Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luccroman
6. pro 2015

Všem moc děkuji. Samozřejmě počkám na vyjádření lékaře. Ale mela jsem nutkání se někomu uz svěřit 😊

kataamisa
7. pro 2015

@luccroman to znám, mám to stejné... Manžel čeká také na vyjádření lékaře a do té doby nechce moc projevovat emoce, je chudák celý napjatý a rodině to řekneme až po prvním trimestru, jestli bude vše ok. Práskla jsem to jen svojí ségře, měly jsme úmluvu, že dostane vědět u prvního pozitivního testu 🙂

kataamisa
7. pro 2015

Tak krev nabraná a kolem 15-16.00 si mám zavolat na výsledek ... jsem napjatá jak pružina. Pan doktor mi sice chtěl říct, že slabě pozitivní výsledek testu nemusí nic znamenat, ale když jsem mu řekla, že už je test silně pozitivní, tak říkal, že se nechá překvapit ... ono děvčata, já měla poslední menstruaci 16.10. 2015 - hodně silnou a dlouhou víc jak týden a od té doby nic. Testovala jsem kolem 30DC a negativní, tak jsem to nechala být a nebýt toho nálezu vysoké sliznice, tak bych asi už ani netestovala a nechala si dát vyvolávačku. No, držím nám palce. Jsem dnes podle všeho 53DC - kdy byla ovulace nevím, kolem 14-20 DC jsem dělala ovulační testy a byly vždycky příliš slabé na to, abych si myslela, že jsou pozitivní. Takže co se tu děje je opravdu malinký zázrak a o to víc se bojím, jestli prosperuje a je vše jak má ... U mého prvního, nečekaného těhotenství jsem neměla menstruaci celý měsíc, nepamatovala jsem si datum té poslední, jen mi přišlo divný, že celý měsíc nic. Pak jsem maličko krvácela a říkala si, že konečně ... no a nedalo mi to, asi 14 dní po tom krvácení jsem si udělala test a bylo ... podle doktora to byl tak 6-7 týden, takže když se tak zpětně dívám, asi se taky chytil dost pozdě ... Vždycky jsem měla dlouhé cykly, nikdy jsem se na ně nemohla spolehnout a tolikrát čekala a říkala si, jestli nejsem v tom ... tak snad tentokrát opravdu budu :D

kataamisa
7. pro 2015

Tak HCG v krvi přes 260 jednotek, ale nenašli jsme dutinku. Ve středu jdu znova a buď něco bude, nebo půjdu na laparku s podezřením na mimoděložní. No, snad se bublinka ukáže...

eliotka1
7. pro 2015

@kataamisa To bude v pořádku! Na ultrazvuku je něco vidět, až když je HCG přes 1000, takže to bude určitě dobré! Moc držím pěsti 🙂

mikalan
7. pro 2015

@kataamisa

Neboj, určitě to bude v pořádku. Četla jsem tu různé diskuse co je a není vidět ve kterém týdnu a spousta holek psalo, že to měly zpomalené oproti tomu, co se píše na wiki o tom daném týdnu, v 5. jen váček apod., navíc to záleží na přístroji, já mám nadváhu, tak já fakt nečekám "viditelnost", i když jsem teda loni shodila 30 kilo, ale stejně.

Prosím tě, jak dlouho trvá to zjištění HCG? Já jdu zítra a jen mě zajímá, na jak dlouhé čekání se mám připravit z hlediska dnů, nebo ti to řeknou na místě? Na UTZ bude u mě stejně brzy, já jdu teď jen proto, že už jsem byla objednaná na pravidelnou prohlídku jednou za 1/2 roku a u mého jsou delší objednací lhůty. Jsem teprve 4 tt + 3.

eliotka1
7. pro 2015

@mikalan Co se tyce Hcg, tak nekde ti reknou výsledek za par hodin a nekde do druheho dne. Vetsinou se na to moc dlouho neceka 🙂

kataamisa
8. pro 2015

@mikalan Ahoj, meli jsme vcera firemni akci, tak jsem nebyla na netu - kazdopadne muj doktor bere krev rovnou v ordinaci a vysledky ma stejny den kolem treti. Proto jsem mohla hned stejny den na ultrazvuk. Nasel jen nejakou smouhu, ktera ale vypadala jako "lezata osmicka" coz je atipicky tvar a proste to asi neni dobre. Sliznice za tyden vzrostla z 16mm na 22mm - tak snad neni mimodelozni, protoze to vetsinou sliznice neroste. Pry pri me hodnote HCG (kolem 260) by mela byt na vnitrnim ultrazvuku videt dutinka a nasel tam prave jen tu zvlastni smouhu, ktera ale nebyla jasne ohranicena. Zitra jdu rano zase na krev a pak ve ctyri zase na kontrolu a rekne mi podle hodnot, jak to se mnou bude. Jestli neporostou jak maji, tak asi laparka a kyretaz (kvuli te vysoke sliznici) kdyz porostou (mely by se asi zdvojnasobit) tak se bude hledat kde to je ...
Neverila bych, ze po roce snazeni budu mit takove trapeni kdyz konecne se zadari ...

mikalan
8. pro 2015

@kataamisa Doufám, že to dobře dopadne! Vůbec si to neumím představit, čím procházíš, my jsme měli doslova 1. pokus. Tak nějak jsem přesvědčená o tom, že je vše v pořádku a bude, ale jsem velká optimistka. Snad se to brzy potvrdí nám oběma. 🙂

vapka
8. pro 2015

@kataamisa po pozitivním těhu testu jsem také juchajdila k mudře, ale brzo, nebyla tam ani čmouha jen nějaká tečka, bez ohraničení, HCG mi ani nebrala, šla jsem na kontrolu za týden a už tam byla dutinka, vím, že to jsou nervy, ale neboj, bude to tam 😀 jen to chce trošku času.... držím palce

megy
8. pro 2015

@kataamisa při hodnotě 260 vidí na UZ prd, ani sebelepší ultrazvuk nemůže zaznamenat nějaký náznak dutinky při této hodnotě. od hodnoty 1000 a výše se začíná teprve dutinka zobrazovat. hlavu vzhůru. sliznice je krásně narostlá, to ano, to je v pořádku 🙂

kataamisa
8. pro 2015

@vapka Ono to cele probiha nejak divne, minule pondeli byla vysoka sliznice, ale krev negativni, tohle pondeli je krev pozitivni, ale neni nic poradne videt, tak uvidime co bude ve stredu. Ja jsem uz vic jak 50 dni od menstruace, takze by to musela byt hodne pozdni ovulace a tedy opravdu ranne tehotenstvi, ale tak vse je mozne ...

irennn
8. pro 2015

@kataamisa raději bych počítala se zamlklym těhotenstvím , HCg roste opravdu velmi pomalu , ale držím palce at tak či tak at to zvládneš . A nebuď tak smutná , ja to absolvovala v dubnu, stále jsem doufala a pak ta sprcha přišla ale po revizi se mi neuvěřitelně ulevilo , uklidnila jsem se, nasadila sobě a manželovi přírodní preparáty a tři měsíce jsme je brali, v podstate první dva a třetí jsem na první pokus otěhotněla - po revizi jsme to zkoušeli raději až ten třetí měsíc kvůli operační raně na sliznici, proste jsem věděla ze to ten měsíc dame ,a dali jsme to. A to máme první dítě po IVF . Nevzdávej to , bude dobre

kataamisa
8. pro 2015

@irennn Dekuji. Jsem rada, ze se muzu tady vypsat. Mozna jsem pomalu uz smirena s tim, ze stejne rychle a necekane jak se na to prislo, tak to i odejde ... Jeste jsem si na plno nepripustila, ze bych snad mohla byt tehotna, nemuzu to ani vyslovit, protoze jsem si vzdycky rikala, ze to zacnu brat "vazne" az budu videt blikat srdicko ... rikam si ale, ze to neni to nejhorsi, co se mi mohlo stat. Vzdycky muze byt hur. Jedna kamaradka prodelala nekolik potratu, kdyz uz to vypadalo nadejne, musela miminko dat pryc kvuli vyvojove vade neslucitelne se zivotem v pokrocilem tehotenstvi. Dalsi pri kontrole pruchodnosti pupecniku zjistili, ze miminko umrelo, ve 30tt - takze si zazila prvni porod a domu si miminko neodnesla ... to, ze moje tehotenstvi neprosperuje driv nez jsem se ztotoznila s tim, ze budu matka je asi pozehnani, ale porad trochu doufam, ze to treba dopadne jinak 🙂

hul
8. pro 2015

Ahojky všem. Dnes mi měla dorazit menstruace, a zatím nic. Koukněte prosím na testy. Přijdou mi negativní, ale co kdyby....Byl by to učiněný zázrak z toho jediného sexu co byl 🙂

alicie_k
8. pro 2015

@hul Nic tam bohužel nevidím, ale k tomu jedinému sexu - já jsem z takového jednoho otěhotněla. Bohužel to nedopadlo, ale i tak vidíš, že to jde 🙂

hul
8. pro 2015

@alicie_k taky nic nevidím. Tak snad to zítra dostanu..... 🙂

luccroman
8. pro 2015

Tak dnešním vyšetrením potvrzeno. 😊 5tt a za 3 týdny na krev a další info 😊❤️

hul
8. pro 2015

Ještě poslední. Kamarádka vidí náznak tak jsem z toho jelen....Já pro dnes končím a buď to dostanu a nebo se uvidí. Jsem jen trochu nervozni, protože jsem prodělala mimoděložní :/

modejkun
9. pro 2015

Pročítám tu fóra už dva týdny!) Tohle jsou moje testy, poslední 16DPO, vypadá to dobře, ale k doktorce jdu až po Novém roce. Mám hroznou potřebu to někomu říct, ale zároveň se bojim, že se může něco po.... (to se ale může vždycky, že) No a utajit to přes svátky je asi utopie... uff!

keny123
9. pro 2015

@modejkun tak jdi k dr ještě v prosinci ne? 😉

modejkun
9. pro 2015

@keny123 no volala jsem tam, rekla co a jak a rekla mi, ze driv nema cenu chodit, at prijdu v lednu. Nehadala jsem se🙂

keny123
9. pro 2015

@modejkun aha ta to je skoda... mohla si jit aspoň na krev jak to dáš přes svatky??já jdu v uter uz jsem objednana tyden a taky nemuzu vydrzet 😀

modejkun
9. pro 2015

@keny123 hehe, no to právě teď řeším 🙂 Myslím, že se dá jít někam do laborky, aby mi to potvrdili z krve, že? strýc google poradí...Ať mám aspoň nějakej "papír"!

keny123
9. pro 2015

@modejkun to jo to dá ale tvoje dr ti taky na žádost krev vezme je to pochopitelný ze chces vedet zda je to ok a taky aby se vyloučilo mimoděložní...

modejkun
9. pro 2015

@keny123 diky, asi to teda tak udelam, chci to mit pred Vanoce nejak "vyreseny".. tobe uz se to cekani na doktorku krati🙂 At je vsechno cajk!

keny123
9. pro 2015

@modejkun no jo ale pocit z toh dobrej teda nemám...

modejkun
9. pro 2015

@keny123 chápu, to čekání je nejhorší, držím pěsti!)

keny123
9. pro 2015

@modejkun moc děkuji...já tobě též

alicie_k
9. pro 2015

@modejkun Možná budu "tvrdá" ale neříkala bych to zatím nikomu, raději si vše nech až budeš mít jistotu. Moje těhotenství nedopadlo dobře a kdybych to mohla vrátit, řekla bych to pouze manželovi a max. svojí mamince. Držím palce ať vše dopadne dobře 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru