Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
sapphire88
30. bře 2016
@janule1987jk Jen zmeskanou ms. Ted mam uz i natekle prsa a nekdy mam pocit na zvraceni. Ale zatim vse v pohode jinak 🙂
sapphire88
30. bře 2016
@monichka asi 2mesice jsem si merila bazalni teplotu a jednou jsem vyzkousela i ovu test 😉 A jeste jsem asi 2mesice jedla kyselinu listovou. A sex kolem dnu ovulace i 2x denne 🙂
sapphire88
30. bře 2016
@sandynkas taky vidim 🙂
norae
31. bře 2016
@hanickatoma tak tohle mam z dnesni ranni moci. Zpozdeni asi 4 dny

Co si myslite, holky? Neni to malo na to, ze uz mam celkem dlouhe zpozdeni?
princezsverunka
31. bře 2016
@norae já tam nic nevidím😞mela jsem taky 4dny zpoždění testy negativní a MS došla😞
norae
31. bře 2016
@princezsverunka jenomze ony negativni nejsou, jsou tam duove, kteri sili, jen pomalicku. Davala jsme tu vcera fotku jake silenosti mi delaji testy a jsem proste mimo uz z toho 😃
norae
31. bře 2016
Davam jeste fotku po zachnuti 🙂
princezsverunka
31. bře 2016
@norae me to přijde jak ty moje dnešní 😞( jsem 5dni před MS a nedalo mi to vzít si ten poslední test co mám....možná malej stín ale spis v me hlavě 😃 takže negativní a čekat na další snazeni
norae
31. bře 2016
@princezsverunka 5 dni PRED? Tak to je jeste brzy, to klidne muze byt, ja tam toho ducha vidim taky 🙂 ja mela minule u syna pozitivni test dva dny pred ms, a vylozene dalnici az par dnu po terminu ms (kterou jsem nedostala), tak proc by z toho nemohlo neco byt 😉
princezsverunka
31. bře 2016
@norae děkuji ale spis se priklanim ze je negativní,jsem asi slepá 😃 a nevidím ho...jj 5 dni před 😃 může byt klidně já vim,ale moc s tým nepocitam😞...pak budu testovat az nedojde
anonym88
31. bře 2016
@princezsverunka Zkus třeba za 2 dny,ja to totiž vidim taky 😊
princezsverunka
31. bře 2016
@anonym88 fakt?jsem asi slepá😞(ale děkuji
princezsverunka
31. bře 2016
@anonym88 upravené fotky na jedné vidím...ale i přítel říkal že nic nevidí 😃 fakt já na to loveni těch duchu nejsem
anonym88
31. bře 2016
@princezsverunka Uvidíš za pár dni,už by mela zesílit 😊 držím palce! Já vidim na te horní ze něco je 😊
princezsverunka
31. bře 2016
@anonym88 tam já taky vidím jen aby to nebyl.stín či ta úprava..necham se překvapit MS ma.dojít 5.4
shenara
31. bře 2016
@norae ja tam mozna neco slabouckeho vidim..jste vydrz
sandynkas
31. bře 2016
Holky, ja dneska takto. 🙂 Posledni ms 19.2.Podle aplikace jsem od zitra 7tt.
sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janule1987jk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sandynkas
31. bře 2016
@janule1987jk Dnes z ranni moci
janule1987jk
31. bře 2016
@sandynkas aha, tak to moc nechapu proc tam je 1-2 tyden, melo by tam byt vice ne?
sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janule1987jk
31. bře 2016
@sandynkas jo taaak 🙂))) test ukazuje od ovulace tydny 🙂))
sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janule1987jk
31. bře 2016
@sandynkas to je parada, preji at je vse v poradku 😊
sandynkas
31. bře 2016
@janule1987jk Moc dekuji. 🙂
09daska
31. bře 2016
Gratuluji,a závidím takový testík 🙂 🙂
sandynkas
31. bře 2016
@09daska Dekuji moc a Tobe preji hodne stesticka. 🙂
yukonek
31. bře 2016
@norae
@princezsverunka

ahoj holky, vidím vám tam něco málo...ale příště určitě zkuste koupit něco jiného než mamatest, často hajzlík dělá falešné duchy, doporučuju dr.max... držím palce ať sílí 🙂
princezsverunka
31. bře 2016
@yukonek vlastně!!dělá falesnaky😞 dva měsíce zpět mi taky udělal jakej si test falešnou čárku...