• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. května 2017 
:wink: tak to už snad taky uteče...líně se táhnou ty dny do zpoždění viď :wink:...snad jste to vychytali :blush: teď už jen počkat a nějak se zabavit :blush: :wink:
14. kvě 2016 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi no mam nejaky tuseni, ze to nevyslo :frowning2: i kdyz jsme to jistili. Tak uvidime :slight_smile: v patek testnu a kdyz bude bilo tak budu cekat na MS :grinning: coz bych nechtela, ale je to tak kazdy mesic, takze si zacinam zvykat :grinning:
14. kvě 2016 ve 22:48  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi rado se stalo :relieved: na na to mám aplikaci, lady time, doporučuju :wink:
14. kvě 2016 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimimimi a testovat, pokud vydržím, příští neděli, 14 DPO myslím. Nevím, jestli má smysl dřív, ale. Úplně nejdřív ve čtvrtek :smiley:
14. kvě 2016 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hh. Ja v patek jsem 10 DPO,takze driv to opravdu nema smysl :grinning:
14. kvě 2016 ve 22:56  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leymea ja myslím ze jen jeste nemáš šanci nic cítit :wink: to prijde neboj...:smile: ono si ani nejde myslet ze to vyšlo po celou dobu cyklu :wink: musíme nejak fungovat :wink:
14. kvě 2016 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mi89 jee to zkusím :blush: to nevím jestli vydržím tak dlouho :blush: ...rikam si ze jestli to tam nebude ted nekdy tak teda nevím asi mega porucha a pokud ani ta injekce nezabere tak jsem divna ...:persevere: Ja testuji nejpozdeji ve ctvrtek :smile: podle Toho jakou budu mit trpelivost a jestli teda nedojde driv MS :blush:
14. kvě 2016 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi tak urcite, hlavne kdyz od ovu me picha v podbrisku ( dneska uz teda ne ) a jeste me pichne nekdy v prsou, takze jak bych pak neco mohla poznat :grinning:kdyz me prsa boli hned od zacatku :slight_smile: a dneska uz nemam husty bily vytok, spis vodovej a hlavne jsem moc nezpozorovala pred ovu plodny hlen, proto myslim, ze to nevyslo. Ale stat se muze vsechno, tak uvidime. Nechame se prekvapit :grinning: :slight_smile:
14. kvě 2016 ve 23:12  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi neboj, to chce asi jen čas :wink: hlavně se nestresovat. Jo a ani plodný hlen podle "tabulek" jsem neměla, ale to snad moc nezabrání...
14. kvě 2016 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leymea ja ho taky nezpozorovala ale prý byt nemusí jen to zvyšuje životnost spermii :wink: me už připadá ze taky nic nepoznam a přitom jsem se jako těhotná začala cítit už od ovulace ale vse negativní pak jakoby příznaky na chvíli odezneli všechny a teď zas koumam :smile:, muzu doufat ale tj tak všechno :wink:...tak se drž :blush: asi jdeme radsi spát vid :smile: já tu dnes extra spamuju :smile: pak na to nemam myslet :wink:...
14. kvě 2016 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tu ctu tak jsme vsichni nejaky divny :grinning: ja jsem zvedava co vypadne v pondeli ze me :grinning: to zase budu urco nasrana..ne ze by tomu bylo v posl.dnech jinak :grinning:
14. kvě 2016 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak co jsem cetla tak bez plodnyho hlenu tam spermie neprezijou, ale uz taky holky psali, ze ho nemeli a presto otehotneli :slight_smile:
14. kvě 2016 ve 23:35  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimimimi to nejde na to nemyslet :grinning: ale spat jit muzem, aspon se nam zkrati cekaci doba:grinning:
14. kvě 2016 ve 23:37  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyt9178 na mamatestu, obou z baleni, mi vyslo totez, a nejsem, ale to nebyvalo, ne? Loni mi spravne ukazal //.
15. kvě 2016 v 01:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qz ano nebyval. hrozne se hrosil!!!! Ja to na nem mam poprve. Proste misto niceho seda carka!!!!
15. kvě 2016 ve 02:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me klesla teplota tak dnes ocekavam mrchu
15. kvě 2016 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jakpakto :neutral_face: o kolik o hodně? Mě stoupla na 37,1 ale porad tj třeba agolutinem...sepisuju si ty teploty az ted prave akorát ale budu tam mit taky asi pěkně výkyvy...
15. kvě 2016 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi je fakt ze jsem merila chvilinku chtelo se mi hrozne curat, o dost zkusim pak přeměřit ale prsa boli porad hodně
15. kvě 2016 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vycetla ze i ten pokles muze byt nidace ale 14dpo je asi pzde na nidaci protoze jem jeste spala a lezela a ted teplota zase 37,2 tak jsem merila rano asi malo
15. kvě 2016 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic myslim ze dnes 1dc, soinim :frowning2:,tak iz teda nevim,
15. kvě 2016 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ach jo :weary: to jsou nervy vid...
15. kvě 2016 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi spinim stejne jako pred dvema dny tmavy hlen ruzovo sle boli i dost bricho tak nevim proc boli ty prsa a na testu i neco je
15. kvě 2016 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina nic nevdavej...co je na testu? Mas jiny nez mama?
15. kvě 2016 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yukonek maxe mam tak poxkam zda se rozjede
15. kvě 2016 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina a ukazuje neco? Ten je spolehlivej.
15. kvě 2016 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2016 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mokra ano a jak zaschl tak nic moc tou svoji herkou nebyfotim no nic spose pocitam s ms ze se rozjede i břicho tak boli nebudu se zbytecne trapit jede se dal :frowning:
15. kvě 2016 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ale jeste se nerozjela ...a po zaschnuti vidis bez naklaneni aspon neco? Treba tam fakt je ;) Jen to cekani co bude teda je hrozny no...drz a vydrz ;) Ted to chce klid a vyckat ikdyz uz to neovlivnis ...kdyz to neni primo krvaceni tak se nestresuj...hodne holek spini na zacatku...
15. kvě 2016 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jestli pujde vubec něco videt
15. kvě 2016 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina nic nevidim...tak uvidis podle ms a pak se na to kdyztak zase vrhnete :slight_smile:
15. kvě 2016 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek