Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
wendywerusacek
15. únor 2016
@domca89 pan doktor mi rekl jak se budu citit ale spis bych mela byt doma a odpocivat.Jsem tam jen brigadne tak by to snad slo?uvidime
jarmarca
15. únor 2016
Ahoj holky, nemáte některá zkušenost s TT Comfort proužek 10, jsou v balení po 2... Udělal některé falešnou čárku? Já na něm dnes něco našla, i když vyfotit to nejde 😃
milujicimamina
15. únor 2016
@jarmarca me delal, po limitu ale me porad takže dle me se nerid 😀
jarmarca
15. únor 2016
@milujicimamina Joo na Tvoje testy jsem koukala, to je slušný 😃 Já vás tady už chvilku špehuju a pořád doufám, že se přidám, ale zatím jen samej duch, achjoo :-p 😎
juliemichal
15. únor 2016
@milujicimamina ahojky jakpak se máš a co u tebe nového? 🙂
milujicimamina
15. únor 2016
@juliemichal no nic jsem 5-8 dni predcms asi nachlazena teplota, co ty?
@juliemichal
milujicimamina
15. únor 2016
@jarmarca to je material ze 😃
juliemichal
15. únor 2016
@milujicimamina no já jsem měla včera a předevčírem teplotu 38,6 ale jinak nic mi není,ale chytla jsem to od Dády.dnes jsem teplotu taky měla a teď to už je ok 😃 jinak jsem dnes 3DC a zítra určitě budu mít úplně po ms 😃 dnes už došpiňuji jinak co testíky?
milujicimamina
15. únor 2016
@juliemichal nedelala jsem mam maxe mozna ráno zkusím, ale nic mi uz neni blesti odeznely ani prsa neboli
jarmarca
15. únor 2016
@milujicimamina No jako ještě jsem to asi neviděla 😃 a že mám koně docela projetýho, hlavně ty fotky testů, jak to taky pořád lovím 🙂
juliemichal
15. únor 2016
@milujicimamina tak možná ráno budeš krásně překvapená 🙂 moc bych ti to přála 🙂 už jedná s nás to musí prolomit konečně 😃
milujicimamina
15. únor 2016
@juliemichal ja si nemyslim prave, proto se mi ho ani nechce dělat, kdyz mi nic není od toho špinění je to teprve 8 dni
milujicimamina
15. únor 2016
@jarmarca az se stydím 🙂
domca89
15. únor 2016
@wendywerusacek Zkuste se zeptat a uvidíte, já měla práci, která ve všem porušovala pravidla pro práci těhotných, jinou pozici můj šéf neměl a tak jsem od 3. měsíce byla na neschopence.
juliemichal
15. únor 2016
@milujicimamina aha takže to by jsi dnes mohla být teda 7-8DPO,že?tak to je asi brzo ještě na testík.
milujicimamina
15. únor 2016
@juliemichal holky maji uz 9 pekne tak uvidim jestli vydržím 😃
juliemichal
15. únor 2016
@milujicimamina tak to ano to mají 🙂 no tak se teda těším na zítřejší testík 🙂
milujicimamina
15. únor 2016
@juliemichal pisnu 🙂 byl by to snad zázrak
jarmarca
15. únor 2016
@milujicimamina Ty ho ale už 9 taky budeš mít ne? 😃 Hele a byla jsi třeba někdy na krvi když jsi měla na testu // ??
juliemichal
15. únor 2016
@milujicimamina ale krásný a já ti to moc přeji 🙂
milujicimamina
15. únor 2016
@jarmarca nebyla ale zvedle ho nemam hormonalni profil mi vyšel ok
milujicimamina
15. únor 2016
@juliemichal dekuji zlatíčko 🙂
juliemichal
15. únor 2016
@milujicimamina není vůbec za co sluníčko 🙂
marcelva
15. únor 2016
Ahoj holky,už jsem to dnes nevydržela a udělala si test. Je tam trochu vidět dušík. Zítra by měla přijít ms, tak doufám, že už nepřijde. Co myslíte, mohlo by to vyjít ??
jarmarca
15. únor 2016
@milujicimamina to je zvláštní... 🙂 ale ono to jednou vyjde, držím palec 😉
elenik_
15. únor 2016
@marcelva udelala bych jeste zitra rano,ale myslim,ze je to tam 🙂
zaninkaj
15. únor 2016
@marcelva je tam, tak ať sílí ☺
marcelva
15. únor 2016
No trochu mám strach, trochu mě bolí v podbřišku.
milujicimamina
15. únor 2016
@marcelva pěkný je tak snad bude vsecv pořádku
elenik_
15. únor 2016
@marcelva boleni v podbrisku na zacatku tehu je bezny 😉