Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hanulkavelunka
25. zář 2014

@pulpk dekuju ale ja uz tem papirkovym neverim a dokud mi nekdy neukaze stejne barevnou tu druhou tak tehotna nebudu

hanulkavelunka
25. zář 2014

@svlocka jsem dnes 44dc jsem tyden od vyvolavacky ms nikde testy jsem tu dala foto vcera ty 2prouzky jsou delane pred tydnem a ten 1 delany vcera v 16.hod a jak uz jsem tady psala testum hlavne tem papirkovym NEVERIM 3roky nic a ted objevim tyhle // a tehotna nejsem?!!! Negativni hcg z krve pred tydnem a u me se zazraky nedeji ja to stesti NEMAM :'(

pankafe
26. zář 2014

Mám tady další foto 😉

Dnes 29DDC, 13 DPO, včera odpo jsem začala slabounce špinit, to dnes pokračuje. Ale duch se objevil v limitu a není to jen duch 😀 Nevím, jak na fotce, ale v reálu je pěkně vidět. Myslíte, že mám zkusit ten digitální ClearBlue (už konečně), když mám dnes pěkného v limitu ducha na mamatestu 10? 🙂

pankafe
26. zář 2014

Ještě pokus o lepší vyfocení:

pulpk
26. zář 2014

@pankafe Asi bych ještě počkala do zítra, když jsi začala špinit. Třeba se MS rozjede a když ne, tak bych zítra zkusila digitál. Přeju hoooodně štěstí 🙂

pulpk
26. zář 2014

@hanulkavelunka Tak to mě mrzí, že na to čekáš už 3 roky. Tohle prostě není fér 😒

pankafe
26. zář 2014

@pulpk Doufám, že se nerozjede ;) Zatím to bylo včera hodně slabé špinění, přes noc nic a teď taky úplně slabounce... Mně teda takhle MS začíná, tak uvidíme. Nicméně když už těhu test ukáže v limitu hezkého ducha, tak to znamená, že nějaký HcG v moči už je a jde o to, zda se buď vajíčko udrží, nebo ho MS odplaví? Je už v tu chvíli zavrtané, nebo může ještě být "na volno" oplodněné?

sykorkaa
26. zář 2014

@pankafe Nic nevidím, bohužel..

pulpk
26. zář 2014

@pankafe Když ti ukazuje test hcg v moči, tak by mělo být vajíčko nejen oplodněné, ale i zahnízděné. K zahnizdění dochází tak 7 - 10 dní od OVU. Na netu je hezká kalkulačka, která ti ukáže, jaký den by mělo co a jak probíhat, pošlu ti odkaz, tak na to mrkni a vyplň si těch pár řádků úplně dole.
http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/prubeh-teho...

pankafe
26. zář 2014

@sykorkaa Je to na prd vyfocené ☹ Na fotce v mobilu to taky nevidím, ale naživo je to hezký duch, který tam fakt je. Ne jako v předchozích dnech, kdy jsem se ho spíš snažila vykoukat, než že by byl fakt tak jasně vidět 😀

senoritapetra
26. zář 2014

@pankafe Je to vidět hoodně slabounce, ale je a ani jsem nemusela zaostřovat 🙂 Nicméně zkus ještě počkat a uvidíš zítra a pozítří, jestli čárka zesílí, budu držet pěsti! 🙂 A hlavně teď 😵 odpočívej 🙂

pankafe
26. zář 2014

@pulpk Děkuju 🙂
@senoritapetra Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo ho tam vidí 😀 Čeká mě pracovní sobota, ale budu se snažit se v rámci ní nepředřít 😉

senoritapetra
26. zář 2014

@pankafe Jasněěě 🙂 Pak dej vědět, jestli testy zesílily 😎

pankafe
26. zář 2014

@senoritapetra Jojo, určitě sem zase zítra dám nové foto s komentářem 😀

sona1011
26. zář 2014

Hezký den přeji 🙂

Letos v březnu jsem vysadila HA a nechali jsme s přítelem přírodu ať si poradí 🙂. Menstruace byla i po vysazení pravidelná (dokonce i časově - vždy dopoledne) a proto mě zaskočilo, že jsem ji včera nedostala. Dnes, vlastně před chvílí, jsme si dělala testík - mamatest 10, který je na fotografii. Co myslíte, je pozitivní ikdyž je druhá čárka slabá? Už jsem se aktivně objednala i na gyndu, abych měla jistotu. Pokud se podařilo doufám, že miminko vydrží a bude vše v pořádku. V očekávání bych byla poprvé, tak mám jisté obavy 🙂.

Všem děkuji za odpověď!

ilonkaseda
26. zář 2014

@sona1011 Není slabá,je to jasné

soleilll
26. zář 2014

@sona1011 O takto "slabé" čárce tu sní mnoho žen... 🙂

pankafe
26. zář 2014

@sona1011 Podívej se o kus výš na moje duchy. Ta tvoje "slabá" čárka je fakt krásná 😉 Doufám, že zítra nebo pozítří budu taky takovou mít. A předem tiše gratuluji 😉

sona1011
26. zář 2014

Jéé holky tak to jsem ráda 🙂. Já měla za to, že tam musí být dvě rudé a tak mě ta světlejší zmátla. Jen nevím jak to vydržím do příští středy, kdy jdu k Dr. Také to chvilku trvalo, ale jak jsem psala nechali jsme přírodu 🙂. Vám všem držím palečky, miminka moc dobře vědí kdy je vhodná doba "vzniknout" 🙂.

pankafe
26. zář 2014

@sona1011 Tak pak dej určitě vědět 🙂 Na začátku těhu můžeš mít ještě méně HcG, proto nemáš na testu dvě stejně tlusté čáry. Můžeš zkusit zítra nebo spíš pozítří ráno zase testnout, ideálně testem stejné značky a uvidíš. Přeju, ať druhá čárka sílí 😉

sona1011
26. zář 2014

Jasně dám vědět jak se vše vyvíjí 🙂. Zkusím tedy ještě před návštěvou Dr. a uvidím zda zesílila. Děkuji! 🙂

pankafe
26. zář 2014

Tak už nejen špinění, ale i krvácení dorazilo ☹ Tak uvidíme, zda se z toho vyvine MS nebo se to zastaví...

pankafe
27. zář 2014

Tak holky já fakt nevím. MS dorazila včera odpo, přesto dneska ráno na testu doušek cca stejné intenzity jako včera ráno. Myslíte, že z toho ještě může něco být? Případně, zda má smysl ještě třeba zítra či pozítří testnout i přes MS?

alubif
27. zář 2014

Možná si těhotná byla, ale bohužel se to stává velmi často, ale nejspíše se jedná o velmi ranný potrat, který odchází s MS. Proto se doporučuje testovat až aspoň s několikadenní zpožděním od očekavané MS aby se předešlo zklamání. Moc bych ti přala abych neměla pravdu! @pankafe

hanulkavelunka
27. zář 2014

@sona1011 na tohle čekám 3 roky a dnes jsem 2DC 😒 a tyhle testy mi všechny dělají duchy viz foto výš ale těhotná opět nejsem ......
hodně štestí!!!

juldaska
27. zář 2014

@pankafe tyhle citlivý testy dělají často duchy.. držím pěsti pro příště, ale tentokrát si myslím, že to nevyšlo..

juldaska
27. zář 2014

Holky, netestujte moc brzo.. akorát to pak stresuje..

pankafe
28. zář 2014

@juldaska Máš svatou pravdu ☹ Už jsem další testy nedělala, bylo by to zbytečné, mrcha se rozjela.

pulpk
29. zář 2014

@pankafe tak to mě strašně mrzí. V sobotu ráno jsem si na tebe vzpomněla, jak jsi asi dopadla. Ale ono to vyjde příští měsíc, někde jsem četla, že zamklej potrat zažije alespoň jednou za život každá žena. Hlavu vzhůru, stres nepomáhá, naopak. Ono se to nám nedočkavcům radí, znám to, sama jsem úplně stejná, ale zkus na to aspoň trošičku nemyslet. Přeju hoooodně štěstí 😉

juldaska
29. zář 2014

@pankafe Nevěš hlavu, jednou to vyjít musí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru