• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

23. ledna 2017 
@88martina88 no tybrdo :slight_smile: dva :slight_smile: uvidime rano, jestli na me vykoukne carka, nebo nic.. :slight_smile: jsem tak netrpeliva.. :slight_smile:
23. lis 2015 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tady nová, už pár měsíců se snažíme o miminko a dnes cobych měla nastat ovulace 12 DC mám slabou druhou čárku na trhu testu. Vůbec tomu nerozumim můžete mi říct prosím svůj názor?
23. lis 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 ahoj a menstruace probehla jako vzdy? nebo bylo neco jine
23. lis 2015 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proběhla normálně jen jsem ji dostala 27 DC místo 29 DC 4 dny pak jen trochu splnění.
23. lis 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proběhla normálně jen jsem ji dostala 27 DC místo 29 DC 4 dny pak jen trochu splnění. A před MS jsem měla TT negativni
23. lis 2015 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 no tak to je zvlastni,nekdy se stane,ze se tehotenství projeví az po termínu ocekavane menstruace,ale tohle bude asi falesny poplach.Delal sis i ovulacni test?
23. lis 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne nedelala nechtěla je se stresovat ještě víc jsem si říkala že buď to půjde anebo ne..jediné co 31 nebo 1 jsem měla jeden den ukrutné bolesti a den nato jsme se s přítelem milovali a pak ještě několikrát před MS a ta měla dorazit 14 a dorazila 12.11. A vím že TT byl negativní. A pak jsme se milovali až po MS.
23. lis 2015 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak máš dvě možnosti,můžeš si dojít k doktorovi nebo počkat a udělat si za dva dny test znovu a uvidíš.Pokud se ti ale potvrdí test i pak tak bych za ním stejně došla,nechci tě strašit,ale může to být i mimoděložní těhotenství
23. lis 2015 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestras(((
23. lis 2015 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se pozná mimoděložní tehu? Nebo není možné zebych otěhotněla před MS?
23. lis 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 určitě tě nechci strašit,ale menstruace prostě není slučitelná s těhotenstvím a pikud proběhla podobně jako jiné cykly tak je to divné.Jen tě nechci uchlácholit,mimoděložní těhotenství se většinou projevuje silnou bodavou bolestí v podbřišku,někdy ho může doprovázet i slabé krvácení.Jestli chceš mít 100% jistotu tak si dojdi na krev a je to :wink:
23. lis 2015 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak bolesti nemám ani nekrvacim...jen jsem nafoukla.
23. lis 2015 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 no tak to jeden z těhotenských příznaků, tak ještě počkej a testni za dva dny,budu ti držet palce ať tam jsou II i nadále :grinning:
23. lis 2015 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujuu moc))
23. lis 2015 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 vůbec se nenech děsit nějakým mimoděložním těhu, zítra zkus zase testnout a uvidíš.... někdo může normálně menstruovat a nemusí poznat těhu. Mohla jsi otěhotnět klidně před MS, nebo dokonce i během MS, jsou takové případy :grinning: takže zkus testovat a uvidíš, zítra nám sem hoď foto, no a jestli bude čárka sílit, tak bych se objednala k mudře a řekla co a jak, no a ona sama posoudí, jestli je včasná kontrola nutná.... držím palečky, ať čárka pěkně sílí.... Kamarádka měla MS do 5 měsíce...
23. lis 2015 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@88martina88 Ahoj Marti, tak jsem testovala i dnes rano, a posilam fotkimu testu :slight_smile: musim se s nekym podelit :slight_smile: ovsem porad tomu nejak nemohu verit.. O:slight_smile: ten spodni je dnesni :slight_smile:
24. lis 2015 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. lis 2015 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alfousina to musela byt ovulace opravdu hodne brzy, kdyz na digi mas 2.den zpozdeni 3+ :slight_smile:
24. lis 2015 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala tisko gratuluji...testy vyzeraju pekne :wink: tet hlavne klid a nohy v teple :wink:
24. lis 2015 v 08:41  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrysek30 myslis, ze to neni falesny? :frowning2: nechci bejt trubka, myslet si, ze jsem tehotna a pak zjistit,ze to byli falesny testy :-\ ale samozrejme jsem strasne rada, ze dnesni test ma taky carku, mozna i silnejsi nez vcera :slight_smile:
24. lis 2015 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala mě to taky postupně sílilo. kolik dní máš zpoždění? já ducha měla ještě před menzes a pak už nedošla :slight_smile: takže si nemyslím,že by to bylo falešný, já tomu nevěřím ještě ted.
24. lis 2015 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane Taky jsem se divila tomu 3+ po dvou dnech zpoždění :slight_smile:
24. lis 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala Vypadá to opravdu nadějně! Toto už nejsou falešné čárky :wink:
24. lis 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. ve ctvrtek jdu k lekari tak jsem zvedava co mi rekne:¨) porad tomu nemuzu uverit kdy se nam to povedlo :slight_smile: kolem cipku mam bily hlen a mam takove zvetsene bradavky jinak ani bricho me moc neboli..
24. lis 2015 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrysek30 No jsem bud 20 dpo nebo 10dpo.. nejak jsem to nesledovala posledni dva mesice prave.. bud jsem tedy otehotnela tesne pred mrchou nebo tesne po ni.. =-O jsem z toho prave tak prekvapena, ze mi to prijde az nerealny.. :-\
24. lis 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 Asi se zeptam hloupe,ale ten bily hlen na cipku znaci tehotenstvi?
24. lis 2015 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala byva takovy kremovity bily hlen v tehu.. ale nemusi byt
24. lis 2015 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten prave mam okolo cipku, ale cipek pozoruji prvne.. obcas i na pradle.. Tak ze by opravdu.. :slight_smile:
24. lis 2015 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala muze byt :wink:.. drzim palce
24. lis 2015 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala udelej si dr maxe, mamatesty ukazuji vselijak :-/ ale vypadaj slibne :slight_smile:
24. lis 2015 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek