• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

23. září 2017 
Chápu že je brzo..ale včera jsem byla fakt na omdlení dopoledne - z ničeho...a zvracela jsem..nic jsem blbyho nesnesla ani nevypila. Snažíme se už rok a tenhle stav jsem nikdy neměla. Ke všemu jsme se chystali ke známým na degustaci vín tak jsem chtěla mít klid.. Spíš teda přítel- videl jak mi je a nechtěl abych pak pila
27. bře 2016 v 15:38  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvakuska já je viděla taky.. A to jsou ty s citlivostí 25 a nejsou to mama testy proto je sem vkládám.. :slight_smile:
27. bře 2016 v 15:40  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dddkkk uvydis ze se zadari ja jen dr.max taky jsem skousela po 2 dnech a byl tam duch a pak jsem skusila po 14 dnech a krasne silne carky uz tam jsou
27. bře 2016 v 15:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cocochanel85 tak já vidím, taky jsme měla takovýho 10dpo a je mu 5 let a je to pěknej rostak; -)
27. bře 2016 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cocochanel85 ja taky Vidim Mini ducha..keep us updated
27. bře 2016 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky ted tak trosku mimo tema...stalo se mi ted dvakrat po sobe ze jsem pri sexu lehounce zaspinila a pak uz zase nic...vytok trochu bilej lepkavej...mam ted plodne dny tak myslite ze to bylo zpusobeno tim? Trochu me to zarazilo. Dekuju
27. bře 2016 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pandabox počkám si radši do termínu ms ať zas nebrecim :slight_smile:) což je sobota..
27. bře 2016 ve 23:54  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Mrknete na test. Ms by mela dorazit, co nevidet....., dokonce jsem i trochu zaspinila, ale vcera se mi cele odpoledne obracel zaludek.....a ve stredu se mi to prihodilo i na zubarskem kresle, takze vykon nemohl byt dokonan....:frowning2:...ty nevolnosti jsou mi podezrele.....
28. bře 2016 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusik ja tam bohuzel nic nevidim.. Kdy ma ms dorazit?
28. bře 2016 v 06:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusik ja bohuzel take nic nevidim :frowning2:
28. bře 2016 v 07:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Posledni menstruaci jsem mela 29.2., takze uz opravdu za nedlouho dorazi...., test jsem si koupila pro jistotu kvuli tem nevolnostem, tak holky dekuji za posouzeni....
28. bře 2016 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela 1.3. Posledni ,za 2 dny ma dorazit... Mam nektere priznaky a na testech pidi ducha... Cekam jestli prijde nebo ne a pal test :blush:
28. bře 2016 v 07:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pouze pro zachování informace holkám co to tu budou pročítat, hlásím mrcha dnes ráno dorazila ... Inu jede se dál :slight_smile:
29. bře 2016 v 06:20  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja stale cekam jestli dneska nebo zitra dojde :neutral_face:
29. bře 2016 v 06:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosi94 Drzim palecky at nedojde :wink:
29. bře 2016 v 07:29  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dddkkk ja uz radsi neverim, tolikrat pak bulet :flushed: nechavam to volne, bud a nebo :blush:
29. bře 2016 ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,jsem tu zas ,ale jdu se spíš vypsat :grinning: .23.3 jsen měla dostat MS mrska přišla 24.3 ale byl to jen růžový výtok který trval do 25 a teď nic .Teď se dohaduju s kamarádkou ,já tvrdím že to může být z nachlazení ,byla jsen nemocná ,test si dělat neminim ,nemám koule na to ,a tuším jednu čárku ,tak se ptám jestli mám pravdu že moje divná tetka ne tetka je z nemoci ,díky moc
29. bře 2016 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas. Ahoj,ja teda koupila kontryhelove kapky (byly pro me chutove lepsi jak caj) a menstruace se mi srovnala po cca mesici uzivani.
29. bře 2016 v 19:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja jsem pila kontryhelovy caj asi tri mesice, ted ale spise na podporu otehotneni, nicmene uz po prvnim cyklu uziti to na ms bylo znat, nebyla tak bolestiva, a byla kratsi. A to mi na upravu cyklu nezabiralo nic, ani zadna hormonalni antikoncepce. Vim, o cem mluvim, mam endometriozu III, takze srovnat cyklus, aby netrval veky, byl orisek. Me osobne kontryhelovy caj chutna, byla bych ho schopna pit porad :slight_smile: ja si teda akorat sacek zalila do trictvrte litru, aby ten odvar byl spise lehci, a pila, spis pocucavala behem dne :wink:
29. bře 2016 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazimese2015 teda podle me ty koule mas, ja bych to nevydrzela :slight_smile: resp kdyz jsem mela jeden den opozdenou, tak jsem poklusem utikala do drogerky pro test :slight_smile:
29. bře 2016 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickatoma Já právě začala pít čajík na to, aby se mi MS srovnala a abych mohla otěhotnět. :slight_smile: Čaj mi nevadí, chutově je dobrý. :slight_smile:))
29. bře 2016 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
co když mám pravidelnou MS? je dobré ho taky pít na podporu otěhotnění?
29. bře 2016 ve 20:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monichka Já si myslím, že ano. Podle mě na něm není nic špatného. Dej si šálek, dva šálky denně. Já mám 8 dní opožděnou ms a lékárník mi řekl, ať ho začnu pít už dnes a nečekám na menstruaci. :slight_smile:
29. bře 2016 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na podporu tehu se pije pul cyklu, od zacatku ms do ovulace, zvysuje delozni sliznici :slight_smile:
29. bře 2016 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pandabox Nevydrzela jsem to :slight_smile: tady je citlivejsi test...bylo ale potreba ho nasvitit :grinning: :grinning: zacina mi opravdu hrabat z toho curani na papirky. Zacina me ale bolet trochu bricho jak pri MS - nejspis v sobotu ji dostanu a v kvetnu to vidim na IUI :rolling_eyes:
29. bře 2016 ve 21:44  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@cocochanel85 je tam, já ho vídím :slight_smile: ... pocity při začátku těhotenství jsou úplně stejné jako těsně před MS, takže klid :wink:
30. bře 2016 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2016 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Presne takhle to vypadalo i u me. Rano jsem si udelala druhy z rani moci a ten uz byl pekne zretelny. No a ted jsem ve 12tt :slight_smile:

Drzim palce :slight_smile:
30. bře 2016 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanickatoma Ahojky, jenze u me ovu neprobiha, jak je ms nepravidelna. Mne lekarnik rekl, at ho piju cely mesic kazdy den.
30. bře 2016 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek