• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

28. července 2017 
@vapka podle doktora má být ovu až 31 radši to dneska pojistime ale je mi to celé nějaké divné.
28. říj 2015 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav možná tam může být vliv těch léků, ale já mám zkušenost jen s utrogestanem, ale jistit a jistit a ono to dopadne dobře :wink:
28. říj 2015 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka byla sem naivní a udělala test za chvily dám foto
28. říj 2015 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav koukej já tam nic nevidim
28. říj 2015 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav to asi není... ale tak určo máš zásobu testů, tak zítra třeba bude sílit, když to mudr spočítal na 31. Ale zase máš ted jistotu, no ale bolesti můžeš mít ještě klidně před ovulko, co hlen, ten nepozoruješ?
28. říj 2015 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,zítra 9 dpo to už tam musí být vidět čárka pěkná ze?
28. říj 2015 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav a kdy jsi měla ovulaci?
28. říj 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka tohle je tehu test. Ten hlen dneska i včera. No uvidíme.
28. říj 2015 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina to nevím podle doktora má teprve přijít.
28. říj 2015 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav tak ted jsem celá zmatená, tak ovulaci máš mít 31.10. ne? Tak těhu nic neukáže....
28. říj 2015 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka doktor tvrdí ze 31.Ale ty příznaky me rozhodily proto ten tehu test sem si myslela jestli to třeba blbě nespocital víš?:_)
28. říj 2015 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav jasnačka, no, ale hupla bych na to už dnes. No a ovu testy nemáš?
28. říj 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka bohužel:_(
28. říj 2015 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav Zkus zítra koupit, doporučuji dr max.... a hned zítra odpo testnout, uvidíš jestli se ovu blíží, jinak na těhu test je ještě moc brzo, ale hápu Tě a držím palce..... ted ale ta příjemná fáze otěhotnění, vypnout pc a věnovat se mužíkovi :wink:
28. říj 2015 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina me testy jsi videla, 30DC odpovida 13DPO, a delala jsem si i 12DPO a byl snehobily a ani jsem neverila ze by se objevil... az me kamoska ukecala at zkusim koupit dr.maxe, ze mamatesty nejsou spolehlive... takze za me 9DPO nic ukazat nemusi :wink: ja driv jak se spozdenim MS netestuji, tak nevim, ale vyckej :wink:
28. říj 2015 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nordjane já tomu stejně neuverim,pokud dnes už byl,musí být zítra silnějsí,
28. říj 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojj maminky, tak já už nevím co to semnou je :grinning: :frowning2: po TT co jsem si delala jsem šla na krev a tam mi vyšlo hcg pouhych 1,9 :D tak jsem to vzdala... Asi po týdnu jsem udelala další TT a byl krasně čistej pouze kontrolní čárka... V sobotu jsem dostala MS a vždy mi končí až tak další víkend. Teď už v úterý byla celkem slaba oproti tomu jak bývá jindy... Tak jsem dnes zkusila z ranni moči testnout a koukejte co mi tam zase vyšlo :(
29. říj 2015 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn držím palce, ať je to co jsi přejete... Ale dle fotky soudím, že je to mamatest, a ten dělá buď falešné čárky a nebo ukazuje pomalu negativně, i když jiné testy jsou pozitivní. Zkuste koupit dr. maxe :slight_smile:
29. říj 2015 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikpn mamatest toto.opravdu dělá,bohužel
29. říj 2015 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane podle papirku to asi mamatest je,
Ale baleni je gravitest:slight_smile: dobre, dekuji zkusim :slight_smile: napred mi ukazal na nekolika testech slabou potom zadnou a ted zase tohle :D pokazde jsem tedy testovala tim gravitestem :slight_smile:
29. říj 2015 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina to jsou potom teda k nicemu ty testy :(
29. říj 2015 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn jsou stejné,měla jsem několikrát,minulý měsíc také mrkněte na zeď moji,a.na jiné značce nebylo nic,vyhozene peníze
29. říj 2015 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn nevim už dlouho jsou špatné,když bývalý ty modré byly dobré.Divím se ze jsou pořád v prodeji,jelikož kam vlezu všude mi stýkají mamatesty :angry:
29. říj 2015 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn podívejte se výše, najdete moji fotku s testy... na dr.maxes je pomalu dalnice a dle mamatestu slabý duch... Když jsem toto dnes říkala na gynekologii, sám mi potvrdil, že nechápe, že je ještě nestahli z prodeje :frowning2: zkuste opravdu jinou značku :slight_smile:
29. říj 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina tak to se tedy divim ze je opravdu stale prodavaji :astonished: zkusim jeste dr maxe a uvidim co ten :slight_smile:
29. říj 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane potom k cemu je to dobre kdyz stejne je falesny :astonished: :-\ nechapu to :( ano, vyzkousim ten dr max :slight_smile:
29. říj 2015 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn dr max jsou dobré,zkus i když já včera na něm viditelný duch a dneska nic,tak nevím už
29. říj 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina a ten digitalni jsi zkousela?
29. říj 2015 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn ne podle mě by nic neukázal,
29. říj 2015 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikpn došla bych si na krev, někdy si to HCG dělá co chce a roste pomaleji....
29. říj 2015 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek