Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
21. kvě 2016

@mi89 tak někomu to neukáže driv nez 14-15dpo i déle...pokud to u tebe není běžný tak pořád tam ty //mohou být později😉...

mi89
21. kvě 2016

@mimimimi děkuju za podporu, tak uvidím, zkusím asi zase zítra.... Pokud ms nedorazí. Taky pak dej vědět, jak jsi dopadla 😉

mimimimi
21. kvě 2016

@mi89 určitě 😉 držím pěsti!

mimimimi
21. kvě 2016

Tak byly křeče a už i krev 😢...

mi89
21. kvě 2016

@mimimimi to mě mrzí:(

mimimimi
21. kvě 2016

@mi89 zatím to není proudem půjdu si lehnout a ráno uvidím co test :'(

Nepomůže nic co holky :( ? Mám doma utrogestan a možná ascorutin má to smysl? :(

mimimimi
21. kvě 2016

Ted to přestalo a já jsem vystrašená...snad to bude dobrý...😐

mi89
21. kvě 2016

@mimimimi jako tohle se mi stalo včera. Dnes už jen hnědá. Co to je, fakt nevím....

mimimimi
21. kvě 2016

@mi89 taky jo? Já spinim bohužel průběžně dál ale ne moc jen po troskach...zatim...jinak se mi to ted zdá taky jako stará krev ...dnes mi bylo zle a teď jsem měla pocit i vyssi teploty, dost bolela hlava a hori mi snad i hrudnik...hormon.bouře pořádná (teploměr nefungoval jak naschvál...tak jsem si vzala půlku paralenu) ale stejně mam strach jak to bude do rána...znala jsem to jako znak zahnízdění ale teď už by zahnízděne muselo byt...tak nevím proč 😣 Ráno prostě uvidím co test a jestli to bude furt tak nevim...😐 blbe mi je furt...snad jen nervy...

nordjane
21. kvě 2016

@mi89 jsem na tom stejně, MS chodivá 12 DPO hned zrána a nyní 13DPO večer a stále nic... 11 DPO jsem měla narůžovělý hlen s nitkami krve, dnes opět trochu růžový.... test jsem nezkoušela, ale pochybuji, že by něco ukázal ☹ počkám do pondělí, bud dorazí nebo už by test měl něco ukázat...

leymea
22. kvě 2016

@pandabox tento cyklus asi ne, ale ten dalsi to zkusim 😉

leymea
22. kvě 2016

@mimimimi tak jak to s Tebou vypada?

mimimimi
22. kvě 2016

@leymea asi blbě, rozjelo se mi to trochu ikdyž ne tak jak vždy, bolí mě dost podbrisek, v noci hrozny sen tomu nepřidal a test je znehodnoceny zbarven do červena takže asi ani nic ted vidět nemůžu...a asi ani uz neuvidím ☹ nevím ale sliznice ze mě pryč nejde jen tm.krev...

edelena41
22. kvě 2016

Myslíte že mám šanci,8dpo,9,poslední 10dpo

edelena41
22. kvě 2016

Upravena

mimimimi
22. kvě 2016

BT stejná jako včera...36,8 ale nechám to asi dnes být a v po nebo úterý bude jistota. Ale šance asi malé ☹ ze bych znova našla...😢

mimimimi
22. kvě 2016

Tak jedna srovnávací s min.těhotenstvím by byla...aktuální tedy to červené...v editoru upravené ale kdoví jestli si to jen nenamlouvam a v po nebo úterý tam nemusí být už nic o to spíš pokud budu krvácet jako blázen...jinak přeji všem ať už najdou // Zatím mi je stále blbe což není ani dobře ani špatně...ale osud uz rozhodl tak teď bud nic nebo ...počítám víc s tím"nic"

mimimimi
22. kvě 2016

@edelena41 vidím 😉 a sílí 😉😊

mimimimi
22. kvě 2016

Jsem si to blbe srovnala koukám tak asi nic nebo jedine ze by meli jinak širokou test.plochu dnešní Dr.Max...nez pred 9lety...no nic holky ať vam to vsem vyjde od začátku az dokonce, ozvu se kdyby to cirou náhodou dopadlo, do té doby muzu jen doufat v zazrak 😣...

marrouc
22. kvě 2016

@edelena41 jojo sili. Drzim palce 😊

edelena41
22. kvě 2016

@mimimimi děkuji tak dodám ze to bude po roce úspěšné

mimimimi
22. kvě 2016

Holky ale zas me napadá srovnava se podle te kontrolní čárky co je tam vzdy a ne podle krajů testu ne? Jdebo vzdalenost mezi temi dvema ne? Ach jo zbytečně se trápím zas...stejne tam bude prd...klasickou MS uplne zatim nemam tak naděje je ale malicka...
@marrouc co myslíš ty?

mi89
22. kvě 2016

@nordjane @mimimimi

U mě sice naděje umírá poslední, ale dostala jsem to, jako nikdy bolesti, asi teprve teď v normálu po antikoncepci...

Držím palce at Vám to dopadne 😉

jirikova
22. kvě 2016

@mimimimi nevidím nic, nezlob se..počkej ještě radši pár dní, než takhle lovit.

zlatickon
22. kvě 2016

Ahojky holky tak hlasim ze dnes je to 5dni po ovulaci a teplota klesla o 2stupne.uz se tesim na zitra jestli zase stoupne😉

milujicimamina
22. kvě 2016

Ahoj kdyz je mozne otehotnet pred ovulaci i 5dni musi byt uz plodny hllen?

mimimimi
22. kvě 2016

@jirikova ne ja se nezlobim ale vcera jsem mela tohle na cemio gravitestu tak me to stve...😣

jirikova
22. kvě 2016

@mimimimi i tenhle je naprosto čistý, vidíš jen rysku 😒

zlatickon
22. kvě 2016

@milujicimamina ja si myslim ze kdyz je sex pred ovulkou a spermie oplodni vajicko tak ze uz pak hlen asi ani nestihne byt.Napsala jsem to divne ale asi vis jak to myslim 😉

mimimimi
22. kvě 2016

@jirikova hm ja uz nevim, diky za nazor, me to ale zesililo oproti predch.dnu 9dpo a pak 10dpo ...kdyz tam po "MS" nic nebude nebo to bude stejne tam asi fakt jen ryska...v tom pripade bych ho teda nikomu nedoporucila navzdory ten co ho doporucuji protoze se to objevilo v limitu...😩

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru