• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

28. března 2017 
@misacek3 taky držím palečky :blush: Napis pak jestli to vyšlo, ja dělala uz druhy a také byl silnější, uvidim zitra rano jestli to zesílí :blush:
20. kvě 2016 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkusti Snad nám to vyjde oběma :slight_smile:. Já mam doma ještě tři testy včetně ClearBlue, takze každý den budu zkoušet a v úterý mam volat Dr. Moc na Tebe myslím ať jen sílí a sílí
20. kvě 2016 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misacek3 Ja mam jen Dr. Max , tak snad nelze, docela si ho holky chvalily. A jak dlouho se snažíte? My poprvé, to by přítel koukal, ze to vyšlo :blush: Uz se těším na rano a kdyžtak v pondělí budu také volal Dr. Budu na Tebe take myslet, urcite nám to oběma vyjde :wink:
20. kvě 2016 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea
@mimimimi ubrala jsem jas a asi vážně nejsem slepá holky :astonished:
20. kvě 2016 v 15:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mkusti první test byl Pepino a dnes taky Dr.Max. Zítra mám připraven digitální od Mamavit. My se snažíme druhý měsíc, tak bych byla docela ráda. Manžel už to ví a těším se až přijede domů. Taky se těším na ráno. Já Dr.volala dnes a mam zavolat v úterý a dohodneme se. Uvědomuješ si to? Já ještě moc ne dokud nebudu mít silné // a až půjdu k Dr.
20. kvě 2016 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckybara to by bylo skvělý :smiley: ze bychom na MS cekaly marně? Já taky zkusila něco :wink: porad si ale říkám ze tam možná není...
20. kvě 2016 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimimimi když přiblížím úplně bílé to není ,třeba marně čekáme :wink: zkus jen ubrat jas,mě jediné co zaráží že je ,,široký,,ten stín..zítrá ráno zkusím hned další,a čekám až dojde ten krevní test.tak si pichnu prstík asi až v pondělí
20. kvě 2016 v 15:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckybara taky zejtra zkusim :slight_smile: u Tebe tam neco vidim.
@mimimimi nooo, ze by? :grinning:
20. kvě 2016 v 15:50  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, asi je blbost vidět 6dpo mini ducha na testu ze? Už mi z toho hrabe :grinning:
20. kvě 2016 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi kééééž by :slight_smile:)
20. kvě 2016 v 16:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem zkusila fotku upravit. Uz to vidite? :grinning:
20. kvě 2016 v 16:09  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adrianne1108 ale ja ho tam taky vidim :grinning:
20. kvě 2016 v 16:10  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leymea já nevidím nic, ani u mimimimi a ani u adrianne, asi jsem splepá..
20. kvě 2016 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mi89 asi si ty carky na tech testech tady jen predstavuju :grinning:
20. kvě 2016 v 16:12  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea ja jim tam vidim s primouhrenym okem...ale nic bych si od toho neslibovala..zatim..kolik dni vynechane MS jsi??
20. kvě 2016 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea asi to je přání :slight_smile: chápu
20. kvě 2016 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mi89 a u mě ? :grinning:
20. kvě 2016 v 16:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandabox ja si od toho nic neslibuji :wink: dokad neuvidim normalniho ducha tak tomu neverim. Ms cekam zitra.
20. kvě 2016 v 16:28  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckybara tam něco je, máš kvalitnější fotku?
20. kvě 2016 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi teda ani ja nevidim zvlastni u me :grin:
20. kvě 2016 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mi89 nejde to líp vyfotit ,mám tel.na hovno,ale jsou i na stránce zpět,2fotky
20. kvě 2016 v 16:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea ja ho vidim a pekne. Jsem mistrine v loveni duchu :blush:
20. kvě 2016 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem začala být nadšená, že jsem těhotná.
No dnes jsem byla u dr., těhotná jsem, ale na ultrazvuku žádné srdíčko a žloutkový váček prý zvětšený. Řekla mi vyloženě pokud tam za týden srdíčko nebude, půjde to ven. A že s tím spíš nemám počítat, že se to tak prostě někdy stává.
No nebudu tu nic hrát, brečím od té doby jak želva, ikdyž jsem s těhotenstvím vlastně původně nepočítala, teď už je mi to ale děsně líto a nějak to těžko vstřebávám a taky se od mala panicky bojím operací, tudíž to mě taky hází do deprese. :frowning2:
Je mi jasné, že každé těhotenství je jiné, ale tak aspoň se zeptám - stalo se vám někomu, že by s podobnou "diagnózou" přece jen bylo vše ok a nakonec se i při zvětšeném váčku srdíčko objevilo a navzdory prognóze dr bylo vše ok?
20. kvě 2016 v 17:14  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debie_p kolikaty mas byt týden?
20. kvě 2016 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul no vidíš, to mi ani neřekla... :cry: a já to ani nedokážu spočítat, protože poslední MS byla v únoru a od té doby nic, 11.4. jsem tam byla a na UTZ nic, takže jsem odcházela s tím že těhotná nejsem...takže ani nevíme vlastně, kdy došlo k početí...
20. kvě 2016 v 17:26  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debie_p podivem sem http://www.modrykonik.cz/forum/nemoce-a-komplikace/embryo-se-nevyviji-6-tt-je-nadeje-2/

tady to má happy end...
jinak ještě uvidíš příští týden...na revizi nemusí..pokud to má odejít, tak to muže odejít samo..ale naděje umírá poslední
20. kvě 2016 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misacek3 Můj přítel se teprve zitra vrací z Číny, tak nic neví a hlavně ja si to vubec neuvedomuji a vubec tomu nevěřím dokud mi to doktor nepotvrdi. Moje kamarádka se snaží uz 3 roky, mela mimodel a dva klasické potraty, a celou dobu to prožívam s ni, tak se mi najednou nechce věřit, ze u me by to bylo tak jednoduché :blush:
20. kvě 2016 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debie_p vůbec na to nemysli! Co to je za doktorku??? Vacek je tam,tak teď snad musíš čekat až zase povyroste ne? Proc te tak stresuje to teda nechapu :-/ srdičko je vidět kolem 7tt a některým holkam bylo vidět i později,záleží dle MS a ovulace. Takže se vůbec ale vůbec nestresuj! Věř že to dobře dopadne a buď v klidu. :-* :-* vzala ti aspoň krev?
20. kvě 2016 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrouc aspon nekdo ho vidi :grinning: ale to je tak moc pidi, ze stejne neverim, ze zitra to bude lepsi a zaroven zejtra to dostanu :-/ pocity v podbrisku uz mam teda ted :grinning: jj, ale kezby. Uklidnuju se, ze 10 dpo nemusi byt nic videt :grinning:
20. kvě 2016 v 18:12  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nekdo 15 DPO a bílo.
20. kvě 2016 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek