• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. května 2017 
@pekkaa
A mate krasny termin :blush: Mam prvni raubirku taky v dubnu :wink:
30. pro 2015 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andykov AHOJ JA MAM DOMA UZ HOLKU A TED JSEM VE 20 TYDNU TERMIN MAM 24.CERVNA
30. pro 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jolly88 me pichalo v podbrisku az do 10. tydne u prvniho syna
30. pro 2015 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vím,že tady se řeší těhu testy,ale chtěla bych jsem se zeptat co si myslíte o tomto ovu testíku?dnes jsem 9-10DPO.bohužel na těhu testu není ani náznak dušíka,ale mám one stepy.
30. pro 2015 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal já mám takové ovul.porad :frowning2: i min měsíc a těhu to nebylo :frowning2:
30. pro 2015 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina to já právě takové ovu nemívám :( mám tam jen slabé čárky,které vůbec nejdou vidět,tak jsem s toho fakt jelen,že ho mám zase pozitivní tvl :( a ještě k tomu nastupuji do nové práce :( :(
30. pro 2015 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro dotazujici :slight_smile: posledni je dnes rano 19DPO. Fialove mamatesty jsou po dni, je videt kazdy den, ze sili..:slight_smile: Zalezi, jak ktera maminka vydrzi netestovat, optimalni je to po dvou dnech :slight_smile:
31. pro 2015 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jsem magor, posílám své testy
31. pro 2015 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jsem magor, posílám své testy , Benu plast jsou moc dobre.
31. pro 2015 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak včera jsem si nechala nabrat v labine krev a hcg 2156 . Tak tisku první kontrolu někdy v příštím týdnu . Jinak se vůbec těhotne necítím . Před m/s a testováním ano , nyní ne :grinning:
Děkuji holky za gratulace, snažilkam přeji duchacky co přejdou v dálnice :two_hearts:
31. pro 2015 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já když vidím jak se snažíte zkoušíte testy tak je mi vás líto jak je svět nespravedlivý. Já jen přišla z práce došlo mi, že mám 14 dní zpoza udělala jeden test a bylo. Držím vám všem palečky. :heart:
31. pro 2015 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korunka23 já měla jako ty tvůj benu 23 dc a pak nic:( už mezkam a nic :frowning2:
31. pro 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, nemám zkušenost, můžete svm zkušeným okem mrknout? My oba s manželem vidíme jasného ducha. Na fotce je to daleko slabší. Ale v reálu vidět je. Prosím, řekněte mi, že mi nehráblo...
31. pro 2015 v 11:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macekv ahojky omlouvám se,že vyrušuji kolik DPO jsi měla prvního ducha na one stepu?posílám tady můj test jak negativ tak i normál foto a jinak gratuluji,krásně sílí :slight_smile:
31. pro 2015 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,snažíme se 3. měsíc o druhátko a pokaždé,když jsem si dělala testy,bylo sněhobílo.Ale dnes jsem 8-9DPO a zkusila jsem nedočkavě test (vím,že bych měla testovat až po vynechání,ale počítám se všěemi variantami :slight_smile: ) A zdá se mi,že vidím ducha.Ve skutečnosti ho vidím krásně a vyskočil v limitu.Pokusila jsem se ho vyfotit,jestli mne nešálí zrak...vidíte taky něco,nebo jsem si ho tam vyšilhala? :grinning:
31. pro 2015 ve 13:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weyky nemůžeš ho vyfotit víc s dálky?
31. pro 2015 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. pro 2015 ve 13:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weyky tak pokud se mi to nezdá tak pidi dušíka vidím :slight_smile: držím moc palečky aby sílil :hearts:
31. pro 2015 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal uf,už jsem si říkala,že blázním :slight_smile: Děkuji,snad bude....I když,jak jsem psala,počítám se vším.Jinak fotka není nijak upravená,je focená před chvilkou,za běžného denního světla vprostřed místnosti :slight_smile: Příznaky žádné nemám,předchozí měsíce jsem měla snad všechny :grinning: Ale nějaký 6. smysl mi říká,že to asi vyšlo,proto jsem testovala.Tak uvidíme uvidíme...
31. pro 2015 ve 13:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@weyky nene neblázníš já ho tam vidím :slight_smile: no já taky žádné příznaky nemám a taky mi něco říká,že to určitě vyšlo :slight_smile: manžel mi říká,že mi povyrostla dupa a i prsa :slight_smile: kéž by se to konečně po 43 měsících povedlo :frowning2: a taky počítám ze vším,ale byla bych moc ráda kdyby se to konečně povedlo :slight_smile: kdy budeš zase testovat? :slight_smile:
31. pro 2015 ve 13:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal jeeejda,no to bych Ti moc moc moc přála <3 Za to čekání si zasloužíš novoroční zázrak...Budu držet všechny palce,co mám :slight_smile: Zkusím asi 2.1. a ty?
31. pro 2015 ve 13:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam den měšťanů a teprve dušíka na max to je divný ze? :(
31. pro 2015 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal no tteda vidím pěkně :*)
31. pro 2015 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, když koukám na některé fotky, tak i přes to, že pár z vás tam vidí dušíky, tak já prostě nic nevidím. Kouknete mi prosím očkem po mých testech. Beru je jako úplně sněhobílý. Děkuji :wink:
31. pro 2015 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weyky moc děkuji,já taky zkusím až 2.1 pro jistotu,chtěla jsem i zítra,ale jak se říká jak nový rok tak po celý rok a s toho mám fakt strach :frowning2:

@milujicimamina to fakt? :grinning: takže se mi to jen nezdá? :grinning: a vidíš jen na negativu anebo i na normál fotu? :slight_smile:
31. pro 2015 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snailice tak u tebe nic nevím :frowning2: možná jen trochu na tom mamatestu.
31. pro 2015 ve 13:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj ne z rána teda
31. pro 2015 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal ten jsem dělala jen ze "srandy" dnes ráno, když většina holek píše, že jim dělá falešnáky. Jen jsem zkusila sem hodit foto, protože moje Maxíci mi přijdou jako test weyky a tam taky nic nevidím a ty jo :slight_smile: Takže sněhobílo, aspoň jsem nic nepřehlídla :slight_smile:

jinak všem přeji hladký vstup do nového roku, hodně štěstí, zdraví, pohody a ať je lepší než tento :slight_smile:
31. pro 2015 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ja mela 2 dny meškání negativní a za dva dny už čárku :slight_smile: hod foto :slight_smile:
31. pro 2015 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina u tebe taky něco vidím :hearts: a krásně růžové :slight_smile:
31. pro 2015 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek