Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
gabiatom
9. lis 2015
@majovasnazilka děkuju 😊
cicolka1984
9. lis 2015
@saryk9 já jdu ve středu tak jsem zvědavá
alfousina
9. lis 2015
Ahoj děvčátka nevím jestli nejsem spatne na stránce. , ale jdu si pro řadu. 3.11.jsem mela poslední menstruaci. Snažíme se o miminko.Vzdy obden, ale ted na sobe pociťují obrovskou bolest prsou, v noci skoro nespím porad mam hlad a bazalni teplota se drzi nad 37.Myslite ze mužů byt tehotna nebo už jsem si to vsugerovala.Take jsem skoro pořád nafouká.
monikavitezslav
9. lis 2015
Ahojky holky tak pokus s clostiken zrejme nezabral. Test je verto 10 hornivcerejsi spodni dnesni. Nic nevidim dnes 9dpo asi se muzu pripravit na patecni mrchu😞
monikavitezslav
9. lis 2015
Nejde mi pres mobil vlozit fotky
juliemichal
9. lis 2015
holky to je vadný test,že?je to dr max.
milujicimamina
9. lis 2015
@juliemichal ahoj proč vadný??
milujicimamina
9. lis 2015
Holky zkusola jsem spíš ze zvědavosti mamatest poslední,delajo falešné 3 dc jsem a toto na testu,spayne focené při um světle:/
milujicimamina
9. lis 2015
Aha nejdou přidávat fotky :/ Jakto?
milujicimamina
9. lis 2015
@juliemichal vidím krásného duchaaa
juliemichal
9. lis 2015
@milujicimamina jé zlatí a já jsem tam celou dobu viděla jen tu tečku nahoře 😃 ale jak se dívám pořádně na tu fotku tak toho ducha vidím celého 🙂 a ne jen tu tečku 😃 ještě jsem se s manželem dohadovala,že tam je jen ta tečka a on mi říkal,že tu čárku vidí celou 😃 ale jak jsem se podívala na fotku tak vidím celého ducha 🙂 jé tak snad ráno tam bude hezčí 🙂
a co máš na tom mamatestu sluni?
nordjane
9. lis 2015
@milujicimamina mě jdou 🙂
@juliemichal carka se muze vybarvovat pomaleji, zkus zase za dva dny 🙂
juliemichal
9. lis 2015
@nordjane děkuji,určitě zkusím 🙂 je divné,že tady na fotce jde vidět celá ta čárka 😃 a na testu jsem si všimla jen tečky 😃 akorát manžílek mi říkal,že vidí celého ducha 🙂 jéva co bych za to dala kdyby sílil 🙂 dnes mám den či 2 zpoždění 🙂 a jsem 16DPO
nordjane
9. lis 2015
@juliemichal když jsem si to prosvítila byl vidět dušík krásně 🙂
juliemichal
9. lis 2015
@nordjane jé tak to jsem ráda 🙂 a nechceš mi prosím poslat tu prosvícenou fotečku? 🙂 děkuji 🙂
milujicimamina
9. lis 2015
@juliemichal mas na telefonu svítilnu? Prosvit si ho
milujicimamina
9. lis 2015
No jsem naštvaná,nejdou mi přidávat fotky nokde nevidím
juliemichal
9. lis 2015
@milujicimamina nene nemám a taky jsem ten testík už vyhodila... 😃 ráno si udělám druhý 🙂
juliemichal
9. lis 2015
@milujicimamina tak to je divné,já tu to mám napsáno přidej fotky 😞 a ty jsi na mobilu?já na NB
milujicimamina
9. lis 2015
@juliemichal na mobilu a vždy mi to skočí na mobilní verzi,nk pěkně blbe 😞 dam ho na blog k sobě koukni ju
juliemichal
9. lis 2015
@milujicimamina dobře dej 🙂 juknu se 🙂
nordjane
9. lis 2015
@juliemichal tu máš jednu upravenou
juliemichal
9. lis 2015
@nordjane děkuji jsi hodná 🙂 tak tady jde fakt vidět pěkně 🙂 tak jsem zvědavá co na mě vykoukne ráno 🙂 jéva,ale mám docela strach 😞
valeri10
10. lis 2015
@juliemichal no nekecej 😃 super moooooooc držím palce 🙂
milujicimamina
10. lis 2015
@juliemichal ahoj tak co yestik dělala jsi?
juliemichal
10. lis 2015
tak dnešní je holky negativní 😞 posílám 2 fotky a od nich negativ 😞
milujicimamina
10. lis 2015
@juliemichal to není možné,není tam vubec nic?A kdy vlastně nečekáš ms Juli?
juliemichal
10. lis 2015
@milujicimamina zlatíčko já mám dnes 2 dny zpoždění 😞
milujicimamina
10. lis 2015
@juliemichal no zkus ještě zítra ono to muže ještě lítat
juliemichal
10. lis 2015
@milujicimamina už testíky nemám 😞 a zase je divné to,že mám bílý hustý výtok co se dá tak do cca 1cm natáhnout a to mám 2 dny zpoždění,nevím co si mám o tom myslet 😞 ještě jsem ho měla když jsem byla cca 2-3DPO a teď znova 😞 ach jo co to zase je? 😞

Začni psát odpověď...

Odešli