Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nonnni
29. srp 2014

@sunny1sis na 10DPO je krasne videt i pouhym okem. Preji at sili🙂

lenasss
29. srp 2014

@sunny1sis já myslím,že tam je 😉

sunny1sis
29. srp 2014

@nonnni @lenasss Juuuuj nechce sa mi veriit, ze po takej dobe (od zari 2013 a posledne 2 cykly aj s clostilom), ked sme to uz chceli vzdat....a hlavne 10DPO, ked este mam tyzden do ms.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenasss
29. srp 2014

@sunny1sis Mi se snažili skoro rok a pak jsem si našla brigádu a začla chodit do práce a šéfová mi nabídla smlouvu a já už jí musela odmítnout 😅 a to jsme se ten poslední měsíc vůbec nesnažily a dokonce jsem si byla nechat napsat i antiko a teď mi tu leží protože jsem jí už nepotřebovala 😀

asus
29. srp 2014

ahojik holčiny mám takovej dotazek a zajima mě nazor vice lidiček, 11 srpna sem byla u doktora na kntrole zjištěne těhu ale špatně uložene byla vidět jen bublinka a nic jineho druhy den na to sem začala krvacet a po te co sem dokrvacela kontrola u doktora a už tam nic nebylo doktor řikal že je vše ok už tam nic nebylo a na testu už take nic nebylo když sem testovala fakt jen skoro neviditelný duch. a včera a dnes sem udělala test jsem 19 Dc menzes chodi pravidelně po 28 dnech ale ted nevim kdy to přijde ovulka proběhla taky asi 11 dc podle hlenu a tak a na testu těhu sem našla tohle je možne že jde o nove těhu nebo ještě nijake pozustatky ???diky za nazor

asus
29. srp 2014

@sunny1sis jistotou je digitalni těhu test žadny duchy neukazuje 😉 držim pěsti

sunny1sis
29. srp 2014

@asus Ja to odhadujem na nove tehu! Drzim palceky, aby to tak bolo a ciarka silnela! A digi test doma mam, ale este pockam, nech to mam istejsie. 😉

asus
29. srp 2014

@sunny1sis kež by si měla pravdu 😵 už třikrat se nam zadařilo a skončilo to samovolným odchodem ☹ jen mě nesedi ta doba kdyby se to stihlo otěhotnět no ale asi si tělo děla co chce uvidim zitra zda bude zesilovat nebo ne

sunny1sis
29. srp 2014

@asus A beries utrogestan? Ten pomaha na udrzanie.

asus
29. srp 2014

@sunny1sis ne ne neberu nic když ani nevim zda to je nove nebo ještě nijakej pozustatek 😝 ale zase by mě nemohl ukazovat ještě tolik hcg kdyby to bylo od toho stareho ne?co mysliš?

sunny1sis
29. srp 2014

@asus Ved to iste ma napadlo, ze to povodne hcg by uz snad malo byt prec....Zavolaj ku dr., ze co povie. Ja by som to urcite spravila a on najlepsie bude vediet, ci to je este to povodne.

asus
29. srp 2014

@sunny1sis ja bych zavolala ale doktor tam neni ☹ chjo

sunny1sis
29. srp 2014

@asus Tak ti potom ostava to iste ako mne...cakat. 😀

asus
29. srp 2014

@sunny1sis jj budem ceka spolu🙂ja uz dve deti mam a furt me to laka jeste jedno 🙂

dasenka888
29. srp 2014

@sunny1sis Tak přece jenom 🙂)))) Gratulace , přeji ať sílí 🙂)))

sunny1sis
29. srp 2014

@dasenka888 Dakujeeem! 😀 Ale este sa to moze zvrtnut, predsa len do ms tyzden....tak sa moc nenamotavam. 😉

dasenka888
29. srp 2014

@sunny1sis chápu 🙂 držím palce :-*

pupino2015
29. srp 2014

Ahojky holčiny, každý měsíc bojuji s duchy na všech testech a ms se stejně dostaví .. ted sílící duch na testu z teska a mini duch na mamatestu. Zde přikládám test z teska. Jsem 32dc... snad už nedorazííí ☹

pupino2015
29. srp 2014
pupino2015
29. srp 2014

@sofiebar jak to kamarádce dopadlo ? 🙂

sofiebar
30. srp 2014

@pupino2015
Kámošce i mně na prd.Test z teska ukazuje duchy a nic z toho.Takže už nebudem testovat,dokud nepřijde mrška.Já už ji mám teda od včera,tak zahájím nové kolo 🙂

sunny1sis
30. srp 2014

Holky tak u mna haluz...dnes som robila mamatest a tam mi pride, ze nic. Vcerajsi bol BENU test, ta ciarka je tam vidiet celkom dobre aj teraz po uplnom zaschnuti, ze aj manza potvrdil a to je co povedat, bo on nikdy nic nevidi. Oba pisu citlivost 10. Este skusim zajtra a ak nic, tak to zrejme bol len falosny poplach. 😒 Ale beriem to s rezervou, pocitala som s tym, ze je to este skoro. BT je 36.9 🙂
@dasenka888 @asus @nonnni @lenasss @mili00

asus
30. srp 2014

@sunny1sis hele me mamatest nekupuj dela falesnaky .a ten benu nebyl to citl.25?jinak u me taky nevim rano sem zaspinila a nic prsa furt bolej a test ukazuje toto.tak nevim jinak dnes se 19dc

vvvverunka
30. srp 2014

🙂

vvvverunka
30. srp 2014

@asus já tam bych rekla ze jste v zacatku vidim tam uplne slaboulinkou carecku druhou =)

sunny1sis
30. srp 2014

@asus BENU urcite 10 ruzove, a mam aj modre, tie su 25ky. U teba ciarka stale pekne viditelna! Som zvedava, co z nas bude. 😀

asus
30. srp 2014

@sunny1sis v klidu tak musime čekat spolu dal no 😉

dasenka888
30. srp 2014

@sunny1sis ahoooj kup Dr.Maxe test 🙂 mama je nespolehlivý... 🙂 dřív byl nejkvalitnější, ale teď to takhle ukazuje skoro všem 🙂

dasenka888
30. srp 2014

@asus gratulace ať sílí 🙂))

asus
30. srp 2014

@sunny1sis jinak mrkni udelala sem jeste jeden test jine znacky a neni s rani moci 😕 ani

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru