Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

macekv
29. pro 2015

@alfousina dekuji 🙂 radsi merim i teplotu 🙂

korunka23
29. pro 2015

Ahoj holky , před deseti dny jsem tu dávala k posouzení ty testiky Benu , ukazovali mi tehu hodně před očekávanou m/s . Dnes mám meskani 4 dny a testik vypadá takto. Za 14 dni bych šla na první kontrolu k Dr. Jestli teda není 5-6 týden brzy.

ileni
29. pro 2015

Co myslite?

puutalo
29. pro 2015

@ileni Začíná sílit ;)

puutalo
29. pro 2015

@korunka23 Já jsem objednaná na první kontrolu v 6+2. Do té doby to určitě nemá smysl.

milujicimamina
29. pro 2015

@korunka23 ahoj prosimte jak dlouho byli benu pozitivní před maxem? Nemáš foto??

milujicimamina
29. pro 2015

@korunka23 a moc gratulujiiiiiiii

juliemichal
29. pro 2015

@515ka ahojky tak jakpak vypadá další testík?dělala sis? 🙂

milujicimamina
29. pro 2015

@ileni vidím

alfousina
29. pro 2015

@korunka23 Tak to je nádhera 😉 Přidávám se ke gratulaci.🌼🌹🌼🌹

alfousina
29. pro 2015

@ileni je tam dusicek😉 gratuluji

nordjane
29. pro 2015

@raduska81 mamatesty jsou poslední dobou hodně špatné, buď dělají falešně pozitivní duchy a nebo naopak ukazují falešně negativně ☹ Vzhledem k tomu, že máš 7 dní do MS, osobně bych mamatestu nevěřila ani toho ducha.... Takže raději zkus za pár dnů jinou značku 🙂 Mě mamatest neukázal těhu ani 3 den zpoždění a na dr. maxovi jsem měla pomalu dálnici 😀

vapka
29. pro 2015

@nordjane Také doporučuji dr. maxe 😀

dubnacek
29. pro 2015

@korunka23 ja byla 5+5 a i se srdickem,takze brzy neni 😉)

515ka
29. pro 2015

@juliemichal ahoj no na dalších 2 jsem pak měla stejného ducha..ateď čekám do silvestra...nemůžu se dočkat...testovala bych každej den nejradši :D

raduska81
30. pro 2015

Ahoj holky,tak mamatest už nebudu používat dnes tam nic není(

bibinka2208
30. pro 2015

@korunka23 ja sla na prvni prohlidku kdyz jsem byla 5+3tt a foto z urz mam takove 🙂 Takze brzy urcite neni 🙂 a gratuluji 🙂

sobtik1986
30. pro 2015

@korunka23 tak ono bude brzy a nebude záleží kdy jsi měla ovulku já jí třeba měla o týden později šla sem podle ms 6+4, aby bylo srdíčko, ale byla jsem asi jen 5+4 takže byla jen dutinka a teď půjdu po 3 týdnech takže docela dlouhá doba a mám strach, aby vše bylo ok ☹

juliemichal
30. pro 2015

@515ka no tak to je super já jsem si právě teď dělala tt po 2 dnech tak čekám až uschne zda tam něco bude nebo ne.ale myslím si,že ne ☹

jolly88
30. pro 2015

Ahoj holky,co myslite? Dnes by mela prijit MS, picha me v podbrisku jako na MS,prsa taky jako k bezne MS.Ze by uz neprisla?

dzogobela
30. pro 2015

@jolly88 co myslis? To je asi celkem jasny ne? :-P 🙂 gratulace

lenka27
30. pro 2015

@jolly88 tak tady je to jasny 😉 tady se o ducha nejedna

jolly88
30. pro 2015

@dzogobela no myslim ze jo,ale chtela jsem se poradit 🙂 a ty bolesti jsou normalni?

jolly88
30. pro 2015

@lenka27 urcite?

pekkaa
30. pro 2015

@jolly88 ano, ty bolesti jsou normalni😉.
Gratuluji.
A at se mimi drzi!

jolly88
30. pro 2015

@pekkaa dekuji moc 🙂 jen nevim jak to rict tatinkovi. Tesi se hrozne...

andykov
30. pro 2015

Tak co myslíte?? Vpravo z ranní moce v neděli a vlevo z naredeny vcera odpoledne.. 😊

pekkaa
30. pro 2015

@andykov jasnacka😉

andykov
30. pro 2015

@pekkaa
Taky jak me boli a nalily se mi prsa, to snad ani jinak byt nemuze... Je to me 3.tehu, jednou 2012 nedopadlo.. A vzdy mi bylo šílene zle a ted zatím nic. Dr.bude nadšený. Změnila jsem ho a novýmu jsem rekla, ze si myslim, ze nemam ovu, cyklus 37 - 50 dni. Tak se me od 15.dne zval každy 3.den na utz a 13.12.povida, folikul 24mm, snažte se a ono to klaplo hned napoprvé. Vim, ze jeste neni vyhráno, ale az tomu nemuzu uvěřit 😳

pekkaa
30. pro 2015

@andykov no kazde tehu muze byt jine😉..
Ja jsem se taky bala, ze nemam ovulaci.. Dlouhe cykly kolem 40 dnu a ne moc pravidelne..
A povedlo se😉
Taky jsem tomu dlouho neverila.. A verim az ted kdyz me maly kope🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru