• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

29. března 2017 
@sunny1sis na 10DPO je krasne videt i pouhym okem. Preji at sili:slight_smile:
29. srp 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis já myslím,že tam je :wink:
29. srp 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni @lenasss Juuuuj nechce sa mi veriit, ze po takej dobe (od zari 2013 a posledne 2 cykly aj s clostilom), ked sme to uz chceli vzdat....a hlavne 10DPO, ked este mam tyzden do ms.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis Mi se snažili skoro rok a pak jsem si našla brigádu a začla chodit do práce a šéfová mi nabídla smlouvu a já už jí musela odmítnout :sweat_smile: a to jsme se ten poslední měsíc vůbec nesnažily a dokonce jsem si byla nechat napsat i antiko a teď mi tu leží protože jsem jí už nepotřebovala :grinning:
29. srp 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojik holčiny mám takovej dotazek a zajima mě nazor vice lidiček, 11 srpna sem byla u doktora na kntrole zjištěne těhu ale špatně uložene byla vidět jen bublinka a nic jineho druhy den na to sem začala krvacet a po te co sem dokrvacela kontrola u doktora a už tam nic nebylo doktor řikal že je vše ok už tam nic nebylo a na testu už take nic nebylo když sem testovala fakt jen skoro neviditelný duch. a včera a dnes sem udělala test jsem 19 Dc menzes chodi pravidelně po 28 dnech ale ted nevim kdy to přijde ovulka proběhla taky asi 11 dc podle hlenu a tak a na testu těhu sem našla tohle je možne že jde o nove těhu nebo ještě nijake pozustatky ???diky za nazor
29. srp 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis jistotou je digitalni těhu test žadny duchy neukazuje :wink: držim pěsti
29. srp 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Ja to odhadujem na nove tehu! Drzim palceky, aby to tak bolo a ciarka silnela! A digi test doma mam, ale este pockam, nech to mam istejsie. :wink:
29. srp 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis kež by si měla pravdu :dizzy_face: už třikrat se nam zadařilo a skončilo to samovolným odchodem :frowning2: jen mě nesedi ta doba kdyby se to stihlo otěhotnět no ale asi si tělo děla co chce uvidim zitra zda bude zesilovat nebo ne
29. srp 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus A beries utrogestan? Ten pomaha na udrzanie.
29. srp 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis ne ne neberu nic když ani nevim zda to je nove nebo ještě nijakej pozustatek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase by mě nemohl ukazovat ještě tolik hcg kdyby to bylo od toho stareho ne?co mysliš?
29. srp 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Ved to iste ma napadlo, ze to povodne hcg by uz snad malo byt prec....Zavolaj ku dr., ze co povie. Ja by som to urcite spravila a on najlepsie bude vediet, ci to je este to povodne.
29. srp 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis ja bych zavolala ale doktor tam neni :frowning2: chjo
29. srp 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Tak ti potom ostava to iste ako mne...cakat. :grinning:
29. srp 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis jj budem ceka spolu:slight_smile:ja uz dve deti mam a furt me to laka jeste jedno :slight_smile:
29. srp 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis Tak přece jenom :slight_smile:)))) Gratulace , přeji ať sílí :slight_smile:)))
29. srp 2014 ve 14:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Dakujeeem! :grinning: Ale este sa to moze zvrtnut, predsa len do ms tyzden....tak sa moc nenamotavam. :wink:
29. srp 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis chápu :slight_smile: držím palce :-*
29. srp 2014 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holčiny, každý měsíc bojuji s duchy na všech testech a ms se stejně dostaví .. ted sílící duch na testu z teska a mini duch na mamatestu. Zde přikládám test z teska. Jsem 32dc... snad už nedorazííí :frowning2:
29. srp 2014 ve 20:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2014 ve 20:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sofiebar jak to kamarádce dopadlo ? :slight_smile:
29. srp 2014 ve 20:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupino2015
Kámošce i mně na prd.Test z teska ukazuje duchy a nic z toho.Takže už nebudem testovat,dokud nepřijde mrška.Já už ji mám teda od včera,tak zahájím nové kolo :slight_smile:
30. srp 2014 v 09:29  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u mna haluz...dnes som robila mamatest a tam mi pride, ze nic. Vcerajsi bol BENU test, ta ciarka je tam vidiet celkom dobre aj teraz po uplnom zaschnuti, ze aj manza potvrdil a to je co povedat, bo on nikdy nic nevidi. Oba pisu citlivost 10. Este skusim zajtra a ak nic, tak to zrejme bol len falosny poplach. :unamused: Ale beriem to s rezervou, pocitala som s tym, ze je to este skoro. BT je 36.9 :slight_smile:
@dasenka888 @asus @nonnni @lenasss @mili00
30. srp 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis hele me mamatest nekupuj dela falesnaky .a ten benu nebyl to citl.25?jinak u me taky nevim rano sem zaspinila a nic prsa furt bolej a test ukazuje toto.tak nevim jinak dnes se 19dc
30. srp 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
30. srp 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus já tam bych rekla ze jste v zacatku vidim tam uplne slaboulinkou carecku druhou =)
30. srp 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus BENU urcite 10 ruzove, a mam aj modre, tie su 25ky. U teba ciarka stale pekne viditelna! Som zvedava, co z nas bude. :grinning:
30. srp 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis v klidu tak musime čekat spolu dal no :wink:
30. srp 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis ahoooj kup Dr.Maxe test :slight_smile: mama je nespolehlivý... :slight_smile: dřív byl nejkvalitnější, ale teď to takhle ukazuje skoro všem :slight_smile:
30. srp 2014 v 10:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus gratulace ať sílí :slight_smile:))
30. srp 2014 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis jinak mrkni udelala sem jeste jeden test jine znacky a neni s rani moci :confused: ani
30. srp 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek