Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
milujicimamina
30. říj 2015
@majovasnazilka to už vidim bledě 😃 achjo
majovasnazilka
30. říj 2015
@milujicimamina Nechceš aby ta čárka už rovnou mluvila, že ne? 😃 Fakt je brzy 😉
Příroda ví, co dělá, ale věřím, že by bylo jednodušší, aby nám třeba zezelenal palec u nohy a hned bychom věděly, že jsme těhu 😃
milujicimamina
30. říj 2015
@majovasnazilka 😃 😃 já vím děkuji 😉
milujicimamina
30. říj 2015
@majovasnazilka s tím palcem by to bylo supr 😃
majovasnazilka
30. říj 2015
@milujicimamina Tak uvidíme, co přinese pokrok 😃
milujicimamina
30. říj 2015
@majovasnazilka koukni :-http://delamesitosami.cz/2012/10/04/domaci-tehotensky-test/
petrasek009
30. říj 2015
@milujicimamina ahojky určitě jsi těhotná🙂 já to tak měla s malým cca 8týdnu po oplození a nic nebylo vidět ještě slabši a ta hlavní čárka uplně rudá...ted s malou (čekám holčičku) to byly hned dvě rudé čárky po 14dnech od oplodnění🙂
počali jsme cca 7.12. a až dvě červené se objevily pořádně 12,1.🙂
majovasnazilka
30. říj 2015
@milujicimamina Ty jo, že bych vyzkoušela ty pampelišky? 😃
milujicimamina
30. říj 2015
@majovasnazilka no já jdu dnes škubat 😃
milujicimamina
30. říj 2015
@petrasek009 teda to se dlouho bobek.neukázal 🙂 no nevím,já pojedla oběd a už cítím ze to půjde zase spodem,vše mě prohání 😕 a.nechápu z čeho, ale koupila jsem včera comfort tam je nádherná čárka,vycetla jsem ze to dělají kazdymu :/
milujicimamina
30. říj 2015
Comfort ale když dělá falesnaky
eliotka1
30. říj 2015
@milujicimamina To je dle mě jen obrys čárky. Ale určitě testni zase za pár dní. Nemá smysl testovat každý den.
milujicimamina
30. říj 2015
@eliotka1 je normálně tlustá růžová 🙂 ještě jsem zkusila jednoho maxe 😃
eliotka1
30. říj 2015
@milujicimamina Pokud se mně to podaří (mám to na mobilu), tak ti pošlu, jak to vyšlo mně u Dr Maxe, když to bylo lehce narůžovělé. Nebo teď mluvíš o tom Comfortu, že ho máš narůžovělý? To je možný, fotka může zkreslovat 🙂
milujicimamina
30. říj 2015
@eliotka1 oba 🙂 já mám špatný foťák
milujicimamina
30. říj 2015
@eliotka1 zkus dat svůj prosím,zaschly děkuji,myslíš že je falešný?
eliotka1
30. říj 2015
@milujicimamina Zkusím, jen mám teď v mobilu vyčerpaná data, takže se přes mobil připojím, až budu někde na WIFI a teď jsem zjistila, že jsem vlastně začala testovat Mamatesty a Dr. Maxem jsem testovala až po zmeškané MS a to už byla čárka hezky vidět. Ale potom jsem postnu aspoň nefalešnýho ducha na Mamatestu :-N Večer nebo zítra pošlu.
milujicimamina
30. říj 2015
@eliotka1 jo falesnaky na mamatestu znám viz předešlá strana 😃
eliotka1
30. říj 2015
@milujicimamina Falešný být nemusí, můžeme potom porovnat aspoň s tím mým nefalešným Mamatestem. Každopádně pokud není falešný, musela by být v neděli čárka o něco znatelnější 🙂
eliotka1
30. říj 2015
@milujicimamina Ano, i já mám bohužel i špatné zkušenosti s Mamatesty 🙂 Když jsem opravdu otěhotněla, tak zase ale hezky sílily...
milujicimamina
30. říj 2015
@eliotka1 ano teď jde o to zdá zesílí 😞
vapka
30. říj 2015
@milujicimamina myslím, že těhu jsi, zkus příští týden krev a uvidíš 😃 držím palce ať sílí.... je mi jasné, že budeš testovat i zítra, také bych testovala .-D jsem mega zvědavá.
milujicimamina
30. říj 2015
@vapka to vis budu a pocuram i ty pampelišky 😃
eliotka1
30. říj 2015
@vapka Ano, já jsem taky mistryně světa v testování 😃 Za testy jsem vyhodila tolik peněz a i když mi těhu potvrdili z krve, tak jsem občas testla jen tak, aby náhodou čárka nezeslábla, než jsem šla na ultrazvuk... Prostě jsem byla magor :-N
eliotka1
30. říj 2015
@milujicimamina Tak pak dej vědět výsledky a doufám, že už to bude jen sílit 😉
vapka
30. říj 2015
@eliotka1 je to taková malá závislost, já jsem se také teď dost natestovala, tak to chápu 😃
majovasnazilka
30. říj 2015
@milujicimamina dej vědět, jak to dopadlo 🙂
mrnous81
30. říj 2015
ahoj holky,občas jsem napíšu,ale nééé moc často 😉spíš Vás z povzdálí pozoruji,čtu si Vaše komentáře a raduji se za Vás z každé čárky,která se tu objeví,ale i tiše závidím 🙂 S přítelem se snažíme už 11 měsíců o mimčo,no zatím se nezadařilo,je to u nás složitější,přítele mám doma jen pár dní v měsící,jezdí MKD...ale,MS mám 28-29 DC,dneska jsem 30 DC,což samozřejmě vím,že ještě nic neznamená 😉 zkusila jsem si ráno TT,ale zatím negativní...mám zvláštní tlak v podbřišku,vůbec nepociťuji MS bolesti,prsa citlivější,BT ráno 37,1,včera 36,8(ale probdělá noc s nemocným synem,nejspíš vliv na BT),předevčírem 37,0...BT měřím první cyklus,tudíž také žádné moudro 😉 Chtěla bych se teda zeptat,je tu někdo z Vás,že se mu dušík či pozitivní TT ukázal až později?
jullli
30. říj 2015
@mrnous81 ahoj a kdy byla ovulka?
mrnous81
30. říj 2015
@jullli dle teploty tuším 18-19 DC,tudíž 18 či 19.10.

Začni psát odpověď...

Odešli