• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

13. prosince 2017 
To je ten z dneška z Rossmannu..
21. bře 2016 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blbe mi foti :grinning:
21. bře 2016 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ... Tak to musí zachvíli přijít! :wink: Kamarádka moje taky čekala 2,5 roku na první a druhé neplánovala a šup bylo ani nevěděla jak... Držím všecky palečky co mám a dalších 100 k tomu, ať se zadaří co nejdříve!!!
21. bře 2016 v 16:17  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sandynkas malinkatej vidim :slight_smile:
21. bře 2016 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dddkkk dekuji kez by a co u tebe?
21. bře 2016 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas jsem asi fakt uz na palici kdyz ho vidim???
21. bře 2016 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Vidíš? Podle mě je to nějaký škrábanec na tom sklíčku! :grinning: :grinning: Já už jinak duchy vidím všude i tam, kde nic není a pošli ten svůj. :slight_smile:
21. bře 2016 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas aha tady to vypada jako stinek :slight_smile:
21. bře 2016 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas uz jsem ho dala
21. bře 2016 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas na mojim vidis nebo mam volat chocholku?:grinning:
21. bře 2016 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas ja tam vydim toho ducha opravdu jenze to ja mela taky no a prisla MS a o ty doby se citim tak nafoukla k prasknuti okolo bradavek se mi vzornicka uplne zvetsila nemela jsem to tak nikdy jen pri tehotenstvi ale u tviho testu jde to vydet dobre si myslim :slight_smile:
21. bře 2016 v 16:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas bílo si představuju trochu jinak :sunglasses:
21. bře 2016 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas no a proc ho tam mam?:grinning:
21. bře 2016 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me totiz trochu poboliva podbrisek a ms mam dostat az za 10 dni
21. bře 2016 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska Mrkni se na muj nový příspěvěk, tam je bílo.. :grinning:
21. bře 2016 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Já doufám, že budeš těhu!! :slight_smile:
21. bře 2016 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas @milujicimamina ... Tak mě asi taky přeskočilo, protože já ho tam taky vidím :slight_smile: P.S.: když testuju k oknu lítám taky jako magor :D
21. bře 2016 v 16:46  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ... my se snažíme rok, respektive to bude teď rok v dubnu... Ale některý měsíce byly horší na čas, takže sexu bylo málo, nebo jak jsem později zjistila v nevhodnou dobu :slight_smile:, protože mi to každý měsíc vychází nějak jinak ta ovulace ... Tak ještě pořád doufám, že to klapne a nejpozději do léta tam ten mimís bude zahnízděnej... Mám teď jinou práci a víc času,méně klidu, více stresu :slight_smile: a tak je lovení duchů příjemný relax :D zatím... No a když do léta ne, tak asi řeknu Dr. co se s tím dá dělat a uvidíme, až mě proklepne ...
21. bře 2016 v 16:51  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas ........ Jojoooooo to znám :D ... úúúplně stejně to mám :D
21. bře 2016 v 16:52  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas Tak toho já bych se asi zrovna nebála... Lepší když víš, kde může být problém a že je to řešitelné... Max. budeš mít pak dvojčátka :wink: Každopádně já tam na těch Tvých fotech taky vidím nějaký náznak ducha ... :slight_smile: ... Tak se to třeba povede... :wink: ... Já měla prvního v sobotu, byla jsem z toho úplně vyřízená, že to není možný a teď si musím dojít koupit další test, protože to nevydržím do pátku čekat zda dojde MS nebo ne, ale myslím si, že tam bude bílo ...
21. bře 2016 v 17:01  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas tady to vypadá hodně bíle :unamused: , ale na té první je nějaký stín... no jo, ale jak jsme psaly... vidíme je všude :slight_smile: , děkuji I Tobě držím palečky, třeba tam nakonec budou dvě :wink:... Já budu testovat asi až ve čtvrtek... MS(ne)očekávám v pátek, tak si dám osobáček a vydržím :slight_smile: určitě pak dám vědět.
21. bře 2016 v 17:43  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas no u me to taky bylo divne 14 dni spozdeni a MS jsem mela jen 4 dny nevim test jsem skousela 16-3 a test negativny ale mam nafoukli bricho a jde mi do sisata cos jsem nikdy nemela prsa se mi o trochulinku zvetsila tak nevim co to je
21. bře 2016 v 19:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek