Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

puutalo
24. pro 2015

@mimi1004 Vždyť já ji ven nevyhnala, dokud jsem neměla obavu, šla sama vždycky ráno po snídani na celý den ven. Někdy si i řekla a šla i po večeři ven šmejdit. Kamarádí se s naší fenkou, spávají spolu přes den v boudě. Má i svůj zateplený pelech, dostatek jídla celý den. Jen se trochu bojím ji mít doma. Od malička chodí na záchůdek (nekupovali jsme ten zavřený, má pouze bedýnku s kočkolitem), je čistotná. Kdybych ji vzala domů, dala ji očkovat jako domácí kočičku (teď má to základní očkování + odčervení), toxoplazmóze se třeba nevyhne.
Si říkám, že kdyby se miminko povedlo a ona by tu s námi byla, měla bych strach, že miminku jakkoliv ublíží. Hrozně na mě žárlí (je kastrovaná).

uhz
24. pro 2015

@puutalo Taky si myslim, ze je kolem kocky zbytecna hysterie. Ta nase lovi mysi venku, a pak se za nami chodi mazlit nebo spat do noh postele. Je cistotna, odcervena aholt zvykla i na vybeh i na klidek doma v teple. Zbytecne se k ni nelisam k cumaku a zachodek cisti muz, i kdyz se vesmes venci venku. Je to clen domacnosti a bylo by nam ji lito, clovek se muze nakazit jinak a kdovicim jinym.

barulina
24. pro 2015

@uhz kolegynka taky takto mela kocku. No ted ma 18 ti leteho ppstizeneho syna. Diky prodelane toxoplazmoze v tehu

xinka
24. pro 2015

No ale je otázka kde k té toxe přišla, to se dá asi těžko s jistotou říct že to bylo právě od kočky. Přeci jen jsou i jiné a lehčí cesty jak se nakazit. Tím se nechci koček zastávat, ale jednoznačně se to na ně prostě svádět nedá. Pro ty rýpavé, kočku nemám a nemám je ani moc ráda. 😀
😀

juliemichal
26. pro 2015

holky vidíte tam něco?že by opožděný ježíšek došel?

mami29
26. pro 2015

Holky jdu si pro radu, myslíte že mohou být ovulační bolesti podobné jako při MS? Měla jsem to cca 9-12dc, nafouklé břicho bolest jak na MS, pak jeden den píchání u vaječníku a najednou klid.

anyt9178
26. pro 2015

@mami29 muzou ja to taky tak nekdy mam

nordjane
26. pro 2015

@mami29 muze byt, nikdy jsem netrpela a ani nezazila bolestivou MS... Po prvnim porodu, kdyz se pak dostavila ovulace, jsem si rikala co se děje... měla jsem podezření na zánět močáku, oběhala dr. a nakonec se nic nezjistilo, jen že jde nejspíš o ovulaci. A opravdu, každý měsíc se to opakovalo, bolest v podbřišku v oblasti vaječníků, nafouklé břicho a celkově jsem byla taková přepadlá... Trvalo to vždy den - max dva. Teď co mám po revizi mě to chytlo 19 - 22 DC, letěla jsem k dr s obavami aby nešlo o zánět po té revizi a opět se nic nezjistilo. Takže nejspíš opět ovu, jen opožděná a teda ten 21 DC dost bolestivá, to jsem se i při chůzi svíjela v bolesti. Takže nejspíš pobolívání celé plodné období a den ovulace bolest šílená. Uvidíme, zda se to bude další cykly opakovat. Ale určitě to bude k tomu!

515ka
26. pro 2015

Ahoj holky dnes jsem si ze "srandy" a čirého doufání, že ježíšek přijde dodatečně udělala test a přisahám že tam vidím ducha. přidávám foto + negativ...co myslíte?

nat
26. pro 2015

@515ka no nejaky dusik se tam schovava ale tyto testy radi delaji falesne duchy takze bych za 2-3 dny testla znova 🙂

515ka
26. pro 2015

@nat to vím proto budu samozřejmĚ testovat dál...hlavně jsem si dělala i ovulační a taky tam je čárečka a to jsem ho měla předevčírem sněhobílej a slyšela jsem že když je ženská těhotná tak má i ovu. test s čárkou... takjsem zvědavá 🙂

lajla
26. pro 2015

Ano já ho vidím...tak ať sílí🙂

juliemichal
26. pro 2015

@515ka a jaký máš ten dnešní ovu test? 🙂
vrchní je včerejší a dnešní je ten spodní 🙂 a je dělaný ze stejné moči jako ten těhu testík 🙂
a taky u tebe vidím,tak moc přeji aby sílil 🙂

515ka
26. pro 2015

@juliemichal ovu mám podobnej jak ty ten vrchní 🙂)) doufám že bude sílit a že to není ten blbej falešnej mamatest. ikdyž mi eště nikdy falešného ducha neudělal..jenže ono blbý je že tady u nás v lékárnách jinačí než mama test nemají :/

juliemichal
26. pro 2015

@515ka moc držím palečky aby sílil 🙂 určitě bude,já jsem min cyklus zkoušela taky mamatest a to jsem měla biochemické těhu a tam nebyl ani duch nic 🙂 takže podle mě falešňáky nedělají 🙂 ale pro jistotu bych zkusila jiný testík 🙂 no já jsem taky zvědavá zda ten můj dušík na testíku bude sílit 🙂 a vůbec nechápu ten ovu test,že takto hodně zesílil 😀

515ka
26. pro 2015

@juliemichal taky držím palečky 🙂 no taky sem na ten ovu test čuměla jak na saňky v létě :D a to sem si řekla že si jdu udělat jen ovu a pak na to koukám a říkám no tak mám poslední těhu test tak si ho udělám a když bude negativní tak si další koupím a udělám až na dovolené na Silvestra ( to má dorazit MS) a ono tohle tak sem tady na to čučela jak puk :D

juliemichal
26. pro 2015

@515ka no tak to ti věřím,že jsi musela hledět,ale je to krásné moc moc držím palečky ♥ já jsem zvědavá zda po těch 43 měsících bude testík sílit nebo ne ach jo bojím se bojím ☹ fakt nechápu ten můj ovulační test ☹

515ka
26. pro 2015

@juliemichal určitě jo musíš věřit...mně všichni dycky říkaj ať na to nemyslím ale já dycky na to věřím a myslím a mluvím na prcka v duchu ať k nám už přijde 🙂 třeba vánoční zázrak 🙂)))

juliemichal
26. pro 2015

@515ka přesně tak to i já dělám,že mluvím na prcka aby přišel 🙂 teď na Vánoce jsme byli na půlnoční v kostele a držela jsem se za bříško a prosila jsem v duchu ježíška aby mi donesl miminko do bříška 🙂 sice já nejsem věřící,ale možná to zabralo 🙂 jéva co bych za to dala 🙂 takže ty si další testík budeš dělat na Silvestr? 🙂 a kolik jsi DPO? 🙂

juliemichal
26. pro 2015

@515ka a moc děkuji za srdíčko ♥

515ka
26. pro 2015

@juliemichal není zač ;) no nejspíš si udělám za 2 dny jestli sílí... no moje ovulace byla taková zvláštní :D nejsilnější čárku jsem měla 21. ale nebyla stejně silná jak testovací takže nevím... podle toho bych měla být 5dpo což by test asi eště neukázal...testovat ovu jsem začla kolem 17. ale tulili jsme se fakt skoro celý měsíc :D

juliemichal
26. pro 2015

@515ka když se podíváš na můj těhu testík tak tam uvidíš taky ducha 🙂 a já jsem dnes 5-6DPO tak to asi brzo není 🙂 možná jsme měly ovu dřív než si myslíme 🙂 já měla pozitivní ovu testík 9DC což bylo 20.12 🙂 taky to byla nejsilnější čárka,ale jak se podíváš ke mě do alba ,,snažení o třetí´´ tak tam najdeš moje ovu testy 🙂 třebas i 6DC jsem mohla mít pozitivní ovu test 😀 kdybych jsem si ho udělala ještě večer 🙂 a to jsme měli taky sexík 🙂 no jsem zvědavá zda nám budou testíky sílit,bylo by to nádherné 🙂 já bych jsem si testík dnes neudělala,ale udělala jsem si ho s jednoho důvodu a to,že jsem včera měla špinění,což jsem nikdy neměla 😀 a nevěřila jsem vlastním očím jak jsem viděla na tt krásného dušíka 😀

515ka
26. pro 2015

@juliemichal tak to je krásná náhoda :D tak uvidíme..taky tam u tebe vidím dušíka 🙂 tak budeme doufat 🙂 určitě dej vědět jakto stebou vypadá 🙂

juliemichal
26. pro 2015

@515ka přesně tak je to fakt hodně krásná náhoda 🙂 a bylo by to hodně moc krásné,kdyby nám to oběma vyšlo 🙂 a určitě dám vědět jak to dopadlo 🙂 ty mi taky dej vědět ju? 🙂 držím vše co se dá aby to klaplo 🙂 a jak dlouho se snažíte o miminko? 🙂

515ka
26. pro 2015

@juliemichal no my teďka 2. cyklus 🙂

juliemichal
26. pro 2015

@515ka tak to by bylo nádherné,kdyby se to tak rychle povedlo 🙂 to ještě víc držím palečky ♥

515ka
26. pro 2015

@juliemichal děkuji moc 🙂

juliemichal
26. pro 2015

@515ka není vůbec za co 🙂 já už v to moc nedoufám,že to bude ono,protože 43 měsíců co se snažíme je pro mě hodně moc ☹

515ka
26. pro 2015

@juliemichal to věřím já už bych to asi dávno vzdala...a měla jsi už někdy dušíka na testu ?

milujicimamina
26. pro 2015

@juliemichal budeš ráno testovat? Já ani nemůžu usnout

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru