Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

leymea
15. kvě 2016

@mimimimi jidlem to urcite bylo 🙂 a jak rikas, urcite se vsichni dockame 🙂

hul
15. kvě 2016

@prostejina
@prostejina MS mám dostat v úterý tak se uvidii

ms.neomagic
15. kvě 2016

Holky pomoooc boda me v prsou,normalne jak kdyby me nekdo necim podal do prsa..a pokazdy jinde..

barbarosi94
16. kvě 2016

Holky,tak dneska jsem se probudila, ze potrebuji na wc, zasla jsem si a lehla od 1 hodiny oci jak sova a silene me boli spodek ,pichave ,tlacive 😐😐 ted jsem byla na wc ,jestli jsem to nedostala drive a nic do MS mam 5 dni 😐😐 co to muze byyyyt 😞😞

ms.neomagic
16. kvě 2016

@barbarosi94 bud tehu nebo pms..v tuhle chvili se to pozna tezko 😉

monikavitezslav
16. kvě 2016

Ahojky holky tak ms místo 6.5 přišla 10.5 a byla jen dva dny spineni bez sliznice a dnes sem se vzbudila a tchyne mi říká ty vypadaly jinak ze by tehu? Mám pihy pod očima a otekly prsa.

mimimimi
16. kvě 2016

Dobré ráno, zase o den dále snad všechny brzy najdou svoje // třeba i dnes ;) ...u mě 5.tý den po injekci a MS zatím stále není, BT 36,9...

@yukonek tfuj tfuj 🙂 myslím na tebe ;)...

@ms.neomagic 👀 to musí dost bolet, dej vědět co u Dr ;) Nevylučuje to nic ale ani nepotvrzuje. Čekáme na každé píchnutí takže některé věci můžou být i psychikou. Ale nemáme jinou možnost než čekat na pozit.test nebo krev. Co je k tomu je už navíc a a každá to má trochu jinak 😐 Me třeba neboli prsa vůbec a to ani po pozit.testech. Co ale bylo nebo nebylo může být 😉

@leymea 🙂 jo a to jídlo si splacala proč?... :D hmm?Držím ;)

@barbarosi94 já taky tento cyklus od jistých večerů po ovu nemohla večer zabrat 😇 tak uvidíme no ale raději už s tím nepočítám 😉 za chviličku budeš testovat vid 😊

mimimimi
16. kvě 2016

@ms.neomagic neboleli tam mělo být...v minulých těhotenstvích...😐 ale většina nějaké ty bolesti prsou mívá ...tak třeba...

@milujicimamina držím pěsti a ozvi se jak jsi na tom dnes 😉

mimimimi
16. kvě 2016

@monikavitezslav tohle mě vždycky dostává když to fakt někdo pozná 👀 a pokud to nebyla přímo MS tak naděje je pořád 😉...☀

monikavitezslav
16. kvě 2016

@mimimimi me povidej . Jsem z toho fakt jelen při tom spineni me dost bolel spodek a teď jen šíleně otekly prsa. Ve středu skocim na krev at vim co a jak. Už mě tyhle cykly nebavej. 4dny zpozdeni a pak jen spineni co to zas bylo.

mimimimi
16. kvě 2016

@monikavitezslav to chápu a testovat budeš taky ještě?

mi89
16. kvě 2016

Tak co? Jsem napjatá, ktera testuje 😊 ka mám jakýsi slabounce naruzovely hustý hlen, tak jsem zvědavá, co bude dál...

mimimimi
16. kvě 2016

Já se holky více potím a to i v noci a mezi prsy nejvíc,to mám pak úplně mokro, prsa nebolí ale jsou horká...on ten progesteron asi pěkně zahřívá...a tělo se musí nějak zchladit...nebo nevím proč ten organismus takhle reaguje...ale normálně se nepotím ani když jsem nemocná...hormony bláznivý 😊 neco se děje takže buď to přijde a nebo ne a já budu muset k Dr.znovu...

luckybara
16. kvě 2016

ahoj holky,přidám se k Vám,antikoncepci jsem vysadila po roce nonstop užívání 29.4.ale ms zatím stále nikde(vždy se dostavila do 4dnů).byla jsem na kontrole,na utz nic nebylo ani cysty,jsem ráda,vzal mi krev na hcg,zítra mají být výsledky,ale myslím si že z toho nic nebude,týden mám tlaky v podbříšku,včera ranní nevolnost s objímáním wc.,dnes test negativní.bohužel nejsem ani schopna dopočítat cyklus..jinak všem vám držím pěstičky

mimimimi
16. kvě 2016

@mi89 jeee tak to je nadějné hodně 😉 já myslím že toto nebude žádné pms 😉 já to měla u druhého a těhotenství se nakonec potvrdilo i přes neg.krev 😊 😊 teď to ale nemám žádné špinění natož růž.barvy 😣 ach jooo 😃 ...u prvního jsem testovala až po 14ti dnech zpoždění kdy mi došlo že už bych to taky mohla dostat takže tam jsem našla rovnou dálnice 😄žádné příznaky nebo duchy jsem tenkrát nehledala a jediné co mi bylo...byl vlčí hlad...nemohla jsem dospat a budila se dříve hlady jak kdybych měla v břiše kráter a týden nejedla 😂...

ms.neomagic
16. kvě 2016

@mimimimi no me prave taky nikdy prsa neboleli,nevim co to je,ani pred ms,ani v puberte,ani pri tehu..ted me uz tyden tahnou,a vcera to bylo fakt bodani a dneska mi prijde jakobych mela porad mokro v podprde,ale nemam...no v 10:30 jdu na to,tak jsem zvedava,ale priklanim se spis k tomu,ze se mi zblaznili hormony...i kdyz bylo by to krasny,protoze kdyby to vyslo tak by si tatka udelal potomka k narozeninam,bych usetrila pristi rok za darek 😀

mimimimi
16. kvě 2016

@luckybara tak dej zítra vědět a taky držíme 🌹 🙂 Mohlo by to dopadnout 🙂Mě se taky špatně počítá cyklus když už meskam

mimimimi
16. kvě 2016

@luckybara druhou MS ;)

pandabox
16. kvě 2016

@mimimimi ja jsem u posledního tehu zadne špinění neměla..ani uhnizdovaci..takže Kazda jsme jina..
moje příznaky byly, že jsem . mela výraznější kratší pms..normální vím už týden ze to přijde, tentokrát to začalo dva dny před nevynechanim..

luckybara
16. kvě 2016

@mimimimi určitě dám,jsem jak na trní,v prvním těhu jsem neměla žádné příznaky do 9tt.teď se cítím hrozně :D..kéž by to vyšlo..

mi89
16. kvě 2016

@mimimimi jee kéž bys měla pravdu 😍 navíc mám dole divné pocity, snad si to nevsugerovavam, ale přirovnat je ničemu nedokážu. Něco jako bolest břicha pri ms, ale bez bolesti, jen ten pocit. Budu se zas místo na práci soustředit na sebe 😂

milujicimamina
16. kvě 2016

@mimimimi ahoj mrcha se rozjela

ms.neomagic
16. kvě 2016

@milujicimamina To je teda pekna mrcha...ale tak ber to tak,ze se ted vycistis a zase na to hupsnete 😉

mimimimi
16. kvě 2016

@pandabox hmm děkuji za maličkou naději ;) a co jsi cítila ty dva dny před? Bolesti na MS? 🙂 Já mela první dva dny injekce celkem výrazné bolesti na MS a i mě bolelo v zádech, říkala jde si a je to tady to bude krutý s tou vyvolavačkou ale nerozjelo se zatím nic a jakoby to snad úplně ustalo 👀 ...

@luckybara
@mi89 to by bylo fajn holky snad Vám to vyjde 🙂 já myslím ze by mohlo ;)...

pajinka123
16. kvě 2016

Ahojky davam fotecku ta slaba je ze vcera a ostatni ted rano

milujicimamina
16. kvě 2016

@ms.neomagic právě už se mi moc nechce

milujicimamina
16. kvě 2016

tak se zatím mějte a přeji všem // brzké 🙂 já si odpočinu

mimimimi
16. kvě 2016

@milujicimamina ☹ ach jo 😣 tj nefer...měla si pěkné teploty a to ti i klesly? Nezkusíš přesto ten test? Přála jsem si a fakt myslela, že nám to tu potvrdíš pozit.testem a ona ta MS přišla dříve? Tak co ten dusík? Myslíš že se jen pokusilo uhnízdit a MS to vzala sebou? 😡

mimimimi
16. kvě 2016

@pajinka123 😇 gratuluji 😊 TJ parádní ať vše probíhá jak má 🍀 ;)

pajinka123
16. kvě 2016

@mimimimi mooooc dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru