20 ano, mela jsem a mam doted:slight_smile:.
Ze zacatku kremovity, ted takovy vodnatejsi
18. říj 2015 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek