• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

22. ledna 2017 
Ten clear blue je pozitivni kdy? Ja teda na tom obyč vidim 2 čarky.. :slight_smile: ale pokud se objevily po delší době,tak ještě vydrž a zkus to,za dva dny,tyden... Mě naskočily hned a dooost zřetelný :slight_smile: držím palce,ať to není jen pocit... :wink:
27. únor 2016 v 00:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...prsa boli jak cert a na testu tohle...co myslite?:slight_smile:
28. únor 2016 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@yukonek je to tam:wink:.
At se drzi!!
28. únor 2016 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa dekuji snad ano, jedno neuspesne tehotenstvi mam za sbeou tak snad tohle uz klapne!:slight_smile:
28. únor 2016 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yukonek ted uz urcite:wink:
28. únor 2016 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dlouho jsem tady nic nepridavala :grinning: nebyl čas zařizuju svatbu do toho práce ,takže jsem v jednom kole, mám asi zánět či co ,tetka dorazila s dvou denním zpožděním ,ale spíš když jsem se utrela byl hnědý výtok na vlozce nic ,po 4 dnech to skončilo po 14 dnech zase takové dvou denní spineni jako minule a včera jsem sebou sekla ,a protože chodím na menší dychanky z práce abych přišla na jiné myšlenky udělala jsem si test ,beru to jako negativní ,vylezlo to až po limitu ,tak se chci zeptat jaké máte zkušenosti s mým prpblemem může se jednat o začínající zánět ?
28. únor 2016 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 bez na krevni test :slight_smile:
nebo kup digitalni :grinning:
28. únor 2016 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nebo kup krevni test :slight_smile: ZAP:tm: HCG :slight_smile:
28. únor 2016 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To isto neni tehotnost a zanet test neukaze
28. únor 2016 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estel22 to vím taky že těhotná nejsem ,jen jsem někde četla že když mám takovou tetku můžu mít zánět :-/
28. únor 2016 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamikz vidím jen jednu / :((..mela jsem to stejný a MS došla,přitom ji mam přesnou ale nervy a hlídání se dělání tehu testu ovlivnilo
28. únor 2016 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazimese2015 ja to pisem preto lebo som si tym presla a horko tazko v mojom veku otehotnela ale stresi okolo toho sspravia svoje a zanet zysti gynegolog
28. únor 2016 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 nebo chemicke tehotenstvi...
28. únor 2016 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem totálně zmatená ještě víc než když jsem sem dávala první fotku. Nechala jsem to být celý víkend, taky proto, že v sobotu jsem si myslela, že mi přišla mrcha. Jenže mrcha se od soboty zatím nerozjela. Lehoulince špiním, hodně světle růžově a najdu to vždy spíš na toaleťáku (pardon za podrobný popis) i dnes. Prsa mě o víkendu bolela, teď už minimálně. Každopádně ráno jsem si udělala test, který vidíte na fotce a jsem naprosto perplex. Myslíte, že jsem v tom? Je možný, že by mi zahnizďování probíhalo až teď, 5 dní po vynechání MS? Nebo špiním, protože bych správně měla mít MS? Jsem šíleně nervózní a mám strach, protože nejspíš jsem teda těhotná, ale nedokážu si vysvětlit, proč je čárka ještě zatím "slabá" i 5 dní po vynechání a bojím se, že je něco špatně. Tím, jak jsem po té revizi, tak jsem úplně zjančená. Co si myslíte vy?
29. únor 2016 v 09:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamikz takovou slabou čárku jsem měla 14 dní po vynechání :D tak ještě počkej třeba dva dny a rovnou se objednej na gyndu :slight_smile: už by poznali zda těhotná jsi nebo ne :slight_smile: nebo si tam zavolej a zeptej se na to :slight_smile: třeba by tě vzali hned :slight_smile: držím palce!
29. únor 2016 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamikz uhnizďování určite ne, nechcete zajít do laborky na krev? Ale čárka je pěkná, to u syna jsem měla v den ms. Mohla byt ovulace pozdeji, treba 20dc...
29. únor 2016 v 09:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamikz taky nechapu proc porad utracite za tehu testy a beustale jste perplex... Kdyz si zajdete na krev stoji to 200,- budete to vedet druhy den a budete mit jasno ;)
29. únor 2016 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky co myslíte ??:slight_smile: dekuji moc
29. únor 2016 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jaruska92 Já to vidim :blush:
29. únor 2016 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. únor 2016 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamikz jasně pozitivní, moje máma měla normální ms až do 3.měsíce, takže stát se může všechno. Zkus digitální
29. únor 2016 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamikz já to tam vidím :slight_smile:
29. únor 2016 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. únor 2016 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. únor 2016 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamikz taktéž - je tam, gratuluji, ať sílí :slight_smile:
29. únor 2016 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yukonek koukám, že ty čekáš v listopadu :slight_smile: gratuluji? Jak jsi na tom? a jak je ti? Já jsem na tom podobně. jen dr mi říkal, že to ještě může dopadnout jakkoliv, ty první 3 měsíce jsou nejistý. A já bych se táák radovala :slight_smile:
29. únor 2016 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nazka nejde se neradovat...jedno nevydařený těhotenství mám z října, takže vím o čem doktor mluví, ale stejně se raduju zase, snad teď už to vyjde :slight_smile: je mi docela dobře, jednou jsem už i zvracela a bolí mě teda hlava a prsa, ale jinak nic :D k doktorce jdu až 16.3. to jsem zvědavá jak to vydržím, se nedočkám :slight_smile: ono nejistý máš dá se říct celé těhotenství, takže se klidně raduj, radování to nijak neovliní, spíš budeš v psychické pohodě a to je rozhodně lepší než se trápit co by kdyby...
29. únor 2016 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 ja tam slabou čarku proste vidim ale lepsi to t o pivi bud z krve nebo digitalni
29. únor 2016 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekuju moc uvidíme :slight_smile: byla bych šťastna moc šťastna :slight_smile:
29. únor 2016 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ale dělala sem si test od mamatest dneska a nic je tam jedna čárka :( tam ten test vcera to je nejaky citlivejsi ( rikala lékárnice) tak sem z toho zmatená :( nevíte čím to muže byt ??diky moc za všechny odpovědi :slight_smile:
29. únor 2016 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek