Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
yukonek
17. kvě 2016
@mimimimi takže mi naznačila, že je to dobrý všechno a asi to stouplo tak jak má.... 🙂 děkuju za držení palečkůůůů... a prskám na všechny těhu bacily a tajně doufám, že se všechny nakazíte a vyjde nám to všem - myslím, že každá jsme si už prožili to své utrpení a teď už to musí být jen dobrý!
yukonek
17. kvě 2016
@mimimimi testuju každé ráno, dnes krásný dálnice už 🙂
mimimimi
17. kvě 2016
@yukonek možná bych chtěla k telefonu pak pana doktora abych mohla byt klidnější do úterý 😉 ale to záleží na tobě, stejně tak by tě to pak mohlo stresovat a zbytečně...porad cekat cekat cekat...vid ale lepsi zprávy to určitě jsou...naděje je veliká 😉
mimimimi
17. kvě 2016
@yukonek no tak pokud testuj sílí tak se neboj ničeho uz a pockej 😉 tj jasna známka ze tehu prozatím krásně prosperuje 😉 ...
baskervile
17. kvě 2016
@yukonek moc moc gratuluju a držím palce dál 🙂
yukonek
17. kvě 2016
@mimimimi pan doktor je právě na dovolené v USA a vrací se až v pondělí víš 😃 jinak už by mi sám volal
leymea
17. kvě 2016
@mi89 nu kdyz jsem pocitovala bolest tak jsem mela lepsi pocit, ze se tam neco deje 😃 ted nic 😞 😃 a znervoznujou me prsa. Neboli 😃 nekdy v nich pichne, jinak nic.
mi89
17. kvě 2016
@leymea tak mě mistama dole malinko zaboli, prsa vůbec, ale ty mě nikdy nebolely... A jsem pořád nafouknuta, hned se člověk pozoruje jako blázen 😃
mimimimi
17. kvě 2016
Mě už holky nebolí nic, akorát hlava a vraz.nálada tak trochu víc 😊 Holt už mě to čekání drtí 😉...
mi89
17. kvě 2016
@mimimimi asi si zítra udělám už test, i když si myslím, že tam nic nebude, ale nedá mi to
mimimimi
17. kvě 2016
A jako teplotu kdybych měla se cítím...😐 TJ ale asi z počasí a nervů...
mimimimi
17. kvě 2016
@mi89 ok no tak ja jeste taky uvidím ale nevěřím 😉 uvidím co udělá BT...tipuju ze půjde o větší odchylku jasně dolů 👇
mimimimi
17. kvě 2016
@mi89 pokud jsi špinila tak třeba uz bude 😉 ale ikdyž nebude tak to pořád nic neznamená...😉 tfuj tfuj😉
mimimimi
17. kvě 2016
Tak v puse teď 36,9 asi na mě leze cosi jen...
juliemichal
17. kvě 2016
Ahojky holky tak na UTZ nic nebylo vidět tak jsem byla na krvi a HCG 26,50 🙂 🙂
kastanek87
17. kvě 2016
@juliemichal supeeeeer!!! Moc moc moc gratuluji!!!!
juliemichal
17. kvě 2016
@kastanek87 moc moc děkuji ♥ ♥
kastanek87
17. kvě 2016
@yukonek já myslím že je to víc než jasné a pokud máš furt dálnice na testech,tak už tuplem 😃 takže moooc gratuluji!!!!
yukonek
17. kvě 2016
@kastanek87 no...jsem šťastná to ano, ale mám už i zkušenost hcg 27000, 6+4tt, dálnice a prázdné zkřivené plodové vejce a revize...tak se ještě držím nohama na zemi, uvidí se za týden, ale věřím, že teď už to bude správně 🙂
kastanek87
17. kvě 2016
@yukonek aha 😞 na to ale vůbec nemysli! Chápu že asi budeš mít strach pořád,ale věřím,že teď to bude všechno v pořádku a ty taky věř 😉 budu na tebe myslet a opatruj se 🙂
yukonek
17. kvě 2016
@kastanek87 moc děkuju za podporu 😘
mi89
17. kvě 2016
@mimimimi děkuji, zítra dám vědět
leymea
17. kvě 2016
@mi89 jsem na Tebe zvedava 😃 ja az v patek. 😃 vubec to neutika.
kastanek87
17. kvě 2016
@mi89 držím pěsti ať už tam zitra něco je 😉
mi89
17. kvě 2016
@leymea to uteče, uvidíš 😊 já taky
mi89
17. kvě 2016
@kastanek87 děkuji, kež by 😍 pokud ne, mám za cíl nesmutnit a zkoušet další den 😊
leymea
17. kvě 2016
@mi89 drzim pesti 😉
leymea
18. kvě 2016
Dobre rano holky.
@mi89 jsem zvedava na tvuj dnesni test 🙂 mam nejake tuseni, ze bude pozitivni 😉 aspon malilicko 😃
yukonek
18. kvě 2016
Dobre rano drzim palce u testovani holky, ja uz mela jen posledni test a daldi uz kupovat nebudu, takze takhle D1 🙂
mimimimi
18. kvě 2016
@mi89 taky jsem zvědavá 😄 a už nakukuji 😄
@leymea dobré ranko 😊 jak je?

Začni psát odpověď...

Odešli