Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mike2015
13. lis 2015

@mika251 Jezisi , tak to me moc mrzi :( hodne sily preju.....

tmp11
13. lis 2015

@mike2015 Uklidnit no to asi nejde.... prosím Tě snad každá z nás tu testujeme jak divé a hledáme jakoukoliv mini čárečku a naději....
Ale ty ji tam máš tak věř že to není jenom duch, ale mimísek...

tmp11
13. lis 2015

@mika251 Ty jo.... bože můj. Já nevím co říct. Ale asi něco malinko pozitivního, naděje tím pádem u vás je... znamená to, že se ve tvém těle něco dělo a někdo si ani neškrtne... holka drž se. Říká se ze po biochemickém těhu to někdy jde snáz.

eliotka1
13. lis 2015

@mika251 To mě moc mrzí ☹

mike2015
13. lis 2015

@tmp11 já tomu věřím, že tam je 🙂 zvracela jsem, je mi nevolno, bolí prsa (tentokrát toto není vsugerované ) ale děsí mě že jsem už tolik dc a je to pouhý duch a hlavně mě dnes bolí hodně podbrisek jako na ms, tak se bojim aby mimisek neodesel :(

eliotka1
13. lis 2015

@mike2015 Bolesti v podbřišku jsou normální a v době MS je to v těhotenství většinou cítit víc. Moc Ti přeji, ať ti to dobře dopadne 🙂

tmp11
13. lis 2015

@mike2015 to je pěkný ze to tak cítíš... tak snad ještě naděje neumřela.
Normálně bolest prsou nemáš? Já každý cyklus. Od OVU až po MS... takže asi ani nepoznám jestli jsem v tom. Možná jsi to už psala... ale kolikátý DPO jsi měla prvního ducha?

mike2015
13. lis 2015

@tmp11 ano mívám bolest, ale tohle je taková jiná bolest, včera jsem ležela a uplne mě ta prsa palila, jakmile jsem si je nejak mackala. Cca pred tydnem me pri zakaslani nebo pciknuti, pri zasmani vzdy silene pichlo na strane jaky na vajecniku az sem se zkroutila.....a ted mi je uz 4 dny nevolno, tlak na zvraceni a vcera jsem i zvracela, dnes se mi jen rano zvedal zaludek 🙂 Nevim je to proste celkove jiny... Ms dostavam od 29 - 31Dc ale opravdu nejpozdeji do 31 DC uz jsem ms mela, nebo spineni. A ted nic. Tak uvidime 🙂 prvniho ducha jsem mela 13dpo ... a co ty ? jak se citis ?

mike2015
13. lis 2015

@eliotka1 děkuju 🙂 já si myslím, že to víkend rozsekne 🙂 bud se mrcha ms zpozdila a nic nebude a nebo doufam ze ji nejaky cas neuvidim 🙂 snazime se půl roku a tohle je prvni naznak nejakeho deni 🙂

tmp11
13. lis 2015

@mike2015 já mám dost MS v úterý takže jeste je čas...
Mně bolí středně prsa (asi jako každý cyklus,někdy min, někdy víc). Jediný co bylo je ze jsem včera a dnes zašpinila tak, že jsem si prstem projela kolem čípku a byl tam bílý výtok plus trošičku krve...
Minulý měsíc jsem měla něco podobného, ale v trošku silnější verzi. Úplně hnědý výtok ( to už jsem si myslela, ze jsem dostala ) pak se dočetla o nidačním krvácení, ale bohužel mimi se neuhnízdilo a neudrželo.
Tak čekám co z toho bude tento měsíc...
OVU jsem mela minulý týden v pátek podle proužků...

mike2015
13. lis 2015

@tmp11 JO tak, já ji měla dostat nejpozději včera.... jen mě zaráží že večerní digitalní test byl negativní.....
Tak uvidíš, troška krve je prý normální, takže by jsi ted mela byt 7dpo že ? to jsem zvědavá tak dej vedet 🙂

tmp11
13. lis 2015

@mike2015 7/8 DPO no uvidme.. já počítám už ten patek... taky jsem zvědavá, ale nějak tomu nepodléhám. Jinak bych se zbláznila a nejraději testovala každý den... a našla tam tu čárku navíc.
Ty dej vědět jak na tom budeš dál ty... jsem taky zvědavá.

tmp11
13. lis 2015

@mike2015 Na testech máš duchy a na digi nic.... hm
To je fakt blbý...

saryk9
13. lis 2015

Tak i já konečně fotím. Sami asi víte, že ve skutečnosti je to vidět lépe. Jsem 37 DC a proužek sílí,teď jsem dohledala, v jakém DC jsem si dělala test při minulém těhu, které nevyšlo...... Test tam byl se silným proužkem a holky bylo to až 56 DC 😀 mě totiž ani nenapadlo, že mohu být těhotná, to tam doktor už viděl tlouct srdíčko, takže se dávám trochu do pohody, asi nevadí že gyn teď ještě žádné těhu neviděl. Dneska jsem byla na krvi a věřím, že to bude pozitivní 🙂

mike2015
13. lis 2015

@tmp11 no je to blbý taky mě to zarazilo, ale říkam na normalnich testech jen maly duchové a to hned po ránu. Digi jsem testovala hodně večer.... říkám uvidíme....musím se na to přestat soustředit

@saryk9 juu krásný čárky, gratuluju 🙂

mika251
13. lis 2015

@tmp11 a ostatní, díky za povzbudzujúce slová. Trošku ma to vzalo, ale na druhej strane presne ako píšeš, aspoň viem, že to u nás ide, tak sa rýchlo otrepem, počkám si na MS a skúšame ďalej. Priznám sa, že som včera už veselo plánovala, ako to zabalíme rodičom pod stromček ako prekvapko a ako na vianočných večierkoch budem kamuflovať, že nemožem piť, ale tak, bohužiaľ. Čiarky na teste boli fakt silné, o to viac ma mrzí, že to nevyšlo a o to viac budem vystreslá, až ich tam uvidím nabudúce, že to skončí podobne :( No nič, nebudem vám tu ďalej spamovať toto radostné fórum, držím všetkým palce, nech je výsledok v každom prípade pozitívny! 🙂

saryk9
13. lis 2015

@mike2015 děkuju, snad mi to krev taky potvrdí a na ultrazvuku bude brzo něco vidět, nezbývá mi nic jiného, než věřit že to špatné jsem si s těhu už v únoru vybrala. Tobě držím palečky pro příště, výjde to!! 🙂

tmp11
13. lis 2015

@mike2015 Co OVU testy... v těhotenství jsou prý pozitivní, zkus ty co ti budou ukazovat

mike2015
13. lis 2015

@tmp11 pockam do neděle a uvidime🙂

mike2015
13. lis 2015

Holky tak uz vím kde je problém :( dorazila jsem domu a hned sem se šla podivat na ty testy. Ten test z 11.11 byl opravdu krásne vidět a bylo to 13dpo ale včera už byl slabší a dnes je sotva viditelný :( dorazila jsem domu začala jsem špinit s jednodennim zpožděním. Takze biochemické a odejde s md. Věřím že kdybych testovala třeba už 11dpo čárka by byla hodně vidět ale ted to prostě slablo. Takze mimisek tam byl ale bohužel :( snad to vyjde v prosinci aby jsme meli aspoň krásný darecek:(

tmp11
13. lis 2015

@mike2015 Ach jo 😔

mika251
14. lis 2015

Holky tak ja už ničomu nerozumiem. Včera v krvi HCG nula a môj dnešný test vyzerá takto. Je to možné? Je silnejší ako ten včerajší! Ja nechcem byť za každú cenu tehotná, ale v mojom tele sa proste deje niečo divného :(

nordjane
14. lis 2015

@mika251 a kolik by si mela byt DPO kdyz si mela hcg tech 40?

megy
14. lis 2015

@mika251 no spíš si myslím, že si asi spletli výsledky 😀 zavolala bych tam a nechala se je opět podívat. Tohle je jasně pozitivní test a hodnota musí být určitě vyšší než 100 🙂 obávám se. že sestřička si přehlídla čísla před nulama 😀

mika251
14. lis 2015

@nordjane 49 som mala 11 DPO (mám krátku LF, takže to bol tiež termín menstruace), 13 DPO som mala nulu.

mika251
14. lis 2015

@megy díky moc za názor, úprimne sa bojím dúfať, že by to mohla byť pravda. Počkám si do pondelka, snáď sa to nejak vyrieši.

nordjane
14. lis 2015

@mika251 u nas v laborce berou ktev do 100 kako negativni, takze tezko rici... pokud by bylo hcg 0, nezda se mi, ze by mohl test ukazat takto jasnou carku... takze urcite vyckej, zda dorazi ms, ci nikoliv... a pak si dojdi na krev znovu. ;)

megy
14. lis 2015

@nordjane nespletla ses? protože hcg 100 je jasné těhotenství, fyziologický nález hladiny hcg v krvi bez těhotenství je do 10 jednotek 😉

nordjane
14. lis 2015

@megy nejsem si jista, ale tehdy kamaradce vyslo 55 a rekli ji ze to je negativni....ze od 100 uz pozitivni, tak nevim. Ja mela 16 DPO 300 🙂 tak jsem to pak uz neresila 😉

nonnni
14. lis 2015

@megy hodne laborek a zejmena lekaru povazuje tehotenstvi za prokazane od 200 jednotek vys.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru