Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bibinka2208
25. led 2016

@alicie_k možná mas štěstí a opravdu je to u tebe trhu moc bych ti to přála ale vim ze holky na jiné diskuzy si na benu testy stěhovaly... Bylo jich opravdu hodně a falešní duchové.... :/ ....

alicie_k
25. led 2016

@bibinka2208 děkuju... Já jsem po nedávném potratu tak bych měla nasadit léky co nejdříve, proto jsem to zkusila... Já moc zkušenosti s testy nemám, ale když se mi někdy opozdila MS, nikdy tam nic nebylo, ani náznak, tak teď jsem právě trošku překvapená. Zkusím ještě jiný 😒

bibinka2208
25. led 2016

@alicie_k držím pesticky at ti to dobře dopadne 🙂

nordjane
25. led 2016

@slunicko156 gratuluji 🙂 a tento digital je normal z moci 🙂 bibinka tu zminovala domaci krevni testy 🙂

bibinka2208
25. led 2016

@nordjane krevní testy nejsou digitální 🙂

bibinka2208
25. led 2016

@nordjane přikládán foto jak vypadá krevní test 🙂

nordjane
25. led 2016

@bibinka2208 ja vim ze ne 🙂 ale nahore uzivatelka reagovala, ze ko koupila, ale koupila CB 🙂 tak pisi, ze se jedna o digi z moci 🙂

radusik
25. led 2016

@milujicimamina Urcite je tam schovane miminko!!!! Uvidis 😉

lucie_eeee
25. led 2016

Ahoj, od pondělí 11.1.2016 do 16.1.2016 jsem brala antibiotika spolu s nosními kapkami allergodil ( ale pochybuji že by nosní kapky měli vliv na HA) a ještě týden před tím jsem užívala clarinase. Pak sice menstruace přišla ale bohuzel nevím jestli s jednodenním zpožděním nebo přesně na den. Každopádně menstruaci mám nejčastěji 3 dny a teď trvala den maximálně den a půl až dva a byla velmi slabá. Dnes jsem si dělala test a osobně jsem na něm nic neviděla. Když jsem ale koukala na fotky testu jiných slečen i přez to že nebylo nic vidět ( údajně duch) testy byli časem intenzivnější. Před velmi krátkou menstruací jsem měla hnědý výtok a teď po menstruaci také.

milujicimamina
25. led 2016

@lucie_eeee mate foto?

milujicimamina
25. led 2016

@radusik neni vcera hodnota hcg 0,5

lucie_eeee
25. led 2016

@milujicimamina test jsem buhuzel vyhodila ale za týden mám v plánu si udělat další tak když tak přiložím fotografii. Myslíš že je těhotenství pravděpodobné?

milujicimamina
25. led 2016

@lucie_eeee nevim vse je mozne pokud ti test sili , ale u antiko je normalni slaba ms

lucie_eeee
25. led 2016

Já vím ale takhle málo se mi to snad ještě nikdy nestalo tak mě to znepokojuje.

milujicimamina
25. led 2016

@lucie_eeee to chapu zkusila bych tedtik za pár dni ještě

lucie_eeee
25. led 2016

@milujicimamina určitě to zkusím znovu 🙂 dělala jsem si Benu test nemáš s nim nějakou zkušenost popřípadě jak moc se mu dá věřit?

lucie_eeee
25. led 2016

@radusik omlouvám se ale tvoji odpověď jsem moc nepochopila :-/

milujicimamina
25. led 2016

@lucie_eeee mam jednu spatnou :( koukni ke me do blogu ale nejsem spravny priklad doporučuji dr max!🙂

lucie_eeee
25. led 2016

@milujicimamina Dobře moc děkuji 🙂

milujicimamina
25. led 2016

@lucie_eeee tak at to dopadne jak si přejete 🙂

moni92
26. led 2016

Holky jsem už z toho na prášky... poslední ms jsem měla od 7 prosince 5 dní. pak v lednu se nedostavila, já jásala, že se zadařilo, testy negativní, doktorka jen píchla injekci na vyvolání. Jsem 12 dní po injekci a ms pořád nikde.. dnes ráno jsem ji udělala test a byl tam takovej slabej dušík..? Myslíte že to může něco znamenat..? Byla bych už v 8 týdnu to už by mělo být na tom testu vidět pořádně nebo nemusí...? Stalo se vám někomu že test negativní i v této době a přeci jste byla těhotná..? Doktorce budu volat až po poledni, dřív tam není... Děkuji za každou reakci...

eliotka1
26. led 2016

@moni92 Doktorka ti určitě poví víc, ale je divné, že v případném 8 tt máš jen slabého ducha. Je možné, že je těhotenství mladší, že ovulace proběhla později..

pekkaa
26. led 2016

@moni92 ovulace se mohla zrovna posunout na pozdeji... Takze asi nezustava nic jenom cekat...

petiiiska
26. led 2016

@lucie_eeee Antibiotika snižují účinek HA, tak uvidíš za týden, jak to dopadlo. Každopádně držím palce ať to dopadne, jak ty si přeješ 😉

radiz
26. led 2016

@moni92 v 8 tt by měl být dušík silnější... jsou však i těhulky, kterým se hCG vylučuje z krve do moči málo nebo vůbec , možná proto ten slabý dušík na testu... ještě může nepřítomnost ms a dušík na testu signalizovat přípatnou cystu, ale tu by viděla určitě dr. na UTZ... co takhle si zajít k dr. na krev... je to spolehlivější na zjištění těhotenství...

tynka1203
26. led 2016

Dobrý den mám dotaz z přítelem se snažíme o miminko už dlouho ale nevychazí to tendle měsíc mám ale zpoždění již 10 den ale test je negativní :think: tak nevím jestli mohu být těhotná v noci se budím třeba kolem jedné z pocitem hladu i když jsem večer normálně jedla a musím si dát aspon sušenku jinak bych neusnulato se mi ale nestávalo…do toho mám jen výtok a nic víc…mužete poradit? :mavam:

moni92
26. led 2016

@radiz a na krev na gyndu nebo k obvodakovi??

pekkaa
26. led 2016

@tynka1203 tezko rict. Na priznaky nekoukej, to nemusi nic znamenat. Kdyz mas test negativni, tak je mensi pravdepodobnost tehotenstvi.. Ale i to se stava..
Takze fakt tezko rict. Zajdi si asi k dr nebo jeste pockej

myskaol
26. led 2016

asi není pochyb co?
Neříkám nic..5 měsíců po porodu 😀

nordjane
26. led 2016

@myskaol 5 měsíců po porodu by mě vezli 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru