• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

21. července 2017 
@alicie_k možná mas štěstí a opravdu je to u tebe trhu moc bych ti to přála ale vim ze holky na jiné diskuzy si na benu testy stěhovaly... Bylo jich opravdu hodně a falešní duchové.... :/ ....
25. led 2016 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibinka2208 děkuju... Já jsem po nedávném potratu tak bych měla nasadit léky co nejdříve, proto jsem to zkusila... Já moc zkušenosti s testy nemám, ale když se mi někdy opozdila MS, nikdy tam nic nebylo, ani náznak, tak teď jsem právě trošku překvapená. Zkusím ještě jiný :unamused:
25. led 2016 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alicie_k držím pesticky at ti to dobře dopadne :slight_smile:
25. led 2016 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko156 gratuluji :slight_smile: a tento digital je normal z moci :slight_smile: bibinka tu zminovala domaci krevni testy :slight_smile:
25. led 2016 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nordjane krevní testy nejsou digitální :slight_smile:
25. led 2016 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane přikládán foto jak vypadá krevní test :slight_smile:
25. led 2016 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@bibinka2208 ja vim ze ne :slight_smile: ale nahore uzivatelka reagovala, ze ko koupila, ale koupila CB :slight_smile: tak pisi, ze se jedna o digi z moci :slight_smile:
25. led 2016 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Urcite je tam schovane miminko!!!! Uvidis :wink:
25. led 2016 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, od pondělí 11.1.2016 do 16.1.2016 jsem brala antibiotika spolu s nosními kapkami allergodil ( ale pochybuji že by nosní kapky měli vliv na HA) a ještě týden před tím jsem užívala clarinase. Pak sice menstruace přišla ale bohuzel nevím jestli s jednodenním zpožděním nebo přesně na den. Každopádně menstruaci mám nejčastěji 3 dny a teď trvala den maximálně den a půl až dva a byla velmi slabá. Dnes jsem si dělala test a osobně jsem na něm nic neviděla. Když jsem ale koukala na fotky testu jiných slečen i přez to že nebylo nic vidět ( údajně duch) testy byli časem intenzivnější. Před velmi krátkou menstruací jsem měla hnědý výtok a teď po menstruaci také.
25. led 2016 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2016 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusik neni vcera hodnota hcg 0,5
25. led 2016 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina test jsem buhuzel vyhodila ale za týden mám v plánu si udělat další tak když tak přiložím fotografii. Myslíš že je těhotenství pravděpodobné?
25. led 2016 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_eeee nevim vse je mozne pokud ti test sili , ale u antiko je normalni slaba ms
25. led 2016 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím ale takhle málo se mi to snad ještě nikdy nestalo tak mě to znepokojuje.
25. led 2016 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_eeee to chapu zkusila bych tedtik za pár dni ještě
25. led 2016 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina určitě to zkusím znovu :slight_smile: dělala jsem si Benu test nemáš s nim nějakou zkušenost popřípadě jak moc se mu dá věřit?
25. led 2016 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusik omlouvám se ale tvoji odpověď jsem moc nepochopila :-/
25. led 2016 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_eeee mam jednu spatnou :( koukni ke me do blogu ale nejsem spravny priklad doporučuji dr max!:slight_smile:
25. led 2016 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina Dobře moc děkuji :slight_smile:
25. led 2016 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucie_eeee tak at to dopadne jak si přejete :slight_smile:
25. led 2016 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jsem už z toho na prášky... poslední ms jsem měla od 7 prosince 5 dní. pak v lednu se nedostavila, já jásala, že se zadařilo, testy negativní, doktorka jen píchla injekci na vyvolání. Jsem 12 dní po injekci a ms pořád nikde.. dnes ráno jsem ji udělala test a byl tam takovej slabej dušík..? Myslíte že to může něco znamenat..? Byla bych už v 8 týdnu to už by mělo být na tom testu vidět pořádně nebo nemusí...? Stalo se vám někomu že test negativní i v této době a přeci jste byla těhotná..? Doktorce budu volat až po poledni, dřív tam není... Děkuji za každou reakci...
26. led 2016 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni92 Doktorka ti určitě poví víc, ale je divné, že v případném 8 tt máš jen slabého ducha. Je možné, že je těhotenství mladší, že ovulace proběhla později..
26. led 2016 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni92 ovulace se mohla zrovna posunout na pozdeji... Takze asi nezustava nic jenom cekat...
26. led 2016 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_eeee Antibiotika snižují účinek HA, tak uvidíš za týden, jak to dopadlo. Každopádně držím palce ať to dopadne, jak ty si přeješ :wink:
26. led 2016 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni92 v 8 tt by měl být dušík silnější... jsou však i těhulky, kterým se hCG vylučuje z krve do moči málo nebo vůbec , možná proto ten slabý dušík na testu... ještě může nepřítomnost ms a dušík na testu signalizovat přípatnou cystu, ale tu by viděla určitě dr. na UTZ... co takhle si zajít k dr. na krev... je to spolehlivější na zjištění těhotenství...
26. led 2016 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den mám dotaz z přítelem se snažíme o miminko už dlouho ale nevychazí to tendle měsíc mám ale zpoždění již 10 den ale test je negativní :think: tak nevím jestli mohu být těhotná v noci se budím třeba kolem jedné z pocitem hladu i když jsem večer normálně jedla a musím si dát aspon sušenku jinak bych neusnulato se mi ale nestávalo…do toho mám jen výtok a nic víc…mužete poradit? :mavam:
26. led 2016 v 11:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz a na krev na gyndu nebo k obvodakovi??
26. led 2016 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka1203 tezko rict. Na priznaky nekoukej, to nemusi nic znamenat. Kdyz mas test negativni, tak je mensi pravdepodobnost tehotenstvi.. Ale i to se stava..
Takze fakt tezko rict. Zajdi si asi k dr nebo jeste pockej
26. led 2016 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi není pochyb co?
Neříkám nic..5 měsíců po porodu :grinning:
26. led 2016 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@myskaol 5 měsíců po porodu by mě vezli :grinning: :grinning:
26. led 2016 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek